Jenniii92

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2017. január 13.

Én minden alkalommal ahányszor felkentem homályosan láttam, akkor is, ha a szemeim környékét elkerültem. Szerintem allergiás lehetek valamelyik összetevőjére. Korábban soha nem fordult elő ilyen semmitől. Pár használt után ki kellett dobnom sajnos. Mattításra sem igazán vált be, 1-2 óra után már átfénylett, plusz orrfújáskor fele a zsebkendőn maradt, arról nem is beszélve, hogy milyen folyós. A fedésével nem volt bajom.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2017. január 13.

Sokat szenvedtem a fésülködéssel, hiába balzsamoztam, olajoztam be a hajamat, akkor is rémálom volt, sokszor sírni tudtam volna. Sokat gondolkoztam, hogy megvegyem-e ezt a fésűt, kicsit sokalltam az árát (én 4500 Ft-ért jutottam hozzá a Müllerben) végül úgy döntöttem, hogy megveszem. Imádom. Nem tép, nem húz, nem száll tőle a hajam. Vizes és száraz hajon is tökéletesen működik. Ha elhasználódik csak ilyet fogok venni. Én mindenkinek csak ajánlani tudom.

Oriflame Lábujj-Elválasztó Pedikűrözéshez

Oriflame Lábujj-Elválasztó Pedikűrözéshez
2017. január 8.

Nagyon praktikus kis cucc. Végre nem kenődik el a lábujjaimon a körömlakk festés közben. :D

Rowenta Ultimate Styler Sf6020 Hajvasaló

Rowenta Ultimate Styler Sf6020 Hajvasaló
2017. január 8.

A legjobb hajvasaló, amit valaha használtam. Azonnal felmelegszik, könnyen végig lehet húzni a hajon, nem tép, a hatása akár egy napig is tart, attól függ milyen idő van kint. Nagyon meg vagyok vele elégedve, megéri az árát.

Naturland Unguentum Nasale Fo.No Vii. Orrkenőcs

Naturland Unguentum Nasale Fo.No Vii. Orrkenőcs
2017. január 8.

A legjobb orrkenőcs megfázásokkor. 100-szor többet ér, mint akármelyik drága orrspray. Nagyon hatásos, szinte azonnal megszünteti az orrdugulást, az illata nem túl erős és olcsó. Kipirosodásra is kiváló, bár kívülre nem igazán szeretem kenni, mert elég zsíros.

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam
2017. január 7.

A samponja bejött, azért vettem meg ezt is, de ezzel kicsit sem vagyok megelégedve. Az illata isteni, de ezzel ki is merültek a pozitív tulajdonságai. Nekem rettenetesen kiszárította a hajvégeimet, holott egy balzsamtól azt várnám el, hogy puhítsa és könnyen kifésülhetővé tegye. Sajnos pár használat után ment a kukába.

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2017. január 4.

Nekem nagyon bejött, mert szárítja a zsíros fejbőrömet, az illata pedig isteni. Azért vettem igazából, mert vékony szálú, kevés hajam van. Persze nem vártam tőle csodát, dúsításra egyáltalán nem jó.

Beyoncé Heat Kissed

Beyoncé Heat Kissed
2017. január 4.

Ajándékba kaptam. Elsőre nem tetszett az illata, de ahogy egyre többet szagolgattam megtetszett, de valami kis plusz mintha hiányozna belőle, emiatt csak 4 csillag. Én elégedett vagyok a tartósságával és plusz pont, hogy a pasiknak bejött. :D

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2016. december 30.

Elmegy kategória. Fele annyira sem hatékony, mint a stiftes verziója, kb. semennyire nem bizserget és hidratál.Alapjáraton nem szeretem a cseresznyés illatokat, de ezzel nem volt bajom. Nem venném újra.

Treacle Moon Marsh Mallow Heaven Krémtusfürdő

Treacle Moon Marsh Mallow Heaven Krémtusfürdő
2016. december 30.

Utálom a pillecukrot, de valamiért mégis megszagoltam ezt a tusfürdőt, és nem bántam meg, szerelem volt első szaglásra. :D Csak álltam a polc előtt és szagolgattam, nem tudtam otthagyni. Annyira jó illata van, hogy legszívesebben beleharapnék, amikor viszem fel. :D Nagyon jól habzik, tartós az illata. Az új kedvenc tusfürdőm. :) Mindenképpen újraveszem, ha elfogy.