Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

R.O.C.S. Bionica Whitening Toothpaste

R.O.C.S. Bionica Whitening Toothpaste
2014. január 27.

Minden redben vele, csak éppen a nagy fehérítő hatását nem tapasztaltam.Elég borsónyi mennyiség is belőle, fura a színe és picit az íze is. Szuper jó tiszta érzés fogmosás után csak éppen nem világítanak a fogaim. Nem olcsó és elég kicsi mennyiséget (azt hiszem 60ml) kapunk ezért az árért. Összességében jó fogkrém csak én vártam a whitening hatását is.

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Testápoló

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Testápoló
2014. január 20.

Nekem a kézkrémje volt még meg, azt nagyon imádtam! Ez a testápoló sem rossz, jók az összetevők, a csomagolás ls az illata is rendben van részemről. Nekem nehezebben szívódik be és igazán már másnap vagy azt követő napon megint úgy érzem hogy kennem kell. Lehet hogy akinek normál vagy csak kicsit száraz a bőre annak tökéletes választás lehet, de nekem a nagyon szárazra - főleg a lábaim - egy csak egy kis light-os krémecske. :)

Lumene Natural Code Clear It Up Deep Purifying Gel Wash

Lumene Natural Code Clear It Up Deep Purifying Gel Wash
2014. január 16.

Egy teljesen átlagosan jó arclemosó gél, ami teszi a dolgát, de senki ne várjon el tőle semmi egyéb extrát. Nekem nem szárította ki az arcbőröm, viszont vigyázni kell vele, mert elég belőle egy igen kevés mennyiség is. Ebből adódóan nagyon sokáig elég egy ilyen tubus tartalma. Nagyon kellemes illata van egyébként, engem zöldalmára emlékeztet. Én reggel, este használtam, szép és üde bőrt eredményezett. Nem rossz, de az árához képest valami plussz dolgot vártam volna még, ezért nem adok max. pontszámot.

Burt's Bees Beeswax Lip Balm

Burt's Bees Beeswax Lip Balm
2014. január 13.

Én szeretem benne a mentaolajat, nekem csak éppen bizsergeti a számat, ami kellemes és frissítő. Nagyon jól hidratál és eléggé lassan fogy. Már nem emlékszem a pontos árára de nem egy horror összeg volt, simán megérte! Ötös! :)

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat (Aerosol)

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat (Aerosol)
2014. január 5.

Tényleg működik. Nagyon nagyon jó. A lányok már előttem minden előnyös tulajdonságát leírták. Szuperjó a haj a használata után, csudijól megemeli a hajtövet, olyan mintha frissen mosott és jól beszárított lenne a haj. Remek termék!

Gigi Derma Clear Skin Hydra Basic Moisturizer

Gigi Derma Clear Skin Hydra Basic Moisturizer
2013. december 25.

Nem tetszik sem az illata sem az ősszetevői, de az én bőrömre eddig ez a hidratáló vált be a legjobban! Nem zsírosít, nem tömíti el a pórusokat, tisztább bőrképet biztosít, gyógyítja a pattanások utónyomait. Anno amikor a kozmetikus ezt a termékcsaládot használta arctisztások alkalmával akkor volt a leggyönyörűbb a bőröm! Nem tudom hogyan, de nekem működik.:)

Lancôme Hypnose EDP

Lancôme Hypnose EDP
2013. december 18.

Nagyon szeretem magamon, főleg így a téli időszakban. Kellemes, nőies, vaníliás és nem émelyítős illat! Rajtam meglepően tartós, elég 1-2 fújás reggel és délután is érezni a sálamon. Szeretem, nekem bejött. De igazság szerint nyárra már szerintem is sok lenne, ez inkább egy őszi-téli illat.

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Kézápoló

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Kézápoló
2013. december 12.

Nem igazán kedvelem ezt a márkát, aminek az az egyszerű oka hogy az eddig kipróbált termékei közül egyik sem jött be igazán, mindig csalódtam. A másik dolog az, hogy a kézkrémek a gyengéim állandóan elcsábulok és veszek mindig valami újdonságot. Általában a varázs csupán az első, vagy második kipróbálásig tart, és általában csalódok vagy megunom ezért a szerzeményt gyorsan tovább is ajándékozom. Azt hiszem most jött el a pillanat, amikor egy kézkrémet teljes egészében el is fogok használni! Mindent szeretek benne: az illata, az állaga, kellően hidratál, nem ragacsos, hamar beszívódik, nekem könnyen kijön a tubusból is és kevés is elég belőle! Ha mindezek mellett megnézem az árát még akkor is elégedett vagyok, mert az összetevői is tetszenek. Szóval szeretem, úgyhogy nincs kedvem kötözködni! :)

Weleda Calendula Szél és Időjárás Balzsam

Weleda Calendula Szél és Időjárás Balzsam
2013. december 11.

Én személy szerint ajakbalzsamnak használom (csodaszép nude-os fényt ad amúgy az ajkaknak) illetve herpesz utáni seb gyógyítására. Ja és még néha a kézfejeimet is bekenem vele. Az arcomra nekem túl sok, sajnos nem szereti az arcbőröm. Szóval kombinált, vízhiányos pofikára nem ajánlom!
Egyébként féláron vettem, nekem ennyit megért. Minden nap használom de így is alig hiányzik a tubusból. Kevésnek tűnik a 30 ml de nagyon sokáig elég lesz! Az, hogy nekem az arcomra nem jött be az még nem von le a termék minőségéből. :)

Akoma Detox Szappan

Akoma Detox Szappan
2013. október 22.

Nekem is van végre és nagyon szeretem! Nem szárítja ki az arcom de nagyon szépen megtisztítja és ami nálam fontos: nem okoz nagy gennyes gyulladt pattanásokat. (Mert hát sajnos volt olyan naturkozmetikumom amiről ódákat zengtek, egy vagyonba került a bőrömet meg gyönyörűen tönkre vágta.) Igaz hogy nem olcsó, de minden napos használat mellett is sokáig elég!