Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Natura Siberica Siberian Whitening & Wild Berries Hand Cream

Natura Siberica Siberian Whitening & Wild Berries Hand Cream
2016. március 9.

Jó erős 4-es! Nagyon jó, de nem csodaszer. Simán leköröz egyéb "drogériás" kézkrémeket, de nincs az a wow és hűha hatása. Minden nap vagy 2 naponta ha bekenem a kezeimet vele akkor puhák, hidratáltak de semmi extra. És ha bizony több napig nem kenem szépen kezd kiszáradni, szóval gyakori használat mellett hatékony - dehát a legtöbb kézkrém ugye ilyen. Ettől függetlenül kevés mennyiség kell belőle mert egy eléggé zsíros, testes krémről van szó ami szerencsére viszonylag hamar beszívódik. Éjszakára érdemes azért inkább felkenni és reggelre valóban puha bőr lesz az eredmény. :)

La Roche-Posay Lipikar Szappan

La Roche-Posay Lipikar Szappan
2016. március 7.

Nem értem a parfümöt benne, de szerencsére nekem nem okoz irritációt. Fürdésnél/zuhanyzásnál használom, arca más ami bevált. Érezhetően hidratáltabb a bőr, de mégsem olajos, ragacsos. Nem olcsó, viszont szappan létére tényleg nem szárít! Szeretem.

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2016. február 6.

Nekem nem tetszik az illata, de szerencsére nem is érződik sokáig. A krém viszont le vett a lábamról. Igaz zsíros, de hamar beszívódik és hidratál!! Nagyon jó. Felesleges szerintem bele a parfüm, de ez csak az én véleményem. Rengeteg krémet kipróbáltam száraz lábra, kézre, könyökre. Ez minden ilyen kritikus helyen szépen puhává teszi a bőrt. Már egy használat után érződik, hogy az ember bőre kevésbé száraz. :)

Splat Duzzadó Fogselyem - Eper ízű

Splat Duzzadó Fogselyem - Eper ízű
2016. január 11.

Nekem lime-os változatom van belőle és hihetetlenül jó! Próbáltam elég sok féle fogselymet, de ez maradt a kedvenc! Való igaz a leírás, hogy a szál használat közben megduzzad és nem sérti a fogínyt. Én nagyon szeretem.:)

Burt's Bees Lip Gloss

Burt's Bees Lip Gloss
2015. december 8.

Nekem is van, de nem a képen látható árnyalatban. Nagyon szeretem, kellemes viselni, nem szárít és eléggé tartós is! Szuper termék!

Chanel Sculpte Sourcils Szemöldökceruza

Chanel Sculpte Sourcils Szemöldökceruza
2015. január 12.

A hegyezője semmit sem ér, csak beletöri a ceruzát, nem is értem minek adták hozzá. De maga a szemöldökceruza,..hm...na az már maga a tökély. Csodásan természetes hatás, nekem a barna van meg. Szuper tartós, még nap végére is ugyanolyan mint a reggeli "rajzolás" után. Én tuti újraveszem, akármilyen borsos is az ára!

Eveline Argan+Keratin Sampon

Eveline Argan+Keratin Sampon
2014. november 7.

Én is így jártam ezzel a samponnal, mint Te, Noci213! Korpám ugyan nem lett, de szinte már hajmosás után zsíros kinézetű volt a hajam. Nem egy jó sampon...

Phyto Phytojoba Intense Hydrating Shampoo

Phyto Phytojoba Intense Hydrating Shampoo
2014. november 5.

Nos hát én is többet vártam tőle. Nagyon akartam szeretni, de sajnos nagyon zsírosította a hajamat és a hajvégeim töredezetté váltak. Egy flakont használtam el. Valóban jól habzik és kevés is elég belőle, de mivel a csúcshatás elmaradt, alig vártam hogy elfogyjon...Szerintem nem éri meg, nem tud annyit sem mint egy professzionális sampon...sajnos:(

Lumene Arctic Aqua 24H Mélyhidratáló Kézkrém

Lumene Arctic Aqua 24H Mélyhidratáló Kézkrém
2014. október 10.

Kellemes illat, valóban gyorsan beszívja a bőr...de ennyi és kb. semmi egyéb. Nekem kicsit csalódás volt, többet vártam tőle. Reggel ugyanolyan szárazak a kezeim mintha előző este be sem kentem volna őket. Nem takarékos, emiatt elég gyorsan is fogy. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra. Kár.:(

Lumene Sensitive Touch SOS Body and Face Light Cream

Lumene Sensitive Touch SOS Body and Face Light Cream
2014. október 10.

Hát nem tudom...Mindig próbálkoztam a Lumene termékeivel, de azt hiszem most fejeztem be. Arcra nekem egyáltalán nem volt jó. Hiába beszívódik pillanatok alatt, csúnya, elnyűtt, miteszeres, zsíros lett az arcom. És még az az 1-2 gyógyulófélben lévő pattanás állapotán sem javított. Testre: hááát..kenem kenem és semmi. Tudom, hogy ez nem mélyhidratáló, hanem egy sos könnyű krém, de sajnos akkor sem vált be semmilyen formában sem. Sajnálom. :( Ja igen és nincs benne illatanyag (persze egyetértek hogy minek) de ez a krém valami oltári büdös...még ettől is eltekintenék ha legalább "hatna". :D