Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Haute & Naughty Szempillaspirál

MAC Haute & Naughty Szempillaspirál
2011. április 24.

Nagyon jó szempillaspirál, csak nekem sajnos csomósodik a "második" keféje, azt hiszem az a dúsító. Kár érte, mert ezt leszámítva teljesen elégedett lennék vele.

Nyx Ultra Pearl Mania Pigment

Nyx Ultra Pearl Mania Pigment
2011. április 4.

Nekem is van, csak a pink színű változata. Nagyon jó, nagyon szép, nagyon tartós és látványos. Egyszerűen szeretem. Ja, és nagyon sokáig elég!

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2011. április 4.

Én nagyon szeretem! Ár-érték arányban is rendben van, hiszen kevés kell belőle és nagyon sokáig elég. Igaz, vannak benne parabének, de az én kezeim szárazságára akkor is nagyon jó volt.:)

Weleda Homoktövis Kézkrém

Weleda Homoktövis Kézkrém
2011. április 2.

Tetszenek a csupa növényi összetevők, bár eléggé drága. Ám a legnagyobb problémám az, hogy nekem addig tart kb., amíg bekenem vele a kezeimet. Puha, illatos, selymes, de egy óra elteltével ugyanolyan száraz, mint előtte.:(

Logona BIO Aloe Verveine Daily Care Sampon

Logona BIO Aloe Verveine Daily Care Sampon
2011. április 2.

BIO, szóval természetesek az összetevői, de nekem a hajam borzalmasan nézett ki mosás után. Mint egy madárijesztő! Teljesen sprőd, szálló és száraz, szálkás kinézetű lett. Sajnálom, mert akartam egy "egészséges" sampont, de a hatás egyszerűen szörnyű!

Kecsketejsavós Sövénykúti Háziszappan

Kecsketejsavós Sövénykúti Háziszappan
2011. március 16.

Kb. egy hete használom, nagyon tetszik! Nekem az arcomra is bevált, nem száraz, nem zsíros tőle és mindezek mellett puhává is varázsolja a bőröm. Ja és végre egy klasszikus, teljesen természetes összetevőket tartalmazó készítmény!:)