JJJ

Regisztráció dátuma: 2014. október 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Kevin Murphy Fresh Hair Száraz Sampon

Kevin Murphy Fresh Hair Száraz Sampon
2017. december 11.

Azoknak a lanyoknak elengedhetetlen akik surun sportolnak, futnak/edzenek faradtan hazaesnek, hosszu dus hajjal, amit megmosni, megszaritani es kiegyenesiteni KELLENE, de mar semmi energiajuk

Kevin Murphy Doo Over Száraz Finishing Spray

Kevin Murphy Doo Over Száraz Finishing Spray
2017. december 11.

Sajnos konnyen lelapul a hajam, mivel sok van es hosszu is, igy szaraz-kiegyenesitett hajtore szoktam fujni. Kicsit nehez volt megtanulni a technikat nekem, de a Semmi Gubanc Fodraszmuhelyben tobbszor nagyon kedvesek es segitokeszek. Az eredmeny tartos, az edzes es a hosszu futas meg se art neki. Lelapulasra hajlamos hajra nagyon ajanlom.

Kevin Murphy Anti Gravity Spray

Kevin Murphy Anti Gravity Spray
2017. december 11.

Azert vettem meg az Anti Gravityt, mert a tobb eves hydrate.me wash es rinse hasznalat ota, ha hullamosra sutnem a hajamat nagyon hamar kirug, mivel minel hidrataltabb a haj annal egyenesebb. Sokat hasznaltam es elegedett is voltam vele, viszont vegul Hair Resortra valtottam az illata miatt (elkepeszto kokuszos illata van). Az Anti Gravityt egyenesites elott hasznalom mintegy hovedokent, a Hair Resortot meg ha hullamosra sutnem a hajamat. A fodraszaim a Fodraszmuhelyben javasoltak igy a felallast es abszolut igazuk volt most is :)

Kevin Murphy Shimmer.Me Blonde

Kevin Murphy Shimmer.Me Blonde
2017. december 11.

Nagyon szeretem az illatat es mivel ezust szokere van festve a hajam igy sokkal jobban illik hozza a hideg-lila shimmer shine mint az arany verzioja. A Semmi Gubanc Fodraszmuhelyben ajanlottak es egyatalan nem bantam meg a vasarlast.

Essence Holo Stripes

Essence Holo Stripes
2015. december 10.

Sziasztok!

Bevallom sosem voltam egy nagy essence fan, de kimondottan örültem, hogy az utóbbi években(?) elkezdett egy kicsit a körmökre orientálódni. Körömlakkot még nem, de több nail-art terméket vásároltam tőlük, de valahogy sosem találtam eddig el az ideálisat.
Először ezzel a holografikus matricával kezdeném: Többen írtátok, hogy felkunkorodik a vége szinte rögtön. Én is a már-megszáradt körmömre viszem fel, majd lefixálom topcoat-tal de mindhiába így is felkunkorodik, ami persze bosszant majd inkább leszedem (önkéntelenül eszembe jut a "You had one job!" meme :) )
Szinten vettem V, szív, bajusz illetve eredeti francia manikűrre való matricát, ami tiszta körömre felhelyezve szinte 0 másodperc után elkezdi engedni a ragasztást így már az egész manikűr elromlott.
Az egyetlen jó dolog az állatmintás stamp volt, de azt nem is lehet elrontani

Kevin Murphy Powder Puff

Kevin Murphy Powder Puff
2015. november 19.

Tony & Guy hajtőemelőt használtam eddig, de Kevin Murphy sokkal jobb. Nem csak hajtövet emel, de kócosít is, hogyha a hajadra öntöd. Nagyon szeretem, sokat használom!

Versace Eros Pour Femme

Versace Eros Pour Femme
2015. augusztus 27.

Ez a parfum csodalatos. End of story :)

Kevin Murphy Shimmer Shine

Kevin Murphy Shimmer Shine
2015. február 18.

Ez a termék csodálatos! Hajfestés és szárítás után szokták rátenni a hajamra. Nagyon szeretem az illatát és azt ahogyan csillognak a hajamon az arany részecskék. Sokáig elég, viszont egy fújás nagyon szép eredményt ad, még hosszú hajon is.

Kevin Murphy Blonde Angel

Kevin Murphy Blonde Angel
2015. február 18.

Ezt a maszkot használom hydrate.me samponnal a szőke hajamra, amit Kevin Murphyvel festünk már egy ideje. Nekem nagyon tetszik ennek a blonde.angel illata és nagyon szépen tartja a hamvas szőke hajszínemet, illetve a hajam továbbra is hidratált és selymes, ami nagy szó, tekintve hogy hosszú mell alá érő hajam van, ami ugyan vékonyszálú de rengeteg. Nagyon örülök, hogy ezt a pakolást ajánlották a Semmi Gubanc Fodrászműhelyben, mert nagyon megéri. :)

MAC Mineralize Charged Water Moisture Gel

MAC Mineralize Charged Water Moisture Gel
2015. január 8.

Imádom ezt a krémet. Allandoan problemaim voltak, hogy vizhianyos a borom, a tel nekem kifejezetten pokol. Rengeteg kremet probaltam ki, am arra lettem figyelmes, hogy egy ideig viszonylag er valamit (akkor se sokat), aztan ha egyszer elfelejtem bekenni, kesz vege, dol a kartyavar. Bementem a MAC-ba, kérdeztem, hogy mit tudnanak ajanlani a lanyok. Ok ajanlottak ezt a kremet, amit ki is probalhattam. Nagyon gyorsan beszívodik, akar este lefekveskor is felteheted, de sminkeles elott is. Szinte rogton fiatalosabb lett az arcborom, energizaltabb (pedig akkor mar nem tudom hany oraja lehettem fenn alig vagy keves alvas utan), es ereztem hogy a borom rugalmasabb, nem huzodik. Maga a doboz 9900 HUF volt, viszont nagyon sokaig eleg en ugy latom. A kiszereles is nagyon praktikus, a kremet egy fedő vedi es arra jon a kupak. Hatarozottan ajanlom azoknak akik szeretnenek egy megbizhato hidratalot, elsore jot szeretnenek venni, es akiknek effektive normalis boruk van, viszont erzekeny, tehat a teli hideg megviseli őket.