JennyFair

Regisztráció dátuma: 2013. december 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Fa Sensual & Oil Tusfürdő

Fa Sensual & Oil Tusfürdő
2014. július 5.

Nos, így fél év (pontosabban 7 hónap) elteltével végre volt alkalmam kipróbálni. Ami azt illeti, szerintem semmi extra. Tipikus Fa tusfürdő. Az illata kellemes, de nem nagy szám.
Nekem egy enyhe mértékben szárított, de nem vészesen.
Az illata kis ideig megmarad a bőrön, de nem túl sokáig.
Átlagos tusfürdő. Nincs vele nagy gondom, de újra se veszem.

Nature's Fiori Di Cotone Babasampon

Nature's Fiori Di Cotone Babasampon
2014. január 6.

Nekem általában tízből egy sampon szokott (igazán) beválni. Ez nagyon nagy kedvencem! Igaz, babasampon, de felnőtteknek is tökéletes. A hajam gyönyörű, fényes, puha minden egyes hajmosás után. Persze balzsammal mindig rásegítek. Nem zsírosodik gyorsan, elég hetente megmosni. Könnyű kimosni is, az illata kellemes, tartós. A hajam dús, erős, selymes. Sosem válnék meg ettől a csodától!

Ultra Derm Kézbalzsam Extra Munkavédelmi Kézápoló Krém

Ultra Derm Kézbalzsam Extra Munkavédelmi Kézápoló Krém
2014. január 3.

Fogalmam sincs, hogyan került hozzám. Talán Anyu vette (?).
Az illata nem a legjobb, kissé tömény, néha émelyítő. Kell neki némi idő, hogy felszívódjon. Nekem semmit nem csinált a kezemmel, max. 0,1%-ban hidratálta. Plusz elég zsíros...2*.

Dove Intensive Nourishment Kézkrém

Dove Intensive Nourishment Kézkrém
2014. január 3.

A Dove az a márka, amelyről nem lehet rosszat mondani. Ezt a kézkrémet is imádom! Mindig tartok otthon belőle. Isteni, egyszerű, kellemes illata van. Könnyen kenhető, egy-két perc alatt beszívódik és fantasztikusan hidratált kezeket eredményez! Ára teljesen elfogadható. Ötös.

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó
2014. január 3.

Ez volt az első és egyben végleges intim lemosóm. Anyuval közösen választottuk.
Illata kellemes, egyszerű. Hamar felhabzik, jól tisztít és nem is irritál. Maradunk ennél, vagy esetleg kipróbáljuk a tesóit is. [:

Bon Bons Malizia Oxygen Bubble

Bon Bons Malizia Oxygen Bubble
2014. január 3.

Egy rémálom! Még régebben, tombolán nyertem szettben. Egyik nap épp pakolásztam, mikor ráleltem. Nem emlékeztem az illatára, hát fújtam belőle (magamra). Majdnem elájultam! Szörnyen büdös és émelyítő. Sajnos elég tartós, úgyhogy fél napon át bűzlöttem tőle. A gyomrom felkeveredett.
Bár rendszeres használat mellett hozzá lehet szokni, én nem bírom. Néha manapság is fújok belőle (NEM magamra), de csak azért, hogy mihamarabb elfogyjon. Soha többet!

Listerine Total Care 6-in-1

Listerine Total Care 6-in-1
2014. január 3.

Au, ez elég erős... eleinte nehezen ment vele az öblögetés, mert mar rendesen. Egy idő után viszont hozzászoktam. Íze érdekes, néha kellemes, néha nem. A szájban tiszta érzetet hagy. De elég gyorsan fogy, és ahhoz képest drága is. Vannak olcsóbb és jobb szájvizek is.

Fa Luxurious Moments Krémtusfürdő

Fa Luxurious Moments Krémtusfürdő
2014. január 3.

Nem is tudom...az illata kissé pasis, bár nem annyira, mint a Mystic Moments-nek. Karácsonyra kaptam szettben (dezodor, szappan, tusfürdő). Szappant Anyunak, dezodort húgomnak adtam.
Ez velem maradt. Az illatát megszoktam. A színétől kissé irtózom, elég furcsa... Nehezen habzik, ez tény. Kissé (igaz, minimálisan, de) szárít. Az illata bőrön tartós, ez tetszik benne. Boltban találkoztam az árával. 500 Ft! Bár lehet, hogy akitől kaptam, olcsóbban vette, de akkor is... Nem túl jó.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2014. január 3.

A bőröm elég száraz. Én sem szeretek fürdés után testápolózni, úgyhogy megvettem ezt. Az ára elég borsos, úgyhogy reménykedtem, hogy beválik. Hát nem. Az illata semleges, de néha tömény. Sokat kell kinyomni belőle. Nehéz lemosni, és hagy egy furcsa bevonatot a bőrömön. Elég kellemetlen. Hamar elfogyott, és nem jött be. Plusz méregdrága egy ilyen ócskaságért!

Oriflame Fairy City Lights Kézkrém

Oriflame Fairy City Lights Kézkrém
2014. január 3.

Ajándék volt a tusfürdő és dezodor mellé. Az illata nekem kissé túl édes. Könnyű kenni, de furcsa a színe. Nem tetszik ez a csillogás... Viszont jól hidratál, úgyhogy 3*.