joker

Regisztráció dátuma: 2012. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Palette Deluxe Hajfesték

Schwarzkopf Palette Deluxe Hajfesték
2014. december 10.

Eredetileg sötétbarna a hajam, de az utóbbi 3 évben Garnier Color Naturals 111 extra világos hamvas szőkével festettem. Meguntam. A 667-es mahagóni rézvöröset választottam a hajszínváltoztatáshoz. Akciósan 800 Ft/db áron 3 dobozzal vettem, mert bár most csak vállig érő és vékony szálú a hajam, de nagyon dús. Tarkótól fejtetőig kentem fel 1 dobozzal, majd jobb és bal oldalra 1-1 dobozzal. Igaz, hogy így már tocsogott a hajam a végére a festékben, de nekem így vált be. Volt már dolgom vörössel, ezért dupla kesztyűben a kezem megúszta az elszíneződést, a fülemről és az arcomról is lejött (de festés előtt bekrémeztem a bőrömet, és amint felkentem a hajam, azonnal takarítani kezdtem a bőrömről). Az eredmény nagyon szép lett, azt a színt kaptam, amit vártam (olyan, mint a dobozon, csak 1 árnyalattal sötétebb). nem lett foltos, ragyog és puha a hajam. A festékszag a mosás-balzsamozás után is elég intenzív, ez az egy, ami zavar egy kicsit. Aki ezt használja, annak ajánlom, hogy vegye komolyan: amihez hozzáér a festék, abból nem jön ki. A hajszín (főleg ez a vörös) nekem akkor tartósabb, ha mosások között jojoba/mandula olajjal ápolom, és mosás után hideg vízzel öblítem.

Garnier Nutrisse Creme Tápláló Tartós Krémhajfesték

Garnier Nutrisse Creme Tápláló Tartós Krémhajfesték
2014. október 17.

Imádtam! Szőkéit, barnáit, illatát, a hajammal művelt csodát. Természetesen kivonták... :(

Nivea Soft Általános Hidratáló Krém

Nivea Soft Általános Hidratáló Krém
2014. április 4.

Több, mint 10 éve használom az ARCOMRA és mindenhova. Számomra igazi Jolly Joker. Engem ibolyára emlékeztet az illata és az egyszerűsége. Néha elcsábítottak díszesebb csodakencék (más Nivea termékek is), amik rendszerint pattanásokat, zsírosodást okoztak... De ezt a kis könnyű, gyorsan beszívódó hidratálót használhatom nyáron is, télen is, éjszakára és reggel, sminkalapnak is, nem folyik le róla az alapozóm. És... bár sok más is közrejátszhat, azért el kell mondanom, hogy átlag 7-8 évvel néznek fiatalabbnak a valódi koromnál. :)

Garnier Fructis Fruity Passion Sampon

Garnier Fructis Fruity Passion Sampon
2013. május 30.

Nekem bevált, és a pasim is imádja az illatát. Annyira hidratálja a cucc a hajam, hogy nem szabad utána balzsamot használnom, mert az már sok, és hamar elkezd zsírosodni a hajam. Viszont ha csak a sampont használom, akkor még 3. nap is illatozom és puha, selymes a hajam, és fésülés nélkül is síma. Gubanc problémám egyáltalán nincs.

Garnier Color Sensation Hajfesték

Garnier Color Sensation Hajfesték
2013. május 23.

A romantikus vörösesszőke (rézvörös) nekem is a kedvencem volt, jól is állt, de csak annyira tartós (az én hajamon legalábbis), mint egy gyengécske színező: 3-4 hajmosás után már kiabál az újrafestésért, annyira kikopik és csúnya színű lesz. :(

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2013. május 23.

Nekem is maximálisan bevált, sőt ez az egyetlen, ami a vízálló sminket tökéletesen leviszi, de a szempilláimat nem ritkítja... Én az olajos rétegtől a tonikjával szabadulok meg.

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2013. május 23.

Ár-érték arányban szerintem jó, nincs okom pontot levonni. A szőkéit próbáltam. Az, hogy akár 4-6 árnyalatot világosít sárgulás nélkül, nálam nem lett igaz, viszont a kiszőkítő után (ami ugye kiskacsasárgára szívja le a barna hajat) a 111-es hamvasszőke tényleg hamvas lett, és nem szárította ki a hajam. A 8-as és 9-es árnyalatokkal is meg vagyok elégedve, nem sárgásak, természetes színek, nekem bejön.

Garnier Fructis Tápláló Ápolás Balzsam

Garnier Fructis Tápláló Ápolás Balzsam
2012. augusztus 29.

Az abszolut favorit, az alfa és az omega. Azaz: sokszor megcsaltam, de mindig visszatérek hozzá! :) Az egyetlen, ami életet ad a nagyon dús, de vékonyszálú száraz hajamnak, és csodás az illata.

Palette Natural Colors Hajfesték

Palette Natural Colors Hajfesték
2012. augusztus 29.

Az aranybarna változata konkrétan feketét csinált a középbarna hajamból. Nem jött ki hónapok alatt sem... Kár, hogy nem ilyet akartam.

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon
2012. augusztus 29.

Minden szempontból tetszik: illat, állag, hatás, összetétel, ár...