Jennyke

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Lalique Amethyst Lalique EDP

Lalique Amethyst Lalique EDP
2013. február 18.

Az üvege szép,az illat egy édeskés enyhén-nagyon enyhén füstös illat.Málna és kül.erdei gyümölcsök keverékére hajaz.Akinek bejön pl.a Lanvin Coutureja vagy a Lancome Tresor Midnight Rose,az ezt is imádni fogja.Elég sokan megdicsérték rajtam és tartós is,mert még egy hétig éreztem a szekrényemben az illatát,pedig a ruha amin viseltem már nem volt ott.Én mindenképpen télre ,vagy inkább őszre ajánlanám vagy aki nagyon nyáron akarja használni,akkor csak este.Nappalra túl sok lehet ez az édeskés illat.Nem fogom újravenni,mert nem lett a kedvencem,de mindenképpen jár az 5 *.

Alverde Körperbutter Verveine

Alverde Körperbutter Verveine
2013. február 18.

Nekem a kicsi tégelyes van itt,a lakhelyemen levő DM-ben sosincs nagy kiszerelésű.Személyszerint imádom a citromfüves illatot,felfrissit,elég intenziv páromnak például annyira nem jön be.A krém nagyon sűrű,de könnyen eloszlatható és hamar be is szivódik.Kezemre,lábfejemre szoktam használni és néha kentem az arcomra is,nagyon jól hidratál biztosan veszek még.

L'oréal Rouge Caresse

L'oréal Rouge Caresse
2013. február 18.

Nekem az Innocent Pink árnyalat van meg.Kellemes viselni,szép gyenge rózsás szint ad az ajkaknak.Nem egy Must have,de nem okoz csalódást.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2013. február 18.

Megrendeltem egy webshopról a Krémmánia és egyéb blogok hatására.Nagy örömmel kentem fel a hajamra,ezen vélemények alapján csodára várva..hát nem.Nagyon gazdaságos az tény 1,5 litert vettem 4,30 euróért ami tényleg nagyon jó ár,mert ennyiért 250 ml-seket árulnak.Az illata tejes -vaniliás nem olyan hű de jó,de nem is émelyitő.A hajam puha lett utána,viszon kicsit szálkás.Hát ettől sokkal többet tud az Elseve vagy a Dove pakolása amitől csillogó és selymes is lesz a hajam(nyilván a méregdrága Redken és Kerastaseről nem is beszélve).Ennyit vártam volna tőle különben első látásra stb,magamtól meg sem vettem volna,dehogy ilyen ódákat zengenek róla,ahhoz képest keveset tud..vagy velem van a baj..nem tudom de itt a Krémmánián olyan egyszerű,közönséges termékek vannak felfokozva a fantasztikus szintjére,hogy néha nagyon megdöbbenek.Biztosan nem veszem újra

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon
2013. február 15.

Sosem volt gondom a zsirosodással,viszont olyan fél éve mikor rendberázodott a hajam és gyönyörű ,egészséges és szép hosszú lett,egészséges végekkel akkor megjelent a zsirosodás..miért is legyen tökéletes ugyebár.Szóval hajmosás után 2.nap már zsiros .Eddig csak a két Balea szárazsampont próbáltam,itt Szlovákiában csak azt a kettőt láttam eddig meg egy Tigi-set,de azért sajnáltam 10 eurór kiadni,mivel 2-3 hét alatt kifujom(kevesebbet kéne használnom tudom:/).Ezért kipróbáltam most ezt,baráti az ára,bár a schauma termékeket egyáltalán nem kedvelem.Eddig nem rossz,felfrissiti a hajat,ugy vettem észre kicsit dúsabb is lesz tőle.Az illata nem valami jó,de legalább nem fuldklom tőle fújás közben,mint a kék Baleastól.Egy próbát mindenképp megér:)

Adidas Fresh Boost Tusfürdő

Adidas Fresh Boost Tusfürdő
2013. február 12.

Az egyik kedvenc nyári tusfürdőm.

Essence Season Of Extremes Dou Körömlakk

Essence Season Of Extremes Dou Körömlakk
2013. február 12.

Nekem egy barnás-aranycsillámos van,szép meg minden de nap végére lepattog..:/

Essence Hugs & Kisses Csillámos Szemhéjtus

Essence Hugs & Kisses Csillámos Szemhéjtus
2013. február 12.

A tubusban nagyon szép,a felső szemhéjra kenve tusként viszont semmi nem látszik belőle,elvétve néhány csillám,az alsó szempilláim tövébe szoktam rakni,ott szépen mutat,de legalább 5x bele kell mártani az ecsetet a tubusba,mire látszódik is.A NYX glitter eyelinera az igazi:)

Nivea Pure & Natural Action Lotus Deo Stift

Nivea Pure & Natural Action Lotus Deo Stift
2013. február 6.

Ezt inkább ne vegye meg senki.A legrosszab deo amit valaha használtam,ragacsos és egyáltalán nem véd

Nesti Dante Chic Animalier Red Phyton Szappan

Nesti Dante Chic Animalier Red Phyton Szappan