Joe38

Regisztráció dátuma: 2013. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Felce Azzurra Classico EDT

Felce Azzurra Classico EDT
2016. április 17.

Ez egy tökéletesen egyszerű ,kifinomult tisztaság vagy ápoltság illat nekem!
Nem rajongok a férfiakon érezhető női illatokért.....de!
Ez a parfüm alapból női illatként van kategorizálva ,de az egyetlen illat számomra
amit még talán magamon is el tudnék képzelni!Csak azért írom "talán"-nal ,mert szerencsére
remek típusai vannak a Felce Azzurra-nak a férfi dezodor oldalon is!Ennek ellenére és
mivel erről a parfümről beszélünk szerintem egy nagyszerű alkotás!Pusztán annyi ami rá van írva!
Egy klasszikus pézsma illat, ami szerintem abszolút UNISEX és alkalmanként viselhető még férfiaknak is!
Nyilván nem színházra és randevúra gondoltam.de néha vágyik az ember az egyszerű,tiszta,ápoltság illatra ,
amit egy szappan vagy egy tusfürdő nyújt ,de néha még ettől is picit tovább megyek és még jobban szeretnék
valami lineáris és teljesen naturális illatfelhőt magam körül!Hát ez az illat pont ilyen!
Klasszikus pézsma olasz módra...se több,se kevesebb.Hölgyeknek talán annyit tudnék mondani,hogy aki
nem nagy parfümös és inkább az egyszerű púder illatot kedveli az ne habozzon,próbálja ki!

Crossmen Original

Crossmen Original
2016. április 17.

Régebben, amikor elkezdtem a középiskolát ezt az illatot használtam deo-ban
majd aztán később edt-ben is......
Abban az időben, ez ​​egy kommersz illat volt.
Több változatban lehetett kapni (zöld, sárga, kék, piros).
Friss, citrusos illat, amolyan klasszikus trend ......
Meghatározó a fejjegy ananászos felütése.....
Amúgy egy kellemes, friss illat talán a "fougere" kategória környékén.
Még akár sportoláshoz is el tudom képzelni ...... bár inkább 20 év felettieknek!
Örülök, hogy a Coty által még mindig elérhető, köszönet érte!
Nem tudom, mennyire változott meg az eredetihez képest, de még mindig jó viselni ezt parfümöt!
Klasszikus és emlékezetes, de nem elavult illat !!

Old Spice Original Deo Spray

Old Spice Original Deo Spray
2016. február 22.

Biztos elfogult vagyok,de szerintem ez egy alapillat!
Nyilván 2 dolog alapjaiban meghatározza a véleményemet....
1.Gyakorlatilag ezen nőttem fel.
2.Azért akárhogy is,ez az illat 1938-ból jön!
Ha pedig még ma is ott van a polcokon és megállja a helyét,
akkor tud valamit ez az Old Spice...
A 4* csak azért ,mert amit most vettem nemrég dezodort(ezer éve nem használtam!)
valahogy gyengébb tartóssággal bír mint korábban!2-3 óra és már sehol a " spice"!
Szerintem régebben jobban állta a sarat,de az illat még mindig rendben van!

Cuba Paris Prestige Black

Cuba Paris Prestige Black
2016. február 22.

Nagyon szép alkotás a Cuba-tól!
Van egy kis "Cool Water"-es benyomásom, illetve hasonlítják a
Swiss Army Victorinox -hoz is.....
Viszont amit kapunk a pénzünkért:
- Kiváló tartósság,
- Szuper hatóerő,
- Frissítő komfortérzés
- és egy minőségi illatot+még az üveg is egyedi!
Kell ennél több?
Szerintem a nehéz időkben, szűk pénztárcával egy nagy vétel lehet....
Én legalább is kellemesen csalódtam!
Ha ezt a vonalat kívánja folytatni a "Cuba" akkor nagyon jó az irány !!!

Linn Young Silver Light Extreme

Linn Young Silver Light Extreme
2016. február 2.

Bizony erről az utánzatról csak jót tudok mondani!
Akinek már az eredteti Bvlgari Ph Extreme sem a kedvence nem valószínű,hogy
ezt fogja választani ,viszont ha az eredeti már volt és bejött valakinek feltétlen próbálja ki!
Szépen hozza ugyan azt a illatot mint originál társa!Talán nem véletlen,hogy eddig sem a Bvlgari Ph-nak,
sem pedig a Ph Extrem-nek nem találkoztam klónjával!!És most itt van a Silver Light Extreme és tökéletes
helyettesítője lehet az imént említett illatoknak!Természetesen a Bvlgari hatóerejét ne várjuk el tőle ,de ha
osztályoznom kellene ezt az illatot akkor én eredetiségre 9/10-et ,hatósugárra 7/10-et hosszú élettartamra
pedig 8/10-et adnék.Ugye ez azt jelenti ,hogy összességében 80 % -ban visszaadja a BPHE tulajdonságait ,
ami szerintem egy replikánál nagyon korrekt munka!!Csak javasolni tudom,arról nem is beszélve ,
hogy 10-ed annyiért megvehető mint a nagytesó!Tavasztól őszig az egyik favorit illatom ebben a kategóriában!

Rasasi Daarej Pour Homme EDP

Rasasi Daarej Pour Homme EDP
2016. január 6.

Tökéletesen egyetértek az előttem elhangzottakkal!
Én még annyival spékelném meg ,hogy korábban használtam a V Valentino Pour Homme edt-et.
Nagyon hasonló és közeli a két illat!!Ugye mindkettő Keleties .....az egyik fásabb(Valentino)..a
másik fűszeresebb(Daarej) mégis az első órában szinte ugyanazt a hangulatot produkálják!
Utána már kicsit eltérőbb a leszáradásuk ,de nem tennék plusz voksot egyik mellé sem!
Szerintem a maga módján mindkét illat zseniális és izgalmas!Én inkább olyan "csibész" szívtiprós fazonon
tudnám elképzelni,mert van egy olyan édeskés,figyelemfelkeltő akkord benne amitől szerintem egy kicsit
amolyan macsós lesz az egész!Amiért mégis egy picit erre a parfümre szavaznék elsősorban az az,hogy elég jó áron
kapható!Még sajnos az említett másik illat teljesen megszűnt és nem nagyon fellehető már max. horror összegekért.........
Nagyon szép tartóssággal bír és elég bátor a hatósugár is,de egyáltalán nem válik kárára sem az illatnak sem
pedig az illatoló-nak!!!Ezt tapasztalatból mondom.Aki használta és szerette az említett Valentino illatot
annak mindenképpen egy alternatíva helyette ráadásul verhetetlen áron!Aki pedig azon töpreng,hogy ki kéne próbálni
- csak ajánlani tudom!Mostanában vásárolt parfümjeim közül a legjobb ár/érték arányú illat!!!

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12. Blanc

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12. Blanc
2015. december 3.

Elegáns ,puha, szép fehér illat..Minősége nagyon jó és meglepően tartós is.
Szinte mindenhová hordható aláírásillat és abszolút független az életkortól......
Virágos akkordjától lesz érdekes és egyedi,míg a bőrős bázis amitől hosszan tartós lesz.
Nyáron hatékonyabb lehet ,de télen is elégedett vagyok vele.
Érdemes kivárni egy akciót,hogy jobb legyen az ár/érték arány,mert sajnos normál áron elég húzós.....
De aki teheti próbálja ki!Nekem nem ő favorit Lacoste-éknál, de figyelemreméltó darab!

Adidas Victory League Deo Spray

Adidas Victory League Deo Spray
2015. december 2.

A parfümnél már kifejtettem a véleményemet.
A dezodorja dettó jó.Ami mégis megemlítendő pluszban,
hogy azon kevés dezodorok közé tartozik ami alumínium mentes!
Szerintem hétköznapra abszolút korrekt illat!

Laura Biagiotti Roma Uomo EDT

Laura Biagiotti Roma Uomo EDT
2015. november 26.

Egy ízléses férfiillat!
Lentebbi hozzászólások mindegyikével egyetértek!Nem is kívánok újból nekifutni és ajnározni ezt a parfümöt....
Egyedül Adelmus hozzászólását aposztrofálnám egy mondat erejéig miszerint nem értem,hogy ha a korábbi kiadást
az egekig magasztalja, akkor hogy lehet lehúzni 1 csillagra egy illatot,miközben ugyanarról beszélünk max. a jelenlegi
uniós szabványok szerint.....ami hát nyilván kihat a parfümgyártás laborjainak munkájára is!
Én személy szerint örülök annak,hogy még mind a mai napig kapható ez parfüm.Még ha csak egy futószalagos
- nevezzük "light" - verzióban is!!!
Amúgy adelmus is jókat írt!Tényleg az akkori illatok közt egy "fricska" volt a Roma abban az időben!
Szinte szembe ment az akkori "illattrenddel"!Viszont annál feltűnőbb és egyedibb jelenség is volt a maga kulturált módján!
Szerintem a mai világban amikor kezd életre kelni egyfajta "retro" életérzés és divat nagyszerűen passzolhat ez a veterán
illat a mostani divathoz és gondolkodáshoz még ha csak egy alkalmi parfüm erejéig is!
Szerintem az eredeti kiadás akkor is és most is 5 csillag!!!Az újragondolt verzió szerintem is kicsit gyengébben teljesít,de
még így is egy színfolt a mostani illatpalettán és erős 4 csillagot még így is megérdemel!

Denim Sport Tusfürdő

Denim Sport Tusfürdő
2015. november 26.

Szerintem ez egy nagyon jó dolog mostanában a férfi tusfürdők vonalán.Sportos, fiatalos karakterrel rendelkezik
amolyan farmeres felhanggal.Abszolút hozza a Denim márkától elvárható minőséget és illatvilágot.
Az én orromnak olyan Denim original és Cool Water koktél féleség....mindenesetre találó a "sport" besorolás.
Akciósan még 500 ft alatt is fellelhető néhol.Szerintem aki szereti a karakteres,erőteljes férfiillatokat
vagy egész egyszerűen szereti a Denim tusfürdőket,annak bátran ajánlom nem fog benne csalódni!
Nálam 5 csillag.