Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Tigi S Factor True Lasting Colour Színvédő Sampon

Tigi S Factor True Lasting Colour Színvédő Sampon
2017. július 21.

Borzalmas......fakó, szöszös de csúszós haj...második nap után pedig viszkedés és korpa (!). Imádtam régen a Tigi termékeit, de ez valahogy nagyon nem jött be. A balzsamjával együtt használtam pedig. Hajmosás után is csak kenem és kenem a kondiconálót és semmi hidratált érzetet nem biztosított szárítás után sem. Háát nagy csalódás.

Yves Rocher Mandula-Narancsvirág Testápoló

Yves Rocher Mandula-Narancsvirág Testápoló
2017. július 13.

Egyébként meglepődtem, mert tényleg nem rossz! Ajándékba kaptam. Igaz, minden este bekenem a bőrömet vele, de így érzem a hatását. Nem viszket, nem csíp, hamar beszívódik és kellemes az illata, nem irritáló. Úgy látom, hogy ár/érték arányban sem rossz.

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Hidratáló Krém SPF20

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Hidratáló Krém SPF20
2017. január 16.

Nagyon jó krém! A vízhiányos és egyben érzékeny arcbőrömet szépen hidratálja, nyugtatja. Én minden reggel arctisztítás után kenek fel belőle, igazán kevés mennyiség is elegendő. Először féltem, hogy zsíros lesz az arcomnak mert elég sűrű, testes krém. Szerencsére viszonylag hamar beszívódik és nem fényesíti ki a bőrt sem. Kb. 3 hónapja használom, nekem eddig bevált!

Oral-O-Sept Coconut Ice Touch & Whitening Toothpaste 9 In1 Formula

Oral-O-Sept Coconut Ice Touch & Whitening Toothpaste 9 In1 Formula
2016. szeptember 14.

Nagyon jó fogkrém!! Láthatóan tisztít, fehérít, friss lehelet..egyszerűen szuper! Csak ajánlani tudom! Én elektromos fogkefével használom és elég egy pici borsónyi mennyiség belőle.

Gigi Solar Energy Gyógykorrektor

Gigi Solar Energy Gyógykorrektor
2016. május 10.

Igazán hatékony, valóban szépen elfedte aztán 1-2 nap alatt leszárította a csúnya pattanásokat! Azért is szerettem nagyon, mert úgy gyógyított, hogy közben meg eltakart! Nagyon jó, egy ilyen gyógykorrektor sem művelte azt, amit ez tud! Ajánlom! :)

Natura Siberica Siberian Whitening & Wild Berries Hand Cream

Natura Siberica Siberian Whitening & Wild Berries Hand Cream
2016. március 9.

Jó erős 4-es! Nagyon jó, de nem csodaszer. Simán leköröz egyéb "drogériás" kézkrémeket, de nincs az a wow és hűha hatása. Minden nap vagy 2 naponta ha bekenem a kezeimet vele akkor puhák, hidratáltak de semmi extra. És ha bizony több napig nem kenem szépen kezd kiszáradni, szóval gyakori használat mellett hatékony - dehát a legtöbb kézkrém ugye ilyen. Ettől függetlenül kevés mennyiség kell belőle mert egy eléggé zsíros, testes krémről van szó ami szerencsére viszonylag hamar beszívódik. Éjszakára érdemes azért inkább felkenni és reggelre valóban puha bőr lesz az eredmény. :)

La Roche-Posay Lipikar Szappan

La Roche-Posay Lipikar Szappan
2016. március 7.

Nem értem a parfümöt benne, de szerencsére nekem nem okoz irritációt. Fürdésnél/zuhanyzásnál használom, arca más ami bevált. Érezhetően hidratáltabb a bőr, de mégsem olajos, ragacsos. Nem olcsó, viszont szappan létére tényleg nem szárít! Szeretem.

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2016. február 6.

Nekem nem tetszik az illata, de szerencsére nem is érződik sokáig. A krém viszont le vett a lábamról. Igaz zsíros, de hamar beszívódik és hidratál!! Nagyon jó. Felesleges szerintem bele a parfüm, de ez csak az én véleményem. Rengeteg krémet kipróbáltam száraz lábra, kézre, könyökre. Ez minden ilyen kritikus helyen szépen puhává teszi a bőrt. Már egy használat után érződik, hogy az ember bőre kevésbé száraz. :)

Splat Duzzadó Fogselyem - Eper ízű

Splat Duzzadó Fogselyem - Eper ízű
2016. január 11.

Nekem lime-os változatom van belőle és hihetetlenül jó! Próbáltam elég sok féle fogselymet, de ez maradt a kedvenc! Való igaz a leírás, hogy a szál használat közben megduzzad és nem sérti a fogínyt. Én nagyon szeretem.:)

Burt's Bees Lip Gloss

Burt's Bees Lip Gloss
2015. december 8.

Nekem is van, de nem a képen látható árnyalatban. Nagyon szeretem, kellemes viselni, nem szárít és eléggé tartós is! Szuper termék!