joey!!!

Regisztráció dátuma: 2014. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Borza Himalája Sós Szappan

Borza Himalája Sós Szappan
2015. november 16.

Illatmentes. Nem csíp, nem mar, nem karistol. Nem zsírosítja vissza a bőröm. A pattanásokkal nem bír el, bár ezt nem is vártam el tőle. Összességében nem csodaszer, de jó termék.

Borza Sheavajas Levendula Pezsgőtömb Rózsaszín Agyaggal

Borza Sheavajas Levendula Pezsgőtömb Rózsaszín Agyaggal
2015. szeptember 9.

Megrendeltem, szeretem a pezsgőfürdőt. Esetében csak fürdő- mert egyáltalán nem pezseg. De a bőröm nagyon puha utána, az illata jó, és nem volt drága. A darabok valóban nem a leggusztábbak, na de natúr...

Borza Citromos Dezodor Szódabikarbónával

Borza Citromos Dezodor Szódabikarbónával
2015. szeptember 9.

2 hónapja használom a szódabikarbónás változatot, vaníliás és levendulás illatokban próbáltam ki. Nagyon szerettem eleinte az illatát, mára kicsit "idegesít", leginkább az, hogy nap végére egész furcsa kombinációt alkot vegyülve az izzadtsággal.. Könnyen kenhető, árban is elérhető és természetes. Hamar érkezik, és a cég nagyon segítőkész, ezek mind pozitívumok. Ezért a 4*. De nem életem dezodorjai...

Balea Fruity Harmony Kézkrém

Balea Fruity Harmony Kézkrém
2015. június 11.

Nagyon jó illata van! A munkahelyemen megkérdezték, miután bekentem vele a kezem, hogy ki eszik barackot. :) Szépen beszívódik, nem túl zsíros, pont jó az állaga, ára és összetevői is rendben. A csomagolásával van annyi bajom, hogy mindig valamennyi krém rászárad zárt állapotában is a kupak belső részére. De annyi baj legyen.

Nature Secrets Kézkrém Mentával És Málnával

Nature Secrets Kézkrém Mentával És Málnával
2015. június 11.

Igyekszem áttérni a kevesebb méreganyagot tartalmazó kozmetikumokra, de belőle még van valamennyi, kidobni nem szeretném. Pedig amúgy nem a kedvencem.. Az illata nem rossz, bár kicsit mű, a menta frissessége nekem hiányzik belőle. Elég zsíros, de olyan érzetem van utána, mintha gumikesztyű lenne a kezemen (főleg a tenyeremnél), mert nem szívódik be rendesen, és a sokak által említett fehér ragaccsal is vannak gondjaim.

Manna Coco Jeges Csokoláddé Szappan

Manna Coco Jeges Csokoláddé Szappan
2015. június 10.

Friss kapcsolat, eddig nagyon bejön.. szuper az illata, én szeretem a mentát és a csokit is, selymes hidratált lett a bőröm, az arcomon is, az összetevők persze nagyon szépek.. Habzása jó, kézben habosítva és testen is. Klassz!

Manna Vanília Ajakbalzsam (régi)

Manna Vanília Ajakbalzsam (régi)
2015. június 10.

Friss az élményem, most érkezett nemrég a kis csomagom.. Nekem az illata nem annyira vaníliás, de kellemes. Tetszik az állaga is, tömény, "zsíros", bár kicsit ennélfogva nehezen kenhető. Azt már látom, hogy sokáig elég lesz- naponta többször kenegetem, mert megnyugtató az illata, ez olyan pótcselekvés is. Nagyon száraz cserepes ajkakra én sem ajánlanám, de én nem is erre a célra vettem.

Balea Professional Beautiful Long Csodaszérum

Balea Professional Beautiful Long Csodaszérum
2015. június 8.

2 hete használom minden nap, megérett a véleményezésre. Szuper termék! Nedves és száraz hajam is teljesen beszívja. Nem ragad tőle össze a haj, nagyon jó az illata is, könnyű virágos; és elérhető az ára, akcióban vettem 900 pénzekért. :) Ajánlom.

Sundance Karotinos Naptej SPF6

Sundance Karotinos Naptej SPF6
2015. június 3.

Nagyon jó kis krém, a barátnőm ajánlotta, mikor megkérdeztem hogy lett olyan szép barna színe. Elég fehér bőrű vagyok, de nem égtem le vele; szép barna színt kaptam. Az illata is jó. És az ára is. Szeretem.

dr. Organic Kondicionáló Bio Szűz Kókuszolajjal

dr. Organic Kondicionáló Bio Szűz Kókuszolajjal
2015. június 3.

Ő telitalálat minden szempontból. Na jó, talán az ára nem, de a minőséget meg kell fizetni. Nagyon jó az illata, az állaga, ápol, hidratál, fényes lágy utána a hajam, és nem kell belőle sok, ezért viszonylag sokáig elég. Szépek az összetevők is.