Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Tigi S Factor Diamond Dreams Hidratáló Sampon

Tigi S Factor Diamond Dreams Hidratáló Sampon
2011. december 1.

Én nagyon szeretem a Tigi-t, de ez a sampon nem ér ennyit. Van ettől a gyártótól olcsóbb termék is, ami ugyanilyen szinten tisztítja, puhítja és fényesíti is a hajat. Egyébként tényleg jó a sampon, én a balzsamjával együtt használtam, de nekem ár/érték arányban mégsem a legmegfelelőbb!

Weleda Calendula Baba Krémfürdő

Weleda Calendula Baba Krémfürdő
2011. november 21.

Még nyáron megvettem, valami iszonyat drága itthon, főleg ha azt nézem, hogy hamar el is fogyott. Kellemes illata van egyébként, és hidratál is rendesen, de ugyanezt produkálják nekem a Babylove fürdetői is, s jóval olcsóbbak és tovább is tartanak. Jó termék, de ennyit nem ér. Meg nem venném újra, de ha ajándékba kapnám, biztosan örülnék neki!:)

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval
2011. november 15.

Csodálkozom ezen a nem gyártják dolgon.....én kb. egy hete szereztem meg egy osztrák DM-ből, igaz a balzsamja nem volt. Szóval gyártják ezt kérem szépen, csak éppen már hozzánk nem ér el:( Nagyon sok sampont kipróbáltam már, s ez a koffeines hatalmas pozitív csalódás volt. Az itteni vélemények hatására próbáltam ki, s nem csalódtam! Ár/érték arányban is verhetetlen, na de a hatása! Puha, selymes, csillogó haj, gyönyörű, egészséges fürtök! Ami még érdekes volt számomra, hogy hajmosás után betekertem a hajam egy törülközőbe, és éreztem, hogy finoman felfrissül a fejbőröm. Gondolom a mentol hatása volt, előtte sosem éreztem ilyen jó friss tiszta érzést hajmosás után!:)

Alverde Testápoló Vaj Vaníliavirág és Mandarinkivonattal

Alverde Testápoló Vaj Vaníliavirág és Mandarinkivonattal
2011. november 1.

Én is beszereztem egyet gyorsan belőle! Isteni illata van, engem a vaníliás krémtúróra emlékeztet. Tényleg kiváló száraz bőrre, hamar beszívódik, és egyáltalán nem hagy semmiféle ragacsosságot maga után. Valóban tetsvaj, de állagát tekintve egy kis könnyű, finom testápoló. Én is imádom úgy ahogy van, külön nagy öröm számomra, hogy ilyen természetesek az összetevői. Simán ötös!:)

Dr. Hauschka Translucent Alapozó

Dr. Hauschka Translucent Alapozó
2011. október 28.

Egyébként simán alcohol van az összetevői között, nem denaturált. Az én világos arcbőrömhöz tökéletes a színe, sőt a fedésével is meg vagyok elégedve, mivel teljesen természetesnek tűnik, nincs maszk hatása. Nem szeretem az olyan alapozókat, ami olyan mintha egy külön álarc lenne az arca húzva!:D Lehet, hogy akinek pattanásosabb vagy sebesebb a bőre azt már nem takarja be tökéletesre, de ez egy kis könnyű, jó összetevőkkel rendelkező alapozó, ami nagyon sokáig elég. Nekem ötös!

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk
2011. október 24.

Nem tartós, legalább 3 rétegben kell felkenni, és alig akar megszáradni. Nekem sötét szürkés volt, de nem bírtam elhasználni. Nekem nagyon nem vált be!

FLP Avocado Face and Body Soap

FLP Avocado Face and Body Soap
2011. október 24.

Nekem sajna nem jött be. Valahogy egyszerre szárította és zsírosította is a bőrömet. Ilyen hatáshoz képest az árát pedig túl magasnak találom. Lehet, hogy nem rossz termék, de nekem nem vált be.

Jesus Del Pozo In Black EDT

Jesus Del Pozo In Black EDT
2011. október 23.

Tényleg van benne valami boszorkányos.:) Ez egy titokzatos, különleges és sexy illat! Töménynek tűnhet elsőre, de talán csak azért mert nagyon sok finomság találkozik össze benne. Nekem is valahogy a csokis cseresznyelikőr jut eszembe róla. Valóban hidegebb hónapokra ajánlanám én is, illetve nekem is eléggé tartósnak bizonyult.

Vichy Capital Soleil Napvédő Krém Arcra SPF 50+

Vichy Capital Soleil Napvédő Krém Arcra SPF 50+
2011. október 23.

Szerintem arcra az egyik leghatékonyabb napvédő. Nyári forróságban, bicajon sem égtem le vele! Az összetevőivel nem foglalkoztam, de a kombinált bőröm nem lett zsírosabb tőle, használata szép arcszínt eredményezett.

Moroccanoil Oil Treatment

Moroccanoil Oil Treatment
2011. október 21.

Én szerettem! Simán lepipálja a Kérastase-t és társait. Ha a mosás utáni nekdves hajamra kentem, a szárítást követően valami hihetetlenül fényes és puha lett tőle a hajam. Korábban egyetlen terméktől sem lett ilyen szép, pedig már elég sok mindent kipróbáltam.