jkoller

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

HERBioticum Vitaminos Krém

HERBioticum Vitaminos Krém
2018. július 27.

A termék figyelemfelkeltő csomagolással bír. A tájékoztató alapján testápolóként használom. A bőröm irritált, kipirosodásra és allergiás tünetekre hajlamos. A termék maximálisan hozza a tőle elvárható paramétereket. Selymes tapintás, gyors felszívódás, kellemes érzés. Napi rendszerességgel ajánlom a használatát. A gyártó nem árul zsákba macskát. Így jó ahogy van! Ár érték aránya megfelelő. Kiszerelés remek.

Avon Planet Spa Dead Sea Minerals Iszappakolás Arcra Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Dead Sea Minerals Iszappakolás Arcra Holt-tengeri Ásványokkal
2011. március 19.

Kellemes illatú készítmény. Hatása látványos eredményt hoz. Heti 1-2 alkalmazás jót tesz a fáradt igénybevett bőrnek. A lemosása kicsit nehézkes, de megoldható. Ajánlom, ha valaki kisérletező kedvű.

Avon Planet Spa Purifying and Warming Face Mask Arizona Hot Sands

Avon Planet Spa Purifying and Warming Face Mask Arizona Hot Sands
2011. március 19.

A termék illata még a leginkább csábító. Használata nehézkes, és komplikált. A felkenés után kellemetlen érzés az arcon. Hatása nem látható eredményt okoz, csak a bőrpír marad utána, más nem. Ha 1 hétig nem használjuk gyakorlatilag a tubusból ki sem lehet venni. Senkinek semmire nem ajánlom!

Avon Planet Spa White Tea Energising Face Mask

Avon Planet Spa White Tea Energising Face Mask
2011. március 19.

Illata minimális, ahogyan a hatása is. Elég vastagon kell az arcra felvinni ahhoz, hogy egyben lehúzható legyen száradás után a maszk. A hatása pedig gyakorlatilag észrevehetetlen. A termék meglehetősen jellegtelen.

Planet Spa Afrikai Shea Vajas Kéz- és Lábpakolás

Planet Spa Afrikai Shea Vajas Kéz- és Lábpakolás
2011. március 19.

A termék kellemes illatú. Hatása azonban nem tart 1-2 óránál tovább. Igazán csak ad hoch segít a száraz kézbőr ápolásában.

Planet Spa Brown Sugar Hand Scrub African Shea Butter - Kézradír

Planet Spa Brown Sugar Hand Scrub African Shea Butter - Kézradír
2011. március 19.

A termék igen intenzív illatú. Használata során a kéz felső részén lévő elhalt sejteket lehámlasztja. A kéz bársonyosan sima lesz. Gond vele az, hogy ez a hatás 4-6 óránál tovább nem tart. Igy csak alkalmi kézápolásra merem ajánlani, a közepesen igénybe vett kezek esetében.

Charlotte Cosmetic Sarokpuhító Krém Teafaolajjal és Ureával

Charlotte Cosmetic Sarokpuhító Krém Teafaolajjal és Ureával
2011. március 17.

Még csak egy nagy hypermarketben láttam a terméket, de mióta megvettem naponta használom. Nagyon jó az állaga, teljesen felszívódik a bőrben és kiváló az illata is. Megfáradt lábra, sarok-és vagy bőrkeményedéssel csak ajánlani tudom. Az ára a súlya és a minősége viszonylatában szinte az ajándék kategóriát súrolja! Csak ajánlani tudom.

Balea Beauty Effect Power Maske

Balea Beauty Effect Power Maske
2011. március 17.

A készítmény hyaluron savat tartalmaz. Heti 1-2 alkalommal használatos. Felkenés után az ajánlott 10 perc elteltével a felső hámréteg, finoman, de látványosan lehámlik. A bőr selymes és kisimult lesz. 40 év felett kifejezetten ajánlom. Teljesen megfelelő a termék ár-érték aránya.

Alterra Cellulite Hautöl Birke & Orange

Alterra Cellulite Hautöl Birke & Orange
2011. március 17.

Felkenés után kissé zsíros hatású, hiszen testápoló olajról van szó. Kell 1-2 óra amíg teljesen felszívódik a test egész területén. A cellulit elleni hatás azonban igen jól látszik akár 24 órával a felkenés után is. Ráadásul igen kellemes a termék illata. Nagyon ajánlom, különösen a termék árának függvényében.

Rival de Loop Ráncfeltöltő Kollagén Korrektor

Rival de Loop Ráncfeltöltő Kollagén Korrektor
2011. március 17.

Nincs rögtön látványos hatása, de jól beszívódik felkenés után. Több (kb. 5) alkalom után látni a kollagén kisímító-feltöltő hatását. Az ára igen baráti, ezért 45 év fölött bátran ajánlom!