jns.melinda

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Med Ultra Sensitive Barriereschutz Creme

Balea Med Ultra Sensitive Barriereschutz Creme
2023. december 28.

Nem tudom mikor volt utoljara ennyire jo kremem. A Seborrheic dermatitis-t szepen rendben tartja, jobban mint az orvos altal irt krem. Hidratal, konnyu, keves kell belole. Mar anyukam is vett azota belole 2-t es en is fel fogok tankolni.

Paula's Choice Moisture Boost Hydrating Treatment Cream

Paula's Choice Moisture Boost Hydrating Treatment Cream
2021. november 7.

Paula szemelyes kedvenc szemkreme (o ezt hasznalja szemkornyekre) borzaszto viszketo, ego, piros allergiat okozott. Szamomra nyilvan hasznalhatatlan, penzkidobas.

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer
2021. október 12.

Errol a kremrol mar regen kellett volna irnom velemenyt, mert szerintem lassan ket szamjegyu az elhasznalt tubusok szama. Mindent tud, ami kell, legalabb egy extra tubus mindig van itthon. Pirossagot leviszi, kezdodo rosaceat lenyugtatja, felszini szarazsagot megszunteti. Igen, otthon nagyon draga, ha otthon laknek biztos nem vennem ennyire rendszeresen, de ahol elek ott olcsobb kicsit, igy ok.

Tarte Foundcealer Skincare Foundation

Tarte Foundcealer Skincare Foundation
2021. szeptember 5.

Jottem felpontozni. Ketelkedtem, hogy jo lesz, mert a nyari custom szettel vettem kedvezmenyesen (csak ez maradt a szinemben). A velemenyeket itt nem is lattam, ami jo, mert biztosan maskent dontottem volna es orulok, hogy nem, mert vegul nagyon megszerettem. Kenyelmes, hidratalo alapozo, mattito puderrel egesz nap tart rajtam, maszk alatt is szepen kopott. Egy pumpalassal, nedves szivaccsal szep eredmenyt kapok, igaz nincs is borhiban jelenleg (szerencsere sosem volt jobb allapotban a borom). Leggyakrabban a PC sotetkek resist fenyvedojen hasznalom, amit csak emiatt lehet ujra is veszek, mert egyutt nagyon jok. Ez az elso hidratalo alapozom es nagyon szivesen ujravennem. A csomagolasa kicsit fura, de legalabb biztosan nem torik/folyik ha utazasra viszem.

The Body Shop Citromos Tisztító Sampon és Tusfürdő

The Body Shop Citromos Tisztító Sampon és Tusfürdő
2021. augusztus 26.

Imadom! Mar a masodikat hasznalom es meg van 2 betarazva. :D Samponkent is problatam, de inkabb tudfurdonek szeretem. Igazi zamatos citrom illata van.

Maybelline Lip Lifter Gloss

Maybelline Lip Lifter Gloss
2021. március 22.

2 arnyalatot (moon, topaz) is vettem belole es nagyon jok, szeretem a szinuket, allagukatt, hidratalast, stb. 2 dolgot viszont nem, az aplikatort, ami nagyon nagy (biztos arra jatszanak, hogy hamarabb elfogyjon) es azt, hogy amikor hasznalom masnap a szam felso resze a v betuben fajdalmas. A kis csillamokra gyanakszom, de ki tudja.

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H
2020. január 25.

Mikor megvettem nem tudtam, milyen ertekelesek vannak rola itt. Akcios volt, passzolt a szin, hozzam szolt a marketing. Megvettem. Otthon lattam, hogy na b*sszus... Aztan kiprobaltam es megszerettem. Mostmar normal boromon nagyon szepen mutat (fenyvedos primert hasznalok ala), ujjal, ecsettel es szivaccsal eldolgozva is, viszont egy pumpanal tobbet nem szabad hasznalni, mert akkor ul bele a porusokba. Lepuderezve kicsit megkopott, de tartott egesz nap, boven volt, mint lemosni este. Ez nem az a full fedes, double wear alapozo, de hetkoznapra, egysegesitesre, lightos szebbitesre teljesen megfelel.

Paula's Choice 10% Azelaic Acid Booster

Paula's Choice 10% Azelaic Acid Booster
2020. január 7.

Nagyon jo tobbcelu szerum. Foleg pattanas utan maradt foltokra, bormegujitasra hasznalom, erre a celra bagyon bevalt.

Paula's Choice 10% Niacinamide Booster

Paula's Choice 10% Niacinamide Booster
2020. január 6.

Az uj kiszereles van meg es nagyon szeretem. Evekig szemeztem vele es eloszor az ordinary-t probaltam, ami nagyon nem jott be. Ez viszont szuper. Segit a posusokon, pattanasokon zsirosodason es olyan szep bort csinal. Ossze szoktam keverni a Clinique jelly-vel, hogy jobban eloszlathato legyen. Tul gyakori hasznalattal csip, de akkor visszaveszek es megint minden szuper.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. október 14.

Elvileg egy dolga van, de azt sem csinalja meg. Eredetileg zsiros, pattanasos a borom, de gyogyszeres kezeles mellett most a fleszinen eleg szaraz es hamlo. Alap kremet kerestem, ami a differin melle nem tul durva es ezt valasztottam a sok jo velemeny miatt. Olyan, mintha nem szivodna be es nem hidratal. Mikor ujra arcot mosok, erzem, hogy ezt mosom le, mert a boromon ult. Olajjal (ez eddig szamomra ismeretlen terulet volt a zsiros bor miatt) keverve egy kicsit jobb, de meg mindig nem az igazi. Persze, hogy a 100ml-el kezdtem en is. Eddig a TO termekek bevalasi aranya nalam 0/3, nem is kiserletezek tovabb, vissza Paulahoz.