Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Sublimage La Créme

Chanel Sublimage La Créme
2022. június 6.

Abszolút tökéletes. Vízhiányos bőrömre nagyon jó volt, nem találtam hibát benne. Az más kérdés, hogyan lehet egy krémet ilyen árban forgalmazni. Egyszerűen rablásnak tartom, nem hiszem hogy kedvezőbb árért nem lehetne ezt a terméket összehozni. Mivel itt magát a krémet értékeljük véleményem szerint (és nem az árát), ezért 5 csillag.

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém
2021. december 8.

Gumikesztyűtől lett allergiás a kezem és egyszerűen nem akart elmúlni. Ez a krém segített csak, ezért nálam a csodaszer kategória.

Aesop Fabulous Face Cleanser

Aesop Fabulous Face Cleanser
2020. december 8.

Szuper arclemosó! Leszedi a sminket, kisimít, puhít, ápol. Nem hiszem el ha nem tapasztalom. Nekem habzik is annyira, amennyire kell. Drága viszont remek termék.

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo
2020. augusztus 14.

Sajnos nekem nagyon szétszárította a hajam, egy darab le is tört a végéből a szép, hosszú sörényemnek pár hónap használat után! :D Sajnáltam nagyon, mert különben jól tisztított és egyenesebbé tette a hullámos hajamat. A másik negatívum az volt, hogy nekem erős hajhullást is okozott. Sajnos nagyon sok hajszálam kihullott minden mosás után. Akartam szeretni, de a hajamnak nem tetszett.

Omorovicza Tisztító Hab

Omorovicza Tisztító Hab
2020. február 16.

Ez egy nagyon jó lemosó, szépen tisztítja még a pórusokat is. Az ára magas, viszont tényleg minimális mennyiség kell belőle egy használatra. Azért nem 5 csillag mert az én vízhiányos kombinált bőrömnek túl erős volt, nagyon szárította, húzta az arcbőröm. Más típusra tökéletes választás lehet.

Kiehl's Ultra Facial Cream

Kiehl's Ultra Facial Cream
2019. augusztus 5.

Ez egy nagyon kellemes, könnyű krém ami hamar beszívódik (legalábbis nekem). Bőrhibákat nem javítja, nem gyógyít, viszont nagyon szép és egységes bőrképet ad.

Kérastase Resistance Masque Extentioniste

Kérastase Resistance Masque Extentioniste
2019. április 20.

Ahogy Nora85 is írja, tényleg ápolja vagy egybetartja a hajvégeket. Nekem sem olaj, sem más egyéb ápolás nem kellett már! Nagyon jó maszk és sokáig kitart a borsos ára ellenére! :)

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2019. február 24.

Az egyik legeslegjobb kézkrém mit valaha próbáltam! Nagyon drága, de takarékos. Szuper, csak ajánlani tudom, pedig érzékeny bőröm van!

Kiehl's Lip Balm #1

Kiehl's Lip Balm #1
2017. november 22.

Egyszerűen tényleg nagyon jó! Eddg ez a leghatékonyabb számomra. Nagy kiszerelést kapunk nagy összegért, de megéri! Nekem is a sima, klasszikus változat van meg

Kiehl's Amino Acid Conditioner

Kiehl's Amino Acid Conditioner
2017. november 22.

Ez egy nagyon jó balzsam! Samponjával együtt érdemes használni, hihetetlen fényű és puhaságú lesz a haj tőle. Az ára borsos, de elég kevés mennyiség is belőle, sokáig kitart. Szerintem sok professzionális terméket ver ebben az árkategóriában. Aki hajmániás és nem sajnál rá költeni, annak ajánlom legalább egy próba erejéig!