Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Tigi S Factor Silky Smooth Moisture Serum

Tigi S Factor Silky Smooth Moisture Serum
2012. július 15.

Ez nekem sem jött be! Az árához képest nem sok mindent nyújt cserébe. Nehéz eltalálni a helyes mennyiséget, nekem hamarabb lett zsíros a hajam tőle. Nem éri meg!

Tigi Bed Head for Men Matte Separation Workable Wax

Tigi Bed Head for Men Matte Separation Workable Wax
2012. július 15.

A párom haján nagyon jól teljesített. Az egyik legjobb wax, amit valaha használt. Egyedül az összetevők nem tetszenek.

Malu Wilz Szemhéjpúder

Malu Wilz Szemhéjpúder
2012. július 8.

Nagyon szép színek, a tartósságuk is remek! Ár-érték arányban szintén kiváló! Aki nem óckodik a kevésbé natur összetevőitől, de minőségi és árban elérhető sminkcuccot szeretne, annak nagyon ajánjlom!:)

John Masters Organics Orange&Ginseng Exfoliating Body Bar

John Masters Organics Orange&Ginseng Exfoliating Body Bar
2012. július 5.

Eddig a legjobb szappan, amit az arcomra használtam! Nagyon szépen szárítja le a pattanások "utónyomait", viszont a vízhiányos bőröm egyáltalán nem szárad ki, sőt érzek a vele való arcmosás után némi hidratáltságot is! Nagyon bevált, egyedül az ára nem tetszik, de ezért a nagy szívem miatt nem tudok csillagot levonni.:)

Logona Bio Körömvirág Ajakbalzsam

Logona Bio Körömvirág Ajakbalzsam
2012. április 22.

Szájfényként használom leginkább. Szolidan csillog, s szép fényt ad az ajkaimnak. Hidratál is, csak nekem nem eléggé, mert ha 1-2 napot kihagyok a használatával akkor már szárazabb a szám. Tekintettel az összetevőkre, meg hogy rúzs illetve szájfény helyett használom nekem egy 4-es.:)

Lavera Basis Sensitiv Fogkrém Echinacea Propolis

Lavera Basis Sensitiv Fogkrém Echinacea Propolis
2012. március 14.

Képzeljétek, hogy jártam ezzel a fogkrémmel! Elsőre valami nagyon fura, sós íze van, a párom szerint használhatatlan. Hát, őszintén szólva nekem is nehezen ment az első fogmosás vele. Sőt! A második is. Lassan belenyugodtam, hogy ok nincs más választás, ki kell dobni, pénzkidobás volt, stb. De csak nem akartam feladni, s pár hét után újra elővettem, elkezdtem napközben is használni, s lassan de hozzászoktam. Nem olyan szörnyű, finoman tisztít! Ebéd utáni fogtisztításra pedig kiváló!:) Az ára is rendben van, de a erőteljes sós íz miatt nem tudok max. pontszámot adni +nem fehérít, ami nálam elengedhetetlen egy fogkrémnél.

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Göndörítő Hab

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Göndörítő Hab
2012. február 28.

Többször is neki futottam, hogy elhasználjam, de végül csak nem sikerült, szóval elajándékoztam. Az én hajamat összeragasztotta, így egy teljesen kócos, szöszös hajkorona lett a végeredmény. :( Nekem nem jött be, de lehet másnak jól teljesít.

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál
2012. február 22.

1. nem éri meg az árát, de még ez a "kisebb" probléma, 2. egyáltalán nem az a tartós, jó fekete szempillaspirál, valóban nekem is elkenődik néhány óra után, 3. alig láthatóan hosszabbítja, emeli ki a kis rövid szempilláimat! Ettől a sima Hypnose ezerszer jobb!

Gigi Solar Energy Moisturizer Hidratáló Krém

Gigi Solar Energy Moisturizer Hidratáló Krém
2012. február 22.

Régen a kozmetikus javasolta ezt a krémet az arcomra, de én nem szerettem. Elnézve az összetevőit, nem is csodálkozom, de mikor még használtam, nem néztem hogy mi van benne. Szóval ez egy nehéz zsíros krém, ami az én vízhiányos bőrömnek sok volt. Picit kentem fel, de be sem szívta rendesen, csillogott a homlokom is tőle, a bőröm textúrája viszont nem lett szebb! Tuti nem venném újra, s nem is nagyon ajánlom senkinek.

Toni & Guy Tömegnövelő Hajhab

Toni & Guy Tömegnövelő Hajhab
2012. február 20.

Nekem viszont bejött! Lehet, hogy hosszútávon picit szárítja a hajam, de egyébként tartást ad, és nagyon szép rendezett loknikat!