Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nesti Dante Dei Colli Fiorentini Levendula Szappan

Nesti Dante Dei Colli Fiorentini Levendula Szappan
2014. február 16.

Ha már levendula szappanról van szó, akkor illett volna egy kis levendulát belecsempészni. Legalábbis szerintem. Egyszer használtam el egyet. Drága volt és igazából nem győzött meg. Szeretem amúgy a Nesti Dante szappanokat, de ez a fajta ennyit nem ér.

Kerasys Damage Care Repairing Conditioner

Kerasys Damage Care Repairing Conditioner
2014. február 16.

Semmi extra. Fényes haj, de mégis olyan durva tapintású a haj tőle. Nekem olyan mintha érezném azt a rengeteg szilikont (lehet hülyén hangzik). Alig várom hogy elfogyjon.

John Frieda Full Repair Intenzív Hajkúra

John Frieda Full Repair Intenzív Hajkúra
2014. február 16.

Nekem sem jött be. Valóban nem rossz az illata és a kifésülhetőséggel sincs baj de semmi egyéb plusz dolog. Ettől egy átlagosan jó balzsam is sokkal de sokkal többet tud!

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
2014. február 16.

Tőlem is megkapja a max. pontszámot. Szép és jó, minden megvan benne ami kell egy göndörödő, száraz és sérülékeny hajhoz! :) Csudijó. És természetesen kevés is elég belőle, sokáig elég lesz a kis tégely.

Health & Beauty Iszapos Sampon

Health & Beauty Iszapos Sampon
2014. február 16.

Nekem nagy csalódás! Nagyon beleéltem magam hogy milyen jó is lesz ez. Aztán az eredmény: fakó, hamar zsírosodó haj és iszonyat száraz, gubancos hajvégek. :( Soha többet...sajnáltam hogy nem vált be.

Lumene Touch Of Radiance Pirosító

Lumene Touch Of Radiance Pirosító
2014. február 12.

Jó szívvel sem kap többet 3 csillagnál. Teljesen átlagos, semmi extra...akár egy sima drogériásat is vehettem volna...mondjuk nem volt drága..legalább ez vigasztal:) Majd csak elfogy lassan...egyébként szép a színe, de nagyon hamar kopik, a nap során többször "rá kell erősítenem".

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan
2014. február 12.

Az egy dolog hogy drága...az egy másik hogy kicsi a szappan és rohadt gyorsan fogy mert málik, folyik, ázik szét az egész. De hogy az arcom is teljesen kiszárítja...esküszöm egy sima noname szappan nem csinálta ezt a bőrömmel. Régen volt már ez az eset a mannával és velem de akkor megfogadtam hogy soha többet nem rendelek tőlük. Ja, annyi pozitívuma volt a terméknek hogy nem kellett sokáig várnom azzal hogy mikor fog elfogyni...:)Ettől függetlenül jó tudni, hogy valakinek mégis bevált.

Natura Siberica Sauna and Spa Natural Daurian Foot Oil

Natura Siberica Sauna and Spa Natural Daurian Foot Oil
2014. február 8.

Kitartó, eleinte minden napos használat mellett nagyon szépen hidratálja a lábfej bőrét. Sőt! Én használtam a kézfejemre, a karomra és a lábaim többi részére is testápolóként és kiválóan működött. Eléggé zsíros krém, de ahhoz képest viszonylag hamar beszívódik. Nagyon kellemes az illata! Én így hogy mindenesnek használtam, nekem duplán megérte! :)

Planeta Organica Moroccan Shampoo

Planeta Organica Moroccan Shampoo
2014. február 7.

A szép összetevők ellenére hamar zsírosodott tőle a hajam és össze-vissza szállt. Habfürdőnek elhasználtuk, annak remekül bevált.:D

Splat Medical Herbs Fogkrém

Splat Medical Herbs Fogkrém
2014. február 7.

Amiket a Splat-tól próbáltam azok közül eddig ez a legjobb fogkrém! Zöldes színű, zselés-géles állagú fogkrém. Icipici is elég belőle, főleg ha elektromos fogkefével használjuk. Nagyon sokáig kitart így egy tubus. Néhány nap használata után látványosan fehérré teszi a fogakat. Árban is nagyon jó, szerintem megéri!