Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Tigi Rockaholic Rock Out Hajfényszérum

Tigi Rockaholic Rock Out Hajfényszérum
2012. január 21.

Megmondom őszintén, hogy nekem nem vált be sajnos. Nagyon tetszett az illata, felvitel után szépen összetapasztotta a hajam, de mindez kb. ha 15 percig tartott. Ezek után a hajam ugyanúgy nézett ki, mint a termék használata előtt. Hidratálni pedig semmit nem hidratált. Csillogó sem lett a hajam tőle. Adok az illata, meg a néhány zöld összetevője miatt egy kettest neki!:)

Nesti Dante Philosophia Szappan

Nesti Dante Philosophia Szappan
2012. január 21.

Igaz picit szárít, de jól tisztít és valami nagyon kellemes illata van! Talán száraz bőrűeknek kicsit sok, de zsíros bőrre kiváló. Egyébként unisex.:)

Fruttini Coco Banana Testápoló

Fruttini Coco Banana Testápoló
2012. január 18.

Nekem semmit nem hidratált. Ki nem állhattam, a szagával együtt! Szűk felét használtam el. Még az a szerencse, hogy nekem egy forintomba nem került, mert ajándékba kaptam. Kár, hogy egyest nem lehet adni! ( De kis gonosz voltam, de sajnos ez az igazság.)

Alfaparf Semi di Lino Diamond Hajfényspray

Alfaparf Semi di Lino Diamond Hajfényspray
2012. január 18.

Puha, fényes és illatos lett a hajam tőle. Régebben használtam, de nem volt bajom vele!:) Emlékszem, napi használat mellett is sokáig elég volt.

Alverde Mademoiselle Arcpirosító

Alverde Mademoiselle Arcpirosító
2012. január 16.

Megvettem én is, hála az itteni véleményeknek!:) Nagyon szép természetes színe van, kellemes illattal, elég jó tartóssággal! Kedvencem lett, nekem nyújt annyit, mint a MAC pirosítóm.:) Ja és ne féljetek tőle, tényleg nem csillog!

Lavera Soft Szemceruza

Lavera Soft Szemceruza
2012. január 9.

Nagyon jó! Igaz, picit kenődik ha vastagabban "rajzolunk" vele, de teljesen bio+nagyon szépen fog, igazi hollófekete. Nagyon könnyen felvihető különösebb erőlködés nélkül. Ötös!:)

MAC Pro Longwear Pirosító

MAC Pro Longwear Pirosító
2011. december 16.

Régóta kerestem egy olyan pirosítót, aminek teljesen természetes hatása van. Egy friss, igazi halvány pinket akartam. Nos, hát megtaláltam!:) Nagyon kellemes a színe, nekem világosabb bőröm van, tök természetesen mutat. S a reggeli sminkelés még du. is ugyanolyan, nem nagyon kell utána pirosítani. Nem olcsó, viszont én minden nap használom, de egyáltalán nem látszik hogy fogyna is a tégelyből valami.

Lancôme Hypnose Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Szempillaspirál
2011. december 5.

Sokat gondolkoztam, hogy hányast is adjak ennek a szempillaspirálnak. Az "egyszerűbb", olcsóbb drogériás termékek közül nagyon sokat kipróbáltam már, de egyik sem érte el ezt a színvonalat, - legalábbis nálam. Őszintén szólva, sosem volt még ilyen spirálom, ami ennyire sötét lenne, és még szépen szétválasztja a pilláimat, valamint mindezek mellett iszonyat tartós. Estére is olyan, mint mikor reggel felkentem. Nekem a sima van meg, nem a vízálló de ezt is elég nehéz eltávolítani. A végeredmény nálam így csakis ötös lett!:) Annyi a bajom vele, hogy lehetne pénztárcakímélőbb is...

Alverde Fedő Stift

Alverde Fedő Stift
2011. december 2.

Én világos bőrű vagyok, de ez még az én arcszínemhez is eléggé világos. Mondjuk el lehet dolgozni szépen, bár emiatt egy picit macerásabb a használata. Egyébként szeretem, észrevettem, hogy a kisebb bőrhibák lefedésén kívül még enyhe szárító hatással is bír. Érdekelnének az összetevői is, de sajnos a csomagoláson nem volt feltüntetve! :(

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)
2011. december 2.

Nekem egyáltalán nem tetszik az illata, de a maszk tisztító hatása az vitathatatlan.:) Árban is jó, de praktikusabb lenne valami kis tégelyben árusítani. Amúgy ötös!