Josie

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2013. március 22.

Szerintem ez az illat dolog teljesen egyéni, mindenkinek a saját ízlésétől függ hogy mit szeret és mit nem. Nekem személy szerint nagyon kellemes ez az illat, nagyon tetszik. Tartósnak is tűnik. Bajom az árával van, dehát tudjátok a nevet meg kell fizetni...:)

Rahua Sampon

Rahua Sampon
2013. február 13.

Na végre megrendeltem a mini próba csomagot. Ez a sampon nagyon jó, jelenleg a balzsamjával együtt használom. Nehezebb kimosni mint egy "átlag" sampont és kissé ragacsosabb is, de a végeredmény csodás. Nekem még a gyógynövényes illata is bejön. Megkérdezték a kollegáim, hogy fodrásznál voltam-e annyira szépen rendezett loknis lett a hajam tőle. Nem szöszös, nem száll a haj tőle. Valóban nem kell se hajhab, se hajfény! Egyedüli kifogásolnivaló az ára.:) Ha tehetném, csak ilyet vennék!

Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor

Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor
2013. január 8.

Hosszabb távú rendszeres használat után az én hajam korpás és hamar zsírosodó lett, valamint semmiféle hidratáló hatást sem vettem észre. Ja és még ráadásul drága is! Nem venném újra tuti, nekem nem jött be.

Bioemsan Rozmaringos Sampon

Bioemsan Rozmaringos Sampon
2013. január 3.

Ediig egy flakonnal használtam el belőle. Eleinte nem volt valami pozitív a hatás, de gondoltam ha már megvettem, nem is olcsó pénzért, akkor kitartok. Eredmény: kb. mire a flakonból több mint a felét elhasználtam nagyon szép hajam lett. Fényes, puha, egészséges. Ezek után sem hajhabot, sem hajfényt nem használtam. A korpásodás eleinte kitartóan megmaradt, aztán minimalizálódott, a végére szinte nem is volt. Összegezve nagyon jó termék, az illata is gyógynövényes, de kellemes. Balzsamja nélkül használtam, de így is szép hajam lett. Drága, de valamit valamiért.:) Ja és igen, én is hetente mostam hajat vele!

Paula's Choice Resist Advanced Replenishing Tonik (régi)

Paula's Choice Resist Advanced Replenishing Tonik (régi)
2012. december 1.

Igaz, az én arcomnak kissé krémes, kissé sok, de mégis nagyon kellemes! Remekül tisztít és mivel az én bőröm kombinált, hidratál is. Ettől függetlenül nem vonok le csillagot, nagyon jó termék! Normál és száraz bőrre szerintem tökéletes ápolószer lehet! Amúgy én is szuper dolognak tartom, hogy lehet mintát rendelni! Feleslegesen nem kell rengeteg pénzt kiadni olyanra, ami lehet hogy az adott embernek nem is használ...

Paula's Choice Resist Weekly Resurfacing Treatment

Paula's Choice Resist Weekly Resurfacing Treatment
2012. december 1.

Nekem nagyon jó! Próbáltam a BHA hámlasztóját is, de attól gyulladt pattanásaim lettek. Picit csíp csak, szépen összehúz, tisztít és gyógyít. REMEK! Ja és szépek az összetevők.:)

Tigi Catwalk Curlesque Defining Strong Mousse

Tigi Catwalk Curlesque Defining Strong Mousse
2012. október 14.

Elnézést mindenkitől, akinek élete legjobb hajhabja. Nem tudom az én hajammal mi a gond, de nagyon ragacsos, szöszös lesz használata után az eredmény. Ja és hamar is zsírosodik a hajam. Nagyon nagyot csalódtam, hiszen alapoztam a pozitív véleményekre, de hát ez van, mindenkinél más a végeredmény! Nagyon hiányzik a Toni&Guy régi piros flakonos hajhabja, nekem az volt az igazi! Azóta is keresem az utódját sikertelenül.

Paula's Choice All Over Hair & Body Shampoo Régi

Paula's Choice All Over Hair & Body Shampoo Régi
2012. szeptember 26.

Nekem is száraz, színezett, hullámos hajam van. Néha nálam is előfordult fejbőr viszketés még a drága, "puccos" samponok használatánál is. Ettől viszont nem volt semmi ilyen tünetem, korpás sem lett a hajam. Nagyon kellemes sampon, teljesen átlátszó, gélszerű az egész. Valóban kevés balzsam kell hajmosás után. Nagyon selymes és csillogó lesz a haj tőle. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó!

Paula's Choice Beautiful Body Butter

Paula's Choice Beautiful Body Butter
2012. szeptember 26.

Én ott kezdeném, hogy utálom a testápolókat. Mert ragad, mert nem szívódik be rendesen, mert olyan mintha be sem kentem volna magam szóval csak úgy nem szeretem és kész. De ez a testvaj...ez valami egész más, valami egész jó.:) Felkened és igaz kissé zsírosabb, töményebb anyag, igazi shea vaj illattal (így igaz az összetevő lista, mely szerint tartalmaz e csoda valamiből is) de mégis hamar beszívódik és ami még nagyon fontos: van HATÁSA! Puha bőrt eredményez, valóban hidratál. Úgy gondolom, hogy legalább ezzel a krémmel van értelme a kenegetésnek.:)

Isana Med Kézfertőtlenítő Aloe Verával

Isana Med Kézfertőtlenítő Aloe Verával
2012. július 19.

A célnak teljesen megfelel. Én hiába használtam puccos, illatost azt sem szeretettem nagyon, mert eleve az ilyen dolgokkal nem szeretem a kezem bekenni. Nekem nem kellemes érzés. DE! Amire kitalálták arra nyugodtan alkalmazható, feladatát remekül ellátja. Ár-érték arányban nagyon jó. Hasznos kis termék egyébként.