Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lumene Touch Of Radiance Pirosító

Lumene Touch Of Radiance Pirosító
2014. február 12.

Jó szívvel sem kap többet 3 csillagnál. Teljesen átlagos, semmi extra...akár egy sima drogériásat is vehettem volna...mondjuk nem volt drága..legalább ez vigasztal:) Majd csak elfogy lassan...egyébként szép a színe, de nagyon hamar kopik, a nap során többször "rá kell erősítenem".

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan
2014. február 12.

Az egy dolog hogy drága...az egy másik hogy kicsi a szappan és rohadt gyorsan fogy mert málik, folyik, ázik szét az egész. De hogy az arcom is teljesen kiszárítja...esküszöm egy sima noname szappan nem csinálta ezt a bőrömmel. Régen volt már ez az eset a mannával és velem de akkor megfogadtam hogy soha többet nem rendelek tőlük. Ja, annyi pozitívuma volt a terméknek hogy nem kellett sokáig várnom azzal hogy mikor fog elfogyni...:)Ettől függetlenül jó tudni, hogy valakinek mégis bevált.

Natura Siberica Sauna and Spa Natural Daurian Foot Oil

Natura Siberica Sauna and Spa Natural Daurian Foot Oil
2014. február 8.

Kitartó, eleinte minden napos használat mellett nagyon szépen hidratálja a lábfej bőrét. Sőt! Én használtam a kézfejemre, a karomra és a lábaim többi részére is testápolóként és kiválóan működött. Eléggé zsíros krém, de ahhoz képest viszonylag hamar beszívódik. Nagyon kellemes az illata! Én így hogy mindenesnek használtam, nekem duplán megérte! :)

Planeta Organica Moroccan Shampoo

Planeta Organica Moroccan Shampoo
2014. február 7.

A szép összetevők ellenére hamar zsírosodott tőle a hajam és össze-vissza szállt. Habfürdőnek elhasználtuk, annak remekül bevált.:D

Splat Medical Herbs Fogkrém

Splat Medical Herbs Fogkrém
2014. február 7.

Amiket a Splat-tól próbáltam azok közül eddig ez a legjobb fogkrém! Zöldes színű, zselés-géles állagú fogkrém. Icipici is elég belőle, főleg ha elektromos fogkefével használjuk. Nagyon sokáig kitart így egy tubus. Néhány nap használata után látványosan fehérré teszi a fogakat. Árban is nagyon jó, szerintem megéri!

R.O.C.S. Bionica Whitening Toothpaste

R.O.C.S. Bionica Whitening Toothpaste
2014. január 27.

Minden redben vele, csak éppen a nagy fehérítő hatását nem tapasztaltam.Elég borsónyi mennyiség is belőle, fura a színe és picit az íze is. Szuper jó tiszta érzés fogmosás után csak éppen nem világítanak a fogaim. Nem olcsó és elég kicsi mennyiséget (azt hiszem 60ml) kapunk ezért az árért. Összességében jó fogkrém csak én vártam a whitening hatását is.

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Testápoló

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Testápoló
2014. január 20.

Nekem a kézkrémje volt még meg, azt nagyon imádtam! Ez a testápoló sem rossz, jók az összetevők, a csomagolás ls az illata is rendben van részemről. Nekem nehezebben szívódik be és igazán már másnap vagy azt követő napon megint úgy érzem hogy kennem kell. Lehet hogy akinek normál vagy csak kicsit száraz a bőre annak tökéletes választás lehet, de nekem a nagyon szárazra - főleg a lábaim - egy csak egy kis light-os krémecske. :)

Lumene Natural Code Clear It Up Deep Purifying Gel Wash

Lumene Natural Code Clear It Up Deep Purifying Gel Wash
2014. január 16.

Egy teljesen átlagosan jó arclemosó gél, ami teszi a dolgát, de senki ne várjon el tőle semmi egyéb extrát. Nekem nem szárította ki az arcbőröm, viszont vigyázni kell vele, mert elég belőle egy igen kevés mennyiség is. Ebből adódóan nagyon sokáig elég egy ilyen tubus tartalma. Nagyon kellemes illata van egyébként, engem zöldalmára emlékeztet. Én reggel, este használtam, szép és üde bőrt eredményezett. Nem rossz, de az árához képest valami plussz dolgot vártam volna még, ezért nem adok max. pontszámot.

Burt's Bees Beeswax Lip Balm

Burt's Bees Beeswax Lip Balm
2014. január 13.

Én szeretem benne a mentaolajat, nekem csak éppen bizsergeti a számat, ami kellemes és frissítő. Nagyon jól hidratál és eléggé lassan fogy. Már nem emlékszem a pontos árára de nem egy horror összeg volt, simán megérte! Ötös! :)

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat (Aerosol)

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat (Aerosol)
2014. január 5.

Tényleg működik. Nagyon nagyon jó. A lányok már előttem minden előnyös tulajdonságát leírták. Szuperjó a haj a használata után, csudijól megemeli a hajtövet, olyan mintha frissen mosott és jól beszárított lenne a haj. Remek termék!