Jkriszti

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam (régi)

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam (régi)
2013. augusztus 28.

A samponjával együtt vettem, azzal használtam, de nem igazán voltam elpaffanva a hatásától. Vagyis mert nem igazán volt neki. Áthidalni jó volt azért, addig amíg nem tudtam niveat venni, de ez csakvésztartalék lesz nálam.
És még egy, ami nem ide való, deazt a terméket nem találom: van egy hajspray-je is a termékcsaládnak, ugyanilyen lila, de attól nehéz és zsíros hatású lett a hajam.
Aztán fene tudja, lehet velem van a baj.

Balea Professional Glatt+Glanz Sampon

Balea Professional Glatt+Glanz Sampon
2013. augusztus 28.

Nyilván a nivea diamond gloss termékeit hivatott utánozni, de közel nem olyan jó. Egy idő után nekem is elkezdett zsírosodni a hajam (a vége meg kiszáradni), úgyhogy átmeneti megoldásnak jó lehet, de hosszú távon nem ajánlom.
Ettől függetlenül egy jó középkategóriás sampon.

Balea Seidenglanz Selyemfényű Sampon Füge- és Gyöngy Kivonattal

Balea Seidenglanz Selyemfényű Sampon Füge- és Gyöngy Kivonattal
2013. augusztus 28.

Épp túl drága volt a megszokott samponom-balzsamom, hó vegén meg nem akartam sokat költeni, ezért ezt vettem. Kipróbáltam aztán eladjándékoztam. Bekorpasodott a hajam, a töve hamar zsírosodott, a vége meg úgy kiszáradt, mint egy cirokseprű, jajj. Az illata viszont nagyon finom. De ezt most lepontozom.

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera
2013. augusztus 28.

Többször vettem már ilyet.
Nekem bevált, jó ár/érték arány. Nehezen találok olyan tusfürdőt, amitől nem vakarózok zuhanyozás után órákig, ettől szerencsére nem viszketek. Az illata is elfogadható. Talán lehetne egy kicsit kiadósabb :)

Balea Q10+Omega Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém

Balea Q10+Omega Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém
2013. augusztus 28.

Az arckrémje mellett ezt is használgatom, mikor eszembe jut. Az első szemránckrém, amitől nem hunyorgok! Nem irritál, szuperül felszívódik, szeretem az illatát is. Sokat kipróbáltam ezelőtt, eddig ez az egyetlen, amitől nem könnyezek...úghogy megtartom, akár használ, akár nem :D nyilván nem csodaszer, de nagyon jó áron van, és megéri, hogy nem irritál :))) Mintha kicsit javított volna a bőrömön, de ehhez is még több idő kell, hogy biztosan állíthassam.
Szóval ajánlom.

Balea Q10 + Omega Ránctalanító Szérum

Balea Q10 + Omega Ránctalanító Szérum
2013. augusztus 28.

Én még tavasszal vettem ebből a krémből, valami akció keretében, nagyon olcsó volt, mert akkor már a folyamatos éjszakázás már durván látszott rajtam (nemalvó gyerek miatt), és szükségét éreztem egy ránctalanító kencének. Nekem az illata nagyon tetszik, nem érződik sokáig szerintem. MIvel alapból nagyon kevés arckrémet kenek fel, nekem nem zavaró, úgy érzem, hogy hamar és nyomtalanul felszívódik. Sajna a fogamzásgátlótól folyamatosan van pár fájdalmas akne-m van, de inkább csak arcélen és nyakon, ezeket nem irritálja, nem súlyosbította, nem is javított rajtuk, és plusz pattanásokat sem okozott. Hosszú távú hatást talán sok hónapnyi rendszeres használat után láthatnék, ott még nem tartok, mert sokszor elfelejtem kenni :D de haladás, hogy ezt már majdnem elhasználtam! Ha másért nem, hát azért, mert hamar nyomtalanul felszívódik, megéri használni :)))
Szóval adok neki egy hármast, mert jó-jó, olcsó, de nem csodaszer. Ettől függetlenül, ha valaki kérdezi, ajánlani fogom.