JHajni

Sminkek világa
Regisztráció dátuma: 2013. június 4.
Bőrprobléma: -

Sminkek világa
Regisztráció dátuma: 2013. június 4.
Bőrprobléma: -

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2017. december 9.

Hát ez SZÖRNYŰ! Ne vegyétek meg mert pénzkidobás! :( csomókban jön ki az anyag, egyáltalán nem tartós, nem szép...

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2015. október 25.

Így az első flakon után úgy érzem le kell írjam:

Életem első önbarnítója, féltem is tőle, ugyanis nagyon világos és érzékeny bőröm van.
DE azt kell hogy mondjam hogy tökéletes! Nem sárga, nem kopik foltokban, és érzékeny bőrre is jó! Szép,szolid, barna színt ad :)
Egyetlen hátránya hogy utána nagyon ragadok.
Sokan dicsértek hogy olyan minta szoliztam volna, végre nincs hulla színem! :) Ajánlom mindenkinek, újravevős!
Erős 4 csillag!

Coastal Scents Original Folyékony Fekete Szappan

Coastal Scents Original Folyékony Fekete Szappan
2015. július 19.

No, ezt is volt szerencsém kipróbálni. Kicsit más, mint a "szilárd" szappan verziója, de ezzel is meg vagyok elégedve. Érzékeny bőrű vagyok, de ez a szappan kíméletes és jól tisztít. Előnye a szilárd verziójával szemben, hogy nem kell kiszárítani használat után a szappant, és egyszerűbb használni. Nem kell szeletelni, és a csomagolás is remek. Egész nagy kiszerelés, fél évig biztosan elég lesz. Ajánlom mindenkinek, aki természetes arclemosót keres. :)

The Body Shop Rainforest Balance Sampon Zsíros Hajra

The Body Shop Rainforest Balance Sampon Zsíros Hajra
2015. július 19.

Pénzkidobás! Drága és használhatatlan. Kétszer próbálkoztam vele, mindkétszer elbukott. A hajam nagyon kiszívta, szállt tőle, nem volt tartása, és ugyan úgy zsírosodik. Senkinek nem ajánlom.

NYX Long Lasting Mattító Spray

NYX Long Lasting Mattító Spray
2014. augusztus 29.

Sajnos nálam irritációt és allergiás reakciót okozott :((( Nem tudom mitől. :( Amúgy a funkcióját tényleg jól ellátja. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Coastal Scents Afrikai Fekete Szappan

Coastal Scents Afrikai Fekete Szappan
2014. április 27.

Imádom imádom imádom!!! :) Jobb mint bármelyik smink meg arclemosó! Nagyon jól tisztít , még az alapozót és a sminket is maradéktalanul leviszi! Méghozzá natúrkozmetikum :) Azt hiszem átváltok mostantól natúr termékekre, mert csodás ez a szappan. Mikor rendeltem a Coastal Scent-től, akkor kaptam hozzá ezt a kis szappant mintának. Sajna már fogyóban, "újra kell" hogy vegyem, mert napi rutinommá vált hogy lemosom vele az arcom. Nagyon jól habzik, nagyon jól tisztít, betartja amit ígér. Mindenkinek ajánlom!!

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2014. április 16.

Nekem se vált be :( először is a színe nagyon sárga, elegyengetve is látszik. másrészt még a színek se élénkebbek sőt még nem is tartósabb tőle. Szóval nem látja el a funkcióját. Kár volt megvennem :(

2014. április 13.

Imádom ezt a körömlakkot, talán a legjobb ami van nekem, gyönyörű és tartós.

2014. április 13.

Imádom ezt a körömlakkot, talán a legjobb ami van nekem, gyönyörű és tartós. Nem tudjátok véletlen hol lehet kapni mind az 5 árnyalatot???

Coastal Scents 252 Ultimate Palette

Coastal Scents 252 Ultimate Palette
2014. február 27.

Na tegnap ki is próbáltam őket. Mondták hogy kicsik, de meglepődtem mennyire, egy szín kb 1 Ft-os méretű. Nagyon pigmentált, és elég egy kicsi az ecset végére és elég a szememre.
Kicsit "krémesebb" állagú, talán pont ettől ilyen jók. :) Tartós is, és ez a rengeteg szííín :) Azt hiszem egy ideig nem kell szemhéjpúdert vennem :) ÉS végre kreatívkodhatok kedvemre, ha látok egy smink ötletet, nem kell azon mérgelődnöm hogy nincs olyan színem. :))
Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve, boldog vagyok hogy megvettem ! :))