Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Natura Siberica Live Hair and Body Vitamins

Natura Siberica Live Hair and Body Vitamins
2013. október 9.

Főként testre használom. Összességében nem rossz, felfrissít, hidratál és nagyon kellemes illata van! Én Oroszországban viszonylag olcsón hozzájutottam, már viszonyítva a többi nyugat-európai méregdrága natúr összetevőjű kozmetikumokhoz. Ezt az árat megéri, de komolyan kiszáradt bőr esetén egy zsíros krémmel nem veszi fel a harcot (mondjuk nem is arra gyártották). A hajamon is kipróbáltam de nagyon változást nem vettem észre, gondolom több idő kellenne ehhez. Dekoltázsra is nagyon jó, még az apró pattanások nyomait is gyógyítja, ám csodát ne várjunk tőle! Majd még meglátom, hogy újraveszem-e. :)

Burberry Brit Sheer

Burberry Brit Sheer
2013. szeptember 11.

Majdnem elfelejtkeztem róla!:) NAgyon szeretem pedig, igazi virágos-gyümölcsös illat nekem. De nem kislányos szirupos, nem ám, ez teljes mivoltában nőies úgy ahogy van. Picit lehetne rajtam tartósabb, de csak azért mert nagyon szeretem ezt az illatot!

Organic Shop Iszapos Arcpakolás "Tengeri Mélység"

Organic Shop Iszapos Arcpakolás "Tengeri Mélység"
2013. szeptember 6.

Én sajnos semmilyen jótékony hatását nem vettem észre. Ugyan olyan volt az arcbőröm a használata előtt mint utánna. Igazából nem ártott de nem is vettem észre semmi extra hatást.:) Az összetevők nem rosszak, de hiába. Ettől függetlenül még biztosan van olyan, akinek ez bejöhet!

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2013. szeptember 5.

T9bbféle illatban is kipróbáltam ettől a márkától. Nagyon sokáig elég, hasznos kis valami.:) Ja és kis helyen is elfér, mindig a táskámban hordom.

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2013. szeptember 3.

Legjobb hajpakolás ár-értéket tekintve. Régebben rengeteg félét kipróbáltam és simán felveszi a versenyt a drágább természetes összetevőjű pakolásokkal is! Én személy szerint nagyon szeretem, nem lesz zsírosabb a hajam tőle, pedig kényes hajam van. (töve zsírosodik, végei szárazak, szöszösek) Nagyon szép fényes és PUHA lesz a haj tőle. Én kb. egy órát hagyom rajta mosás előtt, eddig egyszer kipróbáltam hogy kevertem bele ricinusolajat és így tettem fel pakolásként. Jónak tűnik, a hajam még selymesebb és fényesebb lett, remélem nőni és dúsúlni is fog.

La Roche-Posay Respectissime Extension Szempillaspirál

La Roche-Posay Respectissime Extension Szempillaspirál
2013. május 8.

Csak jót tudok írni róla! Igaz, nem olcsó (kb. 5000 Ft), de nagyon-nagyon jó. Egy rétegben is látványos, extra fekete és du. is olyan szépen mutat mint reggel.:) Jó pár márkát kipróbáltam (Lancome, MAC, stb.) de ez a spirál eddig a legjobb. És köszönöm nektek a sok pozitív véleményt, mert ezek hatására vettem meg, korábban azt sem tudtam, hogy a La Roche-Posay gyárt szempillaspirált is!

Masque Chroma Captive Hajápoló Pakolás

Masque Chroma Captive Hajápoló Pakolás
2013. március 22.

Nekem is csalódás volt. Szerencsére csak miniterméket próbáltam belőle. Pozitívum, hogy az a kevés mennyiség is nagyon sokáig elég volt. Ettől függetlenül nekem semmi jót nem tett a hajammal, egyáltalán nem éreztem pakolásnak, egy jó balzsam többet tud. Lágyságot, puhaságot (gondolom a sok szilikon miatt) és erős illatot adott.

Kérastase Bain Chroma Captive Hajfürdő

Kérastase Bain Chroma Captive Hajfürdő
2013. március 22.

Nekem is volt ilyenem. Eleinte jó volt, sok hab (ami ugye jellemző a nem natur termékekre) csilivili haj, fura parfüm illat. Hajmosás után szép puha, selymes volt a hajam de ennyi és semmi több. Ez egy napig tartott kb., aztán ugyanúgy fakó lett és gyorsan zsírosodott. Ennyi pénzért már valami természetesebb sampont veszek.

Rahua Voluminous Shampoo

Rahua Voluminous Shampoo
2013. március 22.

Nekem alapból hullámos/göndör hajam van, ezzel a samponnal inkább egyenesebb lesz a végeredmény, míg a "sima" Rahua sampon olajosabb azért az szép loknikba rendezte a hajam. Ennek a terméknek az az elönye, hogy kb. 5 naponta mosok csak hajat vele (még a másik Rahuával már a 3. napon zsírosodott a hajam). Kellemes gyógynövényes, levendulás illata van. Az ára az borzalmasan sok.:(

Make Up Factory All In One Szempillaspirál

Make Up Factory All In One Szempillaspirál
2013. március 22.

Szépen kiemeli a pillákat, nekem nagyobb és még talán picit göndörít is. Az összetevői nem tetszenek, de ár-érték arányban nem rossz termék. Az elején kissé folyós, túl sok kerül a kefére, de néhány használat után kopik annyit, hogy pont jól lehessen használni.