Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2014. április 23.

Kipróbáltam a hajamra, a szempilláimra és a szemöldökömre is. Az első kettőre sajnos nem igazán vált be, de az utóbbira nagyon is! Valóban kitartóan kell használni, egy hét után pl. nekem még semmi pozitív változás nem történt. 1-2 hónap után jött a csoda, úgy hogy majdnem minden este bekentem vele a szemöldökömet. Nekem főleg a ritkás, kikopottabb részeket "töltötte fel", oda is nőttek az apró szálak. Nagyon elégedett vagyok, nem gondoltam hogy sikerül természetes úton újra ilyen szép szemöldököt varázsolni magamnak! :)

Natura Siberica Lótuszvirág Habfürdő

Natura Siberica Lótuszvirág Habfürdő
2014. április 11.

Nagyon szeretem, csak egy bajom van vele: nagyon gyorsan fogy. Ez fura, mert a többi, általam kipróbált natura sibericás termékekre ez egyáltalán nem jellemző. Egyébként kellemes, szolid illata van, nem szárítja a bőrt. Mindent tud, amit egy habfürdőnek tudnia kell. Nincs szívem csillagot levonni. :)

Natura Siberica Wild Siberica Lábkrém

Natura Siberica Wild Siberica Lábkrém
2014. április 11.

Igaz, hogy ez egy lábra való krém, de én használom a test többi részére is, pl.: karra, lábszárra és kézkrémként is. Egyedül az arcomra nem. Nagyon nagyon jó! Gyorsan beszívódik, hidratál, szépek az összetevői és az ára is nagyon barátságos. Egyenlőre nem nézek más krém után, ez tökéletesen funkcionál nálam univerzális testápolóként is. Ja és 75 ml, de kevés mennyiség is elegendő belőle "egy kenésre" .:)

Tigi Bed Head Colour Goddess Színvédő Sampon Barna és Vörös Hajra

Tigi Bed Head Colour Goddess Színvédő Sampon Barna és Vörös Hajra
2014. március 13.

Ó nekem is volt ilyenem régen! Jaj de nagyon szerettem ám! Arra emlékszem, hogy 4-5 naponta is elég volt hajat mosnom vele, nagyon kellemes mandula illata volt és csodaszép loknis hajat lehetett vele csinálni, mert igaz puha lett a haj tőle, de mégis volt tartása. A balzsamjával együtt használtam, nagyon jól funkcionáltak így kettesben. :) Egy hajmosáshoz elég volt egészen kevés mennyiség belőle (ahogyan ezt már a Tigi termékektől megszokhattuk). Nem tudom hogy a festett hajszínt mennyire tartja, mert amikor használtam akkor még eredeti barna hajam volt.

Pannonhalmi Főapátság Levendula-Zsálya Szappan

Pannonhalmi Főapátság Levendula-Zsálya Szappan
2014. február 28.

Ajándékba kaptam, kedveskedni akartak ezzel a szappannal nekem...szép összetevők, natúr meg minden ami jó. És aztán a nagy csalódás, ugyanis iszonyatosan szárít! Fürdés után a kezeimet kennem kell (eddig sosem kellett ilyet csinálnom, kivéve mikor egyszer elcsábultam és a manna szappanjával hasonlóan jártam). Nekem az illata sem tetszik, egyáltalán nem természetesnek tűnő, de ez már egyéni probléma. A másik dolog, pedig hogy nagyon hamar fogy - ami most mondjuk nekem kapóra jön - szóval ha így nézem árban sem éri meg. Hiába van jó szívem, de a realitásom 1-esnél többet nem tud adni. :(

Vichy Capital Soleil Dry Touch Napvédő Krém Arcra SPF 30

Vichy Capital Soleil Dry Touch Napvédő Krém Arcra SPF 30
2014. február 25.

Próbáltam már többféle fényvédőt is arcra, de ez az ami legjobban bevált. Hamar beszívódik, nincs csillogás, véd a sugárzás ellen (nem lettek anyajegyeim és más egyéb foltjaim) és szép bőrképet csinál. OK, hogy kémiai fényvédő...de nekem akkor is jól funcionált. Megjegyezném, hogy használtam egyik nyáron olyan fizikai fényvédőt (SPF 25-ös volt) hogy megégett a homlokom felső része és a bal orcámon lett egy kis barna anyajegy...na amikor viszont ezt a vichy krémet használtam semmi ilyen változás nem történt az arcbőrömön.

Joico K-Pak Sampon

Joico K-Pak Sampon
2014. február 18.

Nekem szintén tőnél zsíros az alján pedig száraz,töredezett hajam van. Nos ezt használva csak még gyorsabban zsírosodott a fejbőröm, a hajvégeim szárazságát pedig tovább rontotta, úgy néztem ki mint egy boszorkány. Ezt egy olcsó kategóriás drogériás samponnal is elértem volna - megúszva a netes rendelést - nem beszélve az ablakon kidobott pénzről.

Joico K-Pak Kondícionáló

Joico K-Pak Kondícionáló
2014. február 17.

Én is a samponjával együtt használtam de nagyon nem vált be. Száraz hajvégek, korai zsírosodás. Irreálisán drága termék. Talán egy drogériástól azért mégis jobban teljesített nálam ez az amiért nem 1 pontot adok neki.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2014. február 17.

Hasonlóképpen jártam mint Makkancs. Keveset nyomtam ki belőle és nagyon durván szárította az arcom, ám a pattanásokon és apróbb hegeken semmit nem szárított le. Érdekes volt. SZóval ez tuti nem az én bőrömnek lett kitalálva. Nem mondom hogy használhatatlan, mert jól tisztít, minden szennyeződést leszed. (legalábbis így éreztem) Mégis egy nagyon durva lemosóról van szó, semmiféle "hatékony" összetevőt nem tartalmaz. Ja jó, van egy kis cink benne...

Natura Siberica Vadmedveszőlős Kézkrém

Natura Siberica Vadmedveszőlős Kézkrém
2014. február 17.

Nagyon jó! Tényleg működik! Iszonyatosan kiszáradtak a kezeim, piros, hámló bőr...Már az első használat után majdnem teljesen rendbe tette a bőrömet. Nem akartam elhinni.:) Az ára sem volt vészes, bár én nem Magyarországon vettem, ott biztos drágább lenne. Egyedül az illata nem tetszik, de nem bánom, mert a hatás kárpótol!