Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancaster Sun Beauty Oil Free Milky Spray SPF15

Lancaster Sun Beauty Oil Free Milky Spray SPF15
2014. július 9.

Eddig remekül szuperál és baromi jól lehet vele barnulni leégés nélkül természetesen. Egy nyáron pár éve elkapott a bioőrület és sima kakaóvajat használtam (én hülye) fényvédőként mert áradoztak hogy ilyen jó meg olyan. Na az én vállam és hátam szép barna pöttyökkel lett gazdagabb egy ilyen nyári próbálkozásom eredményeként. :( Szóval nem vagyok tenger mellett sem egész napos napsütésben, csak 1-2 órát vagyok intenzíven a napon mégis elegendő ez a faktorszám és látványos a barnaság. Én ajánlom Nektek! :) Ja és nem olajos, hamar beszívódik én még arcra is kentem.

Bioderma Cicabio Krém

Bioderma Cicabio Krém
2014. július 3.

Volt egy nagy, csúnya, mély pattanás után hátramaradt sebes-folt az arcomon. Sehogy sem akart elmúlni, már szinte minden csodaszert kipróbáltam rá, amiről úgy véltem hogy segítene. Aztán itt rátaláltam erre a kis univerzális csoda krémre. Néhány nap után szemmel látható a változás, napról napra szebb a bőröm a kérdéses helyen. 2 nap alatt többet gyógyult, mint eddig 3 hét alatt. Megdöbbentő volt, mellesleg pedig nagyon boldog vagyok.:) Még az sem érdekel, hogy gyorsan fogy. Legalább találtam valamit, ami tényleg segített!

Felül kell írnom a saját szavaimat, pedig ilyen nem sokszor van: szóval szép és jó volt de csak a kezdeti időben. Nem okozott később sem irritációt, sem kiszáradt bőrt csak éppen olyan volt mintha semmit nem kentem volna az arcomra, a foltocskákon nem segített semmit. Csalódott vagyok, teljesen felesleges tovább használnom.

Catrice Pirosító Ecset

Catrice Pirosító Ecset
2014. július 2.

Nekem tetszik. Én is használom pirosítóhoz és bronzosítóhoz is. Pont jó a méret, könnyű vele dolgozni. Biztosan vannak ettől jobb ecsetek is, de amire én használom arra teljesen megfelel. :)

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2014. július 2.

Szép természetes szemöldököt lehet vele "csinálni". Ár-érték arányban is kiváló. Szerintem a színválasztéka is teljesen rendben van. Nem hisztizek a parabének miatt, de az már csak nem fér meg bennem hogy nekem mindennapos használat mellett elég gyorsan kopik. Szinte 2-3 naponta kell hegyeznem, mert való igaz hogy szép hegyesen lehet vele jól dolgozni. Ja és nekem is kijött a kefés része! :D Egyébként nem rossz kis ceruza ez, de nem tudok max. pontszámot adni.

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Illuminating Mask

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Illuminating Mask
2014. június 16.

Érdekes, de Floraahoz hasonlóan nekem sem volt nagy szám, pedig imádom a semi di lino termékeket. Egy tégellyel használtam el belőle pár éve, de semmit nem változtatott a hajam állapotán nekem sem. Ugyanettől a termékcsaládtól a sima balzsam változat viszont nagyon bevált, sokkal hatékonyabbnak éreztem mint ezt a pakolást!

Korres Chamomile Softening Soap

Korres Chamomile Softening Soap
2014. június 15.

Egy teljesen átlagos szappan a szó jó értelmében. De ezen kívül semmi extra. Ennyi pénzért én azért mégis csak többet vártam volna.

Klorane Dry Shampoo With Nettle

Klorane Dry Shampoo With Nettle
2014. június 13.

Én véletlenül ezt vettem meg második alkalommal. Hatása szerintem ugyanolyan jó mint a másiknak, nem vettem észre semmiféle különbséget. Mindig gondolkozom, hogy egy olcsóbb kategóriásra cserélem, de nekem annyira bevált hogy nem tudok ellenállni neki és újra veszem! :)

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál
2014. május 29.

Nekem ez az első olyan felsőbb kategóriás spirálom amire azt mondom hogy tényleg hűha. Pedig először ebben sem hittem. Az ok egyszerű: volt nekem MAC, Lancome, Chanel de valahogy egyik sem volt az igazi, ugyanis sok esetben a hatalmas pillák mellé csomósodós és maszatolós festék járt és bizony nap végére volt olyan amelyik teljesen elkenődött.
Ezt a szempillaspirált egy repülőtéren vettem 20 euróért, gondoltam ennyit még adok érte alapon. Az aktuális spirálom éppen kifogyott ezért ez pont kapóra jött hogy kipróbálhassam. Szóval a tapasztalatok: első rétegben nagyon természetes, 2-ben és 3-ban pedig látványos és csodaszép. Nem bántja a szemeim, nem hullanak tőle a pilláim és nap végére is ugyanolyan mint a reggeli felkenés után. Valóban nem olcsó eredeti áron, de ez legalább tényleg nem csak reklám, hanem működik is. Pozitív csalódás volt, örülök hogy megvettem!

L'Occitane Shea Soap Verbena

L'Occitane Shea Soap Verbena
2014. május 23.

Egy viszonylag kicsi szappant kapunk baromi drágán, ami még gyorsan is fogy. Ez az első termékem ettől a márkától, de úgy érzem, hogy az utolsó is. Egyedül az illata tetszik. Való igaz, hogy annyira nem szárít mint az "átlag" szappanok...de semmi mást nem tud.

La Roche-Posay Nutritic Ajakápoló

La Roche-Posay Nutritic Ajakápoló
2014. május 6.

Nekem 2-őt sikerült beszereznem külföldön elég borsos áron. Még így, hogy 2 db volt összecsomagolva, így is majdnem dupla annyiba került mint Magyarországon. Szóval becsüljétek meg az otthoni viszonylagosan "jó" árát! :) Egyébként még így sem bántam meg hogy megvettem. Nagyon szeretem és nekem külön tetszik hogy nincs illata. Szépek az összetevői is. Ahol jelenleg élek elég száraz a levegő és ha selymesen puha ajkakat akarok akkor bizony minden nap kennem kell. Amúgy ez egy csudijó ajakápoló! :) (vagyis úgy látom, hogy már csak volt:(