jessy1210

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal
2016. szeptember 16.

Nem szokásom ilyen hamar véleményt írni egy termékről sem, de most megteszem, majd később update-elek. Régóta szemeztem a szérummal, és most hogy ekkora akció volt, beruháztam rá. És nagyon örülök, hogy megtettem. Nem nagyon hinném el, hogyha más mondaná, de az államon volt 2 "göb" is, hetek óta, amik egyszerűen nem akartak elmúlni semmitől. Felkentem aznap este, mikor megkaptam a szérumot, és másnap reggelre már látványosan javított rajtuk... Nem igazán akartam elhinni megmondom őszintén. Használom most reggel-este hidratálóba keverve, és valóban mintha egységesebb lenne a bőröm, és a pirosság és egyre halványabb. Mivel több terméket használok, ezért biztos hogy azoknak is közük van ehhez az állapothoz, de ennek a szérumnak tényleg látványos a hatása!! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy hónap múlva milyen lesz a bőröm :)

Paula's Choice Resist Retinol Skin Smoothing Body Treatment With Antioxidants

Paula's Choice Resist Retinol Skin Smoothing Body Treatment With Antioxidants
2016. szeptember 16.

Nagyon szeretem ezt a krémet, szerintem is könnyű az állaga, jól beszívódik. Én is használom nyakra, dekoltázsra, néha arcra is. Jól hidratál, selymes lesz tőle a bőröm.

Paula's Choice Resist Skin Transforming Multi-Correction Treatment With Azelaic Acid + BHA

2016. szeptember 16.

Hiába szeretem a Paula termékeket, ez a krém nem nyerte el a tetszésemet. Tulajdonképpen semmit nem javított az arcomon, és a göbökkel sem kezdett sajnos semmit :(

Paula's Choice Skin Recovery Hydrating Treatment Mask

Paula's Choice Skin Recovery Hydrating Treatment Mask
2016. szeptember 16.

Elég nehéz krém, hetente egyszer használom, estére. Reggelre tényleg mintha "feltöltené" az arcomat. Viszont nem szabad hozzányúlni, míg teljesen be nem szívódik, mert "kukacosodik".

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2016. szeptember 16.

Nagyon szeretem a Paula termékeket, ebből deluxei mintát rendeltem. Nagyon sokáig elég volt ez is. Általában naponta egyszer használom. Mivel elég sok terméket használok, ezért nem tudom hogy csak magában hogy működne, de a mindennapi rutinomban jól illeszkedik, ez is hozzájárul, hogy egységesebb a bőröm. Viszont egy csillagot levonok, mert kicsit pazarló ez a liquid formula, a gél (ahából gélem van) jobban kenhető, ez kicsit elfolyós, így nehézkesebb felkenni. Összességében jó termék, szeretem használni.

Paula's Choice Skin Recovery Toner

Paula's Choice Skin Recovery Toner
2016. július 12.

Ez volt az első PC-s tonik, amit próbáltam. Semmi gondom nem volt vele, de elájulva sem vagyok tőle. Nem vettem végül újra, most tesztelem a resist világos kék tonerjét, aztán meglátjuk tovább keresgélek-e :)

Esszencia Rózsafa Hajbalzsam

Esszencia Rózsafa Hajbalzsam
2016. július 11.

Samponjával együtt használom, és meg vagyok vele elégedve! Ahogy ott is írtam, könnyebben fésülhető a hajam, kevésbé száraz. Az illata finom :)

Esszencia Rózsafa Natúr Sampon

Esszencia Rózsafa Natúr Sampon
2016. július 11.

Kb. két hónapja használom ezt a sampont, és én nagyon megszerettem. Az elején kicsit megijedtem, hogy kiszárítja még jobban a hajamat, de a balzsammal közösen pár használat után már érzékeltem a változást. Könnyebben fésülhető a hajam, kevésbé gubancolódik, finomabb a tapintása és szerintem szebb is :) Az illatát is szeretem.

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2016. július 11.

Kismillió lakkot próbáltam már, és a moyra lakkok magasan verik a 2-3 ezer forintos lakkjaimat is... Szépek a színek, nagy a választék, és végre egy lakk, amit hetente egyszer kell újrakenni, mert olyan tartós.
Abszolút kedvenceim.

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk
2016. július 11.

A színei miatt adok rá két csillagot, mert azok tényleg szépek. Se nem tartós, se nem könnyen kenhető, abban sem vagyok biztos, hogy azt a két üveget ami megvan elhasználom-e valaha, annyira idő pazarlásnak érzem még a felvitelét is...