Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Guerlain Cils D'enfer Maxi Lash Szempillaspirál

Guerlain Cils D'enfer Maxi Lash Szempillaspirál
2014. szeptember 26.

Kb. két hete használom. Már minden pozitívumát leírtátok, nem is akarnám tovább ragozni. Tényleg jó és nekem nagyon könnyű a felvitele, pedig elég béna vagyok na meg a szempilláim is rövidek. Nem irritálja a szemem és nap végén is ugyan olyan szépen mutat mint a reggeli felvitelt követően. Mindennapi, szép, természetes sminket lehet vele készíteni. Még ha nem is éjfekete, de nekem szépen kiemeli a kevés, rövid szempilláimat. Ha a Lauder spirálja 5-öst kapott tőlem, akkor ez min. 6 csillag. Ja és igen, nem olcsó, de azt hiszem ennyi pénzért 8 vagy 9 ml-ert kapunk, (nem tudom pontosan mekkora kiszerelés, mert a papírdobozát már kidobtam) míg a Lancome spirálok is 2 ml-vel kevesebbek...

Lush Fairly Traded Honey Sampon

Lush Fairly Traded Honey Sampon
2014. szeptember 9.

Bocsánat, hogy én leszek a gonosz boszorka aki elsőként lehúzza ezt a terméket. Nem azt mondom, hogy használhatatlanul rossz, de az itt olvasott vélemények alapján én nagyon sokat vártam tőle. Szóval először szép hajat csinált, de másnap már össze-vissza állt, semmi formája nem volt, harmadnapra olyan zsíros lett hogy meg kellett mosnom. Ja és úgy hogy még száraz sampont is használtam a 3. nap elején de du. már alig vártam hogy leteljen a munkaidőm és szégyenkezve rohantam haza. Nekem általában száraz sampon használatával 5 napot is kibír a hajam. Szóval igaz nem szárította a hajvégeket, de gyönyörű zsíroskenyeres szénakazal ábrázatú hajam lett tőle. Azonban sem korpát, sem irritációt nem okozott, ezért kap egy 3-ast.

Alfaparf Semi Di Lino Diamond Illuminating Sampon

Alfaparf Semi Di Lino Diamond Illuminating Sampon
2014. szeptember 5.

Nagyon kritikus vagyok a hajamat illetően. Mondhatnám, hogy örök elégedetlen. SZóval ez egy olyan sampon, amihez időközönként mindig visszatérek, mert hogy milyen jó is volt mikor ezt használtam! :) Persze, lehetnének szebbek az összetevők, de szerintem ahhoz hogy megtisztítsa a hajat és a fejbőrt éppen tökéletes. Nekem csodaszép puha és végre igazán csillogó lesz a hajam tőle és ami az én esetemben még különösen fontos hogy a hajvégeim is szépek, nincs szálkás kinézetük (pedig a sampon nem tartalmaz szilikont). Szeretem.

Lumene Natural Code Stay In Control Anti-Shine Toner

Lumene Natural Code Stay In Control Anti-Shine Toner
2014. szeptember 5.

Ahhoz képest mennyire bevált az arctisztítója, ez annál inkább nem. Feszült a bőröm tőle, közben meg zsíros maradt. A bőrképemen nem segített. Inkább koszosnak tűnt, mint tisztának. Borzalmas! Lehet hogy a termék nem lenne rossz, de nekem nagyon nem szerette az arcom.

Szentkirályi Testápoló

Szentkirályi Testápoló
2014. szeptember 3.

Hát igen...kb. olyan mintha a semmivel kenegetném magam! És akkor még örüljek, hogy nincs ekcémám, stb. Borzalmas állagra is. Teljesen felesleges használni.

Tigi Bed Head Colour Goddess Színvédő Balzsam Barna és Vörös Hajra

Tigi Bed Head Colour Goddess Színvédő Balzsam Barna és Vörös Hajra
2014. szeptember 1.

Én is nagyon szerettem, néhány éve volt ilyenem. Nekem még hatékonyabb volt jó néhány "minőségi" pakolástól is! Tényleg kevés kell belőle, nekem a nagy kiszerelés azt hiszem majdnem egy évig elég volt. Kellemes illata van, bár ez volt számomra a legkevésbé fontos (nem mintha nem szeretném a karamellás illatokat:) ) a hatása az ami lenyűgözött: fényes, puha, töredezésektől mentes haj és hajvégek. A hajszín is valahogy egységesebb, csillogóbb!

Natura Siberica Propolis Soap

Natura Siberica Propolis Soap
2014. augusztus 1.

Nagyon szép összetevők, az én bőrömnek mégsem jó, fénylik az arcom tőle. Fürdéshez, zuhanyzáshoz elhasználom bár ahhoz kicsit drága mulatság mert elég gyorsan is fogy. Szerintem száraz arcbőrre nem lehet rossz választás. Egyébként jó szappan ez, csak meg kell találni hozzá a megfelelő bőrtípust. :)

Lush Rehab Hajsampon

Lush Rehab Hajsampon
2014. július 31.

Szerencsére csak mintát kaptam belőle. Teljes kiszerelésében nem venném meg. Egyedüli pozitívum, hogy fényes lett a hajam tőle. Sajnos a hajvégeimen semmit sem segített (még látszatra sem) és nekem kicsit olyan ragadós, száraz, szöszös lett a hajam tőle szárítás után is. Drága és nem hatékony. :(

2014. július 24.

Nekem a hajam ugyanolyan rohamos mértékben zsírosodik akár használom akár nem. (na de nem is emiatt vettem!:D) Jó másfél hónapos használat után a következőket tudom mondani: azért még mindig hullik a hajam, de jóval kevesebb. Rengeteg babahajam nőtt oda ahová legtöbbet fújkáltam a termékből. Volt egy része a fejbőrömnek ahol a hajam kezdett ritkábbá, vékonyabbá válni, és láss csodát oda nőtt a sok kis babahaj. Korábban már elhasználtam egy professzionális hajápoló cég egy tucat ampulláját ugyanerre a célja, de ekkora szemmel látható változást nem tapasztaltam. Szóval szerintem veszek még egyet ebből a kis üvegcséből!

Orly Körömlakk

Orly Körömlakk
2014. július 23.

Teljesen egyetértek azzal, hogy nagyon jó minőségű, bár igaz drága körömlakk. Nekem nagyon bevált, egyenlőre maradok ennél a gyártónál. Ja és valóban csodaszép színei vannak.:)