Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Kiehl's Ultra Facial Cream

Kiehl's Ultra Facial Cream
2019. augusztus 5.

Ez egy nagyon kellemes, könnyű krém ami hamar beszívódik (legalábbis nekem). Bőrhibákat nem javítja, nem gyógyít, viszont nagyon szép és egységes bőrképet ad.

Kérastase Resistance Masque Extentioniste

Kérastase Resistance Masque Extentioniste
2019. április 20.

Ahogy Nora85 is írja, tényleg ápolja vagy egybetartja a hajvégeket. Nekem sem olaj, sem más egyéb ápolás nem kellett már! Nagyon jó maszk és sokáig kitart a borsos ára ellenére! :)

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2019. február 24.

Az egyik legeslegjobb kézkrém mit valaha próbáltam! Nagyon drága, de takarékos. Szuper, csak ajánlani tudom, pedig érzékeny bőröm van!

Kiehl's Lip Balm #1

Kiehl's Lip Balm #1
2017. november 22.

Egyszerűen tényleg nagyon jó! Eddg ez a leghatékonyabb számomra. Nagy kiszerelést kapunk nagy összegért, de megéri! Nekem is a sima, klasszikus változat van meg

Kiehl's Amino Acid Conditioner

Kiehl's Amino Acid Conditioner
2017. november 22.

Ez egy nagyon jó balzsam! Samponjával együtt érdemes használni, hihetetlen fényű és puhaságú lesz a haj tőle. Az ára borsos, de elég kevés mennyiség is belőle, sokáig kitart. Szerintem sok professzionális terméket ver ebben az árkategóriában. Aki hajmániás és nem sajnál rá költeni, annak ajánlom legalább egy próba erejéig!

Tigi S Factor True Lasting Colour Színvédő Sampon

Tigi S Factor True Lasting Colour Színvédő Sampon
2017. július 21.

Borzalmas......fakó, szöszös de csúszós haj...második nap után pedig viszkedés és korpa (!). Imádtam régen a Tigi termékeit, de ez valahogy nagyon nem jött be. A balzsamjával együtt használtam pedig. Hajmosás után is csak kenem és kenem a kondiconálót és semmi hidratált érzetet nem biztosított szárítás után sem. Háát nagy csalódás.

Yves Rocher Mandula-Narancsvirág Testápoló

Yves Rocher Mandula-Narancsvirág Testápoló
2017. július 13.

Egyébként meglepődtem, mert tényleg nem rossz! Ajándékba kaptam. Igaz, minden este bekenem a bőrömet vele, de így érzem a hatását. Nem viszket, nem csíp, hamar beszívódik és kellemes az illata, nem irritáló. Úgy látom, hogy ár/érték arányban sem rossz.

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Hidratáló Krém SPF20

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Hidratáló Krém SPF20
2017. január 16.

Nagyon jó krém! A vízhiányos és egyben érzékeny arcbőrömet szépen hidratálja, nyugtatja. Én minden reggel arctisztítás után kenek fel belőle, igazán kevés mennyiség is elegendő. Először féltem, hogy zsíros lesz az arcomnak mert elég sűrű, testes krém. Szerencsére viszonylag hamar beszívódik és nem fényesíti ki a bőrt sem. Kb. 3 hónapja használom, nekem eddig bevált!

Oral-O-Sept Coconut Ice Touch & Whitening Toothpaste 9 In1 Formula

Oral-O-Sept Coconut Ice Touch & Whitening Toothpaste 9 In1 Formula
2016. szeptember 14.

Nagyon jó fogkrém!! Láthatóan tisztít, fehérít, friss lehelet..egyszerűen szuper! Csak ajánlani tudom! Én elektromos fogkefével használom és elég egy pici borsónyi mennyiség belőle.

Gigi Solar Energy Gyógykorrektor

Gigi Solar Energy Gyógykorrektor
2016. május 10.

Igazán hatékony, valóban szépen elfedte aztán 1-2 nap alatt leszárította a csúnya pattanásokat! Azért is szerettem nagyon, mert úgy gyógyított, hogy közben meg eltakart! Nagyon jó, egy ilyen gyógykorrektor sem művelte azt, amit ez tud! Ajánlom! :)