Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Toni & Guy Refreshing Szárazsampon

Toni & Guy Refreshing Szárazsampon
2011. október 21.

Nekem nem viszketett a fejbőröm tőle, bár az összetevők nekem sem tetszenek. Száraz samponok között szerintem az egyik legjobb, habár egytértek BabyDollal, hogy tökéletes termék ilyen téren nincs. Ha viszont szükség van rá, akkor ez nem egy rossz választás erre a célra.

Dr. Hauschka Szempillaspirál

Dr. Hauschka Szempillaspirál
2011. október 21.

Én a másik fajtát, a Volument vettem meg. Hát sajnos nem vagyok elájulva tőle. Erősen alkoholos illatú, bár ez még nem is lenne akkora nagy probléma számomra. A baj, hogy alig látszik. Nem hosszít, nem emeli ki a szempillákat. Talán annyi pozitívum van benne, hogy a festéke az az éjfekete sötét, de nekem valahogy mégsem mutat a pilláimon.:)

Annemarie Börlind Szempillaspirál

Annemarie Börlind Szempillaspirál
2011. október 17.

Már néhány hónapja megvan, még Ausztriában vettem. Igazság szerint nem lenne rossz spirál, de nekem felkenés után alig látszik. Olyan, mintha ki sem lennének spirálozva a szempilláim. Elhasználni csak úgy tudom, hogy egy másik spirál után áthúzom még a pilláimat vele. Na meg az összetevőit már nem tudom, mert kidobtam a papírdobozát, de valami iszonyat fura szagú benne. Kár érte.:(

Nesti Dante Il Frutteto Oliva és Mandarin Szappan

Nesti Dante Il Frutteto Oliva és Mandarin Szappan
2011. október 17.

Nekem ez a fajta szappan is bevált ettől a gyártótól. Az tetszik benne, hogy tisztít, de egyben hidratál is, így pl. az arcomat sem szárítja ki. Frissítő, szolid illatú, krémes szappan.:)

Kérastase Elixir Ultime

Kérastase Elixir Ultime
2011. október 15.

Jó, jó a termék de ennyit nem ér. Legalábbis nekem!:) Mondjuk pozitívum a négy értékes olaj megléte, ezek közül is nagy kedvencem az argán olaj. Mindent összevetve az elixír nem rossz, de szerintem nem is csodaszer, az ára pedig eléggé borsos!

Frissítés: újból előkerült a régebben használt semi di linos hajolajom, és azt kell mondjam, hogy jobban puhítja, valamint loknikba rendezi a fürtjeimet, mint a fenti "csodaszer". Ja és sokkal kevesebbe kerül, mint ez az elixir...

Babylove Babafürdető Kamillakivonattal

Babylove Babafürdető Kamillakivonattal
2011. október 14.

Szerencsére a párom is szereti, mivel "igazi" habot lehet vele csinálni. Nekem a Waschbalsam jobban bejött, mivel az még jobban hidratál, de ez is egy nagyon kellemes fürdető. Puha bőrt eredményez, enyhe illattal, szép összetevőkkel. És nemcsak babáknak!:)

Sante Lótusz és Fehértea Arcradír

Sante Lótusz és Fehértea Arcradír
2011. október 13.

Ez tényleg egy ilyen krémes radír. Nem az a szokványos durva, száraz anyag ami ledörzsöli az arcodról a bőrt is, hanem egy nagyon kellemes ám kiválóan tisztító arcradír! Nekem az tetszett benne nagyon - igaz még csak egyszer használtam - hogy a kombinált és érzékeny arcomat csodásan letisztította de mégsem hagyott maga után felesleges zsírt a bőrömön, valamint nem szárította ki azt. Egyedül az árát sokallom picit, de cserébe egy teljesen kiváló összetevőjű terméket kapunk, ami nagyon hatékony. Szóval ezért nem vonok le pontot, ötös!:)

Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray

Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray
2011. október 13.

Talán a legjobb hővédő amit eddig használtam. Nagyon kellemes illata van, egyáltalán nem nehezíti el a hajat, mint egyes hővédő krémek, vagy habok. Valóban selymes, és fényes lesz tőle a haj, ám hővédő spray ide vagy oda szerintem a folyamatos vasalás előbb-utóbb tönkre teszi a hajat, azaz szépen kiszárad. Nekem eredetileg erősen hullámos hajam van, de még nem találtam olyan csodaszert amely teljesen védne a hajvasalótól. Egyébként a termék rendkívül takarékos, állandó használat mellett is sokáig elég.

FLP Marine Mask

FLP Marine Mask
2011. október 13.

Nekem is tetszik, használat után sima, tiszta és nagyon puha lesz a bőröm tőle. Hidratál s egyben csökkenti az arc zsirosodását is. Jó termék, tele szép összetevőkkel.:)

Dr. Hauschka Pirosító

Dr. Hauschka Pirosító
2011. október 5.

Talán ez az egyetlen olyan Hauschka termék, amelyben nem csalódtam. Nagyon kellemes, természetes arcszínt ad, nekem az érett barack jut eszembe róla. Nem tolakodó, s egyáltalán nincs mű, csillogós hatása. Az összetevői is nagyon szépek, ami mondjuk elvárás egy natúr kozmetikumnál. Amiért csak négy pontot adok az az, hogy nem eléggé tartós. Egy nap többször újra fel kell vinni az orcákra, mondjuk emiatt gyorsabban is fogy, nem takarékos hosszútávon.