Jenniii92

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Color Trend Boost It! Dúsító Szempillaspirál

Avon Color Trend Boost It! Dúsító Szempillaspirál
2017. április 10.

Nekem nagyon bejött, jobban, mint a vízálló fajtája, szerintem tartósabb is. Nagyon szeretem a keféjét, könnyen tudok vele dolgozni, nem ragasztja össze a szempillákat, nem visz fel sok festéket egyszerre. Hogy dúsabbak lesznek-e tőle a szempilláim azt nem tudom, de a végeredmény nekem tetszik. :D

Avon Color Trend Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Avon Color Trend Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2017. április 10.

Vízállónak nem nevezném, tüsszentettem párat és fele le is folyt, viszont összességében meg vagyok vele elégedve. Nagyon jól és könnyen lehet dolgozni a keféjével, nem ragadnak össze a szempillák, nem visz fel sok festéket egyszerre. Szerintem megéri az árát, de náthás időszakban nem ajánlanám. :D

Fa Coconut Milk Krémszappan

Fa Coconut Milk Krémszappan
2017. április 9.

Ennek se kókusz, se tej illata nincs. Nem tudom, hogy amit én vettem az romlott volt-e, de kb. semmilyen illatát nem éreztem, ami meg volt is, az is büdös. Alig habzik. Nekem nagyon nem jött be.

Treacle Moon My Coconut Island Hab- és Tusfürdő

Treacle Moon My Coconut Island Hab- és Tusfürdő
2017. március 17.

Imádom! Nagyon finom, harapnivaló kókusz illata van. :D Miután felviszem nincs utószaga, mint a Ziaja fajtának.Jól habzik, krémes az állaga, kevés is elég belőle, és fürdés után elég sokáig érezni az illatát.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. március 4.

Szép színek, jó ár, de 1-2 nap után már pattogzik le, amint egy kis vízhez érnek a kezeim. Fedőlakkal sem lesz tartósabb, valamint elég lassan is száradnak.

Avon Naturals Tej és Méz Testpermet

Avon Naturals Tej és Méz Testpermet
2017. február 22.

Nekem kicsit csalódás ez az illat, sokkal jobbra számítottam. A mézet egyáltalán nem érezni, tényleg van egy kis kókuszos beütése. Tartósságra olyan, mint a többi testpermet, 1-1,5 óra múlva már nem érezni. Én általában csak nyáron használom őket, ha fel akarom kicsit frissíteni magam napközben.

Revalid Kapszula

Revalid Kapszula
2017. február 14.

3 hónapig szedtem, mert törékeny a körmöm és gyenge, vékony szálú hajam van, ami eléggé hullott is. Nekem semmit nem használt, totális pénzkidobás, ráadásul fűszagút pisiltem tőle és állandóan vissza akart jönni miután bevettem.

Oriflame Discover Japán Tusolózselé

Oriflame Discover Japán Tusolózselé
2017. január 27.

Ajándékba kaptam, nem igazán jött be. Az illata nem nagyon tetszik, és egyáltalán nem is érezni fürdés után.

Oriflame Si Magnifique! EDT

Oriflame Si Magnifique! EDT
2017. január 25.

Ajándékba kaptam, nekem annyira nem jött be. Az illata elmegy, bár nem igazán szeretem a rózsás illatokat. A tartóssága kritikán aluli, 2-3 óra múlva semmit nem érezni belőle, akkor sem ha 8-10 fújásnyit magamra nyomok.

Fa Sport Invisible Power Deo Stift

Fa Sport Invisible Power Deo Stift
2017. január 13.

Annyira nem jött be az illata, csak azért vettem, mert nem volt a kedvencemből. Leginkább itthonra használom, ha nem megyek sehova, ezért a hatékonyságáról nem tudok mit mondani. A ruhát megfogja, de hát melyik dezodor nem?