Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mexx Fresh Woman

Mexx Fresh Woman
2012. február 14.

Nagyon jó illat, de azt kell mondjam, hogy ennyire nem tartós parfümhöz még az életben nem volt szerencsém!:D Aki csak nézegetni meg szagolgatni akarja az üvegcsét, az vegye meg nyugodtan, egyébként nem éri meg az árát, nagyon nem takarékos.

Sonya Szemceruza

Sonya Szemceruza
2012. február 14.

Én is csak egy darabot használtam el belőle. Nem volt rossz, de kiemelkedően jó sem, s ehhez képest az ára viszont magas. Na meg azt sem értem, hogy a szép összetevőket miért kell elrontani a parabénekkel.

Burberry Women EDP

Burberry Women EDP
2012. február 14.

Nekem régen volt ilyenem, nagyon szerettem! Nőies, picit elegáns illat. Nagyon tartós!

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera
2012. február 8.

Az egyik legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam! Én speciel kimondottan szeretem az illatát. Nagyon hamar magába szívja a bőröm, és kiválóan hidratált lesz. Szerintem megéri az árát!

John Masters Organics Lavender Rosemary Sampon

John Masters Organics Lavender Rosemary Sampon
2012. február 3.

Valóban nagyon jó sampon, duopackban rendeltem a sea mist-el, ami nem jött be, de ez annál inkább! Ápol, tisztít, az eredmény csillogó puha haj. Nekem ideális a hullámos hajamra, mert puha lesz a tőle de mégis megmaradnak a loknik, vagyis ad egyfajta tartást. Használtam már olyan sampont amitől olyan selymes lett a hajam (gondolom a sok szilikontól), hogy nem tudtam csak egyenesre formázni. Csodaszép összetevők, szerintem újra megveszem majd.:)

John Masters Organics Sea Mist Sea Salt Spray With Lavender

John Masters Organics Sea Mist Sea Salt Spray With Lavender
2012. február 3.

Nekem sajnos összetapasztotta a loknijaimat, s nagyon zsírossá tette a hajamat. Annyira sajnálom, mert tök egyszerű és szép összetevői vannak, de hiába.:( Ettől függetlenül, még van akinek bevállhat.

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes
2012. február 1.

Valóban lehozza a szempillaspirált, de a szem alsó részére tett festéket nehezen szedi le, szóval nekem sem vált be. A problémám konkrétan inkább nekem is az, hogy olajos marad a szemem körüli rész. Iszonyat idegesítő és kellemetlen is. Kecsketejes szappannal kellett letisztítanom az egész szemkörnyékemet a lemosó használata után. Szerencsére csak a mini változatom volt belőle.

Yves Rocher Flowerparty EDT

Yves Rocher Flowerparty EDT
2012. január 30.

Isteni illat. Szinte beleharapnék!:) Aki egy igazán üde, vidám, lendületes virágos-gyümölcsös,- bár nekem inkább gyümölcsös- illatot keres, akkor ez az! Tartósság szempontjából hidegebb évszakokban is jó, de szerintem nyáron a legideálisabb.

Nivea Expressz Hidratálás Kézápoló

Nivea Expressz Hidratálás Kézápoló
2012. január 30.

Sem az illata, sem az összetevői nem tetszettek. Mondjuk egy csak egy dolog, de az, hogy semmit nem hidratált már egyenesen felháborító! Nekem teljes pénzkidobás volt.

Lancôme Le Crayon Khôl Szemceruza

Lancôme Le Crayon Khôl Szemceruza
2012. január 28.

Én is a mini változathoz jutottam hozzá, szempillaspirál ajándékcsomag részeként. Hát ne haragudjatok meg, mert nem célom nekem sem a termékek átlagát lerontani, de ez a szemceruza egyáltalán nem jött be. Legalábbis nekem.:) Se szín (nem elég sötét, nem az az hollófekete), sem tartósság, sem állag, sem összetevők....jaj és akkor az áráról még nem is beszéltem. Nem értem mi a jó benne. Igaz, nem vagyunk egyformák, nyílván a szemünk sem, stb. de az tuti, hogy volt egy régi Avon szemcerkám, klasszisokkal jobbat produkált!:D Persze el lehet használni ezt is, de nem venném újra.