Jkriszti

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien Oriental Flower Krémtusfürdő

Cien Oriental Flower Krémtusfürdő
2018. szeptember 23.

Ez most megosztó vélemény lesz :D

Egyszer muszájból vettem...és azóta szerelmes vagyok az illatába :D de csak abba :D sokáig érződik a bőrömön, pasim is megdícsérte (nem tudta mit érez rajtam)
Tusolás után vakarózom tőle, mint a rühes kutya, annyira szárít. Nagyon kár, mert az az illat...
ne kövezzetek meg :D de ezért kap tőlem 3 csillagot

Cien Arctisztító Tej

Cien Arctisztító Tej
2018. szeptember 23.

Nem csodaszer, de ennyi pénzért messze veri a hasonló képességű termékeket.
Jó állag, jó illat, sokáig elég volt, baromi jó áron, a sminket gyönyörűen leszedi. Szerettem.
Kár, hogy igen ritkán kapok...!!!
Abszolút megéri, ajánlom!

Nature Box Kókusz Hidratáló Hajspray

Nature Box Kókusz Hidratáló Hajspray
2018. szeptember 23.

A kókuszos tusfürdő után, gondoltam kipróbálom ezt is. A rossmannban futottam bele, megvettem az egész kókuszos kollekciót.
A spray illata jó, tartós, még másnap is érezni a hajamon a kókuszra hajazó (hahaha) illatot, de én teljesen átlagosnak érzem, sőt, kicsit “korpás” a hajam töve szárítás után.
Viszont nem szárít, nem nehezíti el a hajam, alpvetően jó cucc.
Talán ez az egyetlen a tusfürdő mellett, amit ajánlok.

Nature Box Kókusz Hajbalzsam

Nature Box Kókusz Hajbalzsam
2018. szeptember 23.

A Balzsam illata nem fogott meg (inkább nem tetszik) de én teljesen átlagosnak érzem, sőt, kicsit “korpás” a hajam töve szárítás után. Szerintem ár-érték arányban vannak jobb termékek.
Maradok a pantene-nél. :/

Nature Box Kókusz Sampon

Nature Box Kókusz Sampon
2018. szeptember 23.

A sampon illata jó, de én teljesen átlagosnak érzem, sőt, kicsit “korpás” a hajam töve szárítás után. Szerintem ár-érték arányban vannak jobb termékek.

Nature Box Makadámdió Tusfürdő

Nature Box Makadámdió Tusfürdő

Nekem elsőre nagyon szimpatikus volt, bár inkább külsőre, és illatra.
A Tescoban találtam nagyon akciós áron 999.- ft-ért (rossmannban ugyanekkor 1299.-), gyorsan vettem hát.
Az illatát imádom, az állagát szintén, valamiért jó érzés az én amúgy rendkívül száraz, viszkető bőrömre kenni.
Tusolás után sem vakarózom, de nem ez lesz hosszútávon a napi rutinom része.
Az ára kicsit magas...
Csalódtam, mikor megláttam a gyártót, reméltem, hogy ennyiért valami innovatív terméket kapok, de ez is csak az egyik multi terméke. :/ kár.

Nature Box Avokádó Tusfürdő

Nature Box Avokádó Tusfürdő

Nekem elsőre nagyon szimpatikus volt, bár inkább külsőre, és illatra.
Tusolás után sem vakarózom, de nem ez lesz hosszútávon a napi rutinom része.

Nature Box Kókusz Testápoló

Nature Box Kókusz Testápoló
2018. szeptember 23.

Gondoltam egyet, a rossmannban megvettem a kókuszos család minden tagját, így ezt a testápolót is.
Ennek nem illata van, hanem szaga. Állaga jó, de nehezen szívódik fel. Rajtam legalábbis.
Nem kedvenc, maradok a masszázskrémeimnél.

Nature Box Kókusz Tusfürdő

Nature Box Kókusz Tusfürdő

Nekem elsőre nagyon szimpatikus volt, bár inkább külsőre, és illatra.
Tusolás után sem vakarózom.
Egyet már elkoptattam, de nem ez lesz hosszútávon a napi rutinom része.

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Low Shampoo Gentle Cleansing Cream

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Low Shampoo Gentle Cleansing Cream
2018. február 7.

Kíváncsiságból vettem, hátha feltaláltak egy működő csodaszert a kezelhetetlen, zsírosodásra hajlamos de száraz, töredező végű hajamra...
Kicsit fura volt krémmel hajat mosni.
Nekem nagyon sok kell belőle, mert derékig érő (saját) hajam van, ergo nem gazdaságos.
Rajta hagyom, mint egy balzsamot, mert ha sampon módjára egyből lemosom, olyan, mintha semmit sem használtam volna.
Könnyű kimosni a hajból, jó az illata, más a haj állaga tőle, lágyabb, sőt, túlságosan is...elveszti a tartását, pedig az enyémnek aztán van :D
Sajnos másnap már újra zsíros a hajam :/ nem feltétlenül a termék hibája, hiszen amit ígér, az valós, nekem nem megfelelő.
4 csillag, mert azért nem egy mindenható csodaszer. De pl utazni ezt vinném, 3-4 flakon helyet egy. :)