Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Tommy Hilfiger Tommy Girl Cologne Spray

Tommy Hilfiger Tommy Girl Cologne Spray
2011. július 7.

Ne haragudjon meg senki, aki szereti, de jelenleg WC illatosítónak használjuk. Borzalmas illata van, nem tudom hogy ebben mi a nőies. Ajándékba kaptam, sajnos nem jött be. Amiért 2 pontot mégis adok neki, az a tartóssága. Rendkívül intenzív illat és nagyon sokáig érződik, nagyon jó parfüm lenne csak más illattal!:)

Energy Diamant Fogkrém

Energy Diamant Fogkrém
2011. július 1.

Nem tetszik benne az SLS, de valóban érződik a sok gyógynövény íze, s tényleg fehérít is valamennyire. Összességében nem rossz fogkrém, ám mégis csak le kell vonnom a szulfát(ok) miatt.

Labello Sensitive Care Ajakápoló

Labello Sensitive Care Ajakápoló
2011. június 19.

Hihetetlen, de nekem is bevált, pedig régen egyik labello sem hidratálta az ajkaimat. Szeretem.:)

Moroccanoil Conditioner

Moroccanoil Conditioner
2011. június 18.

Mivel hajmániás vagyok, elég sok profi terméket kipróbáltam már, de a legtutibb ez volt! Nagyon szép lett a hajam tőle. Olyan fénye lett, mint még soha ezelőtt. Egy bánatom van az árán kívül, hogy nem minden összetevője természetes! :( De azért nekem 5-ös, mivel jobbat még nem találtam!:)

Kérastase Nutritive Bain Oléo-Curl Hajgöndörítő Sampon

Kérastase Nutritive Bain Oléo-Curl Hajgöndörítő Sampon
2011. június 6.

"Átlagos" professzionális sampon, ami egyszerűen nem éri meg az árát. Igaz, használtam már olyan sampont, ami ezzel egy árban volt, és szó szerint gyönyörű volt a hajam utána! Ez ahhoz képest fele annyit sem ér meg, legalábbis nekem biztosan! :)Aki ragaszkodik a minőséghez, olcsóbban sokkal jobb termékekre tehet szert! Ez egy nagyon drága sampon, semmi extrát nem tud, csupán fényes lett tőle a hajam.

Tigi Love Peace and the Planet Walking On Sunshine Sampon

Tigi Love Peace and the Planet Walking On Sunshine Sampon
2011. május 22.

Nekem bevált! Nagyon szép csillogós, és puha lett tőle a hajam. Tetszik, hogy vannak benne természetes anyagok is!:)

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2011. május 20.

Nagyon jó termék. Elég belőle kevés is, és sokáig selymes marad a bőröm. Való igaz, hogy kézkrémként is remekül használható! Ár-érték arányban is kedvező. Én is csak azt sajnálom, hogy a kisebb kiszerelés már nem kapható. Utazáshoz ideális lenne! :)

FLP Bright Sparkling Aloe Vera Toothgel

FLP Bright Sparkling Aloe Vera Toothgel
2011. május 10.

Jó fogkrém, szeretjük! Nagyon sokáig elég, és picit még fehérít is!:)

Moroccanoil Shampoo

Moroccanoil Shampoo
2011. május 10.

Sajnálom, hogy ilyen sok sárga összetevője van, mert nekem az egyik legjobb sampon volt, amit valaha használtam. Mivel hajmániás vagyok, elég sok sampont kipróbáltam már, és mégis ettől volt a legszebb a hajam, ráadásul még nőtt is tőle. Egy nagyon hatásos termék....kár a sok tartósítóért, amit beletettek! Egyébként nekem abszolút bejött a balzsamjával együtt. Ötös!

Weleda Körömvirág Szappan

Weleda Körömvirág Szappan
2011. május 10.

Nekem nagyon megtetszett. Hidratál, és az illatát is szeretem! Egy bajom van vele: Lehetne picit olcsóbb is. Egyébként kiváló. :) Ja és ugye babaszappanként is remekül funkcionál, kisbabát is szabad vele fürdetni.