jubileum

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Kiehl's Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment

Kiehl's Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment
2021. november 1.

Szerintem ez zsíros hajra tök jó, mert amúgy tényleg olyan mintha nem tettem volna rá semmit, de szerintem a jó értelemben, szóval nem ragassza össze vagy nehezíti el a hajat. De azért szépít, tény, hogy drogériában olcsóbban van gazdaságosabb adag, ennek elég nagy hibája, hogy gyorsan fogy sajnos.

Kiehl's Lip Balm #1

Kiehl's Lip Balm #1
2021. november 1.

Kicsit szájfényes, folyós, én nappalra rúzst használok szóval ez az éjszakai ajakápolóm, eszméletlen kevés kell belőle, szóval gazdaságos azért, az összetevők szépek. Reggel szép tőle a szám, és puha. De igaz ami igaz, nappalra nem tudnám hordani. Nekem egyébként mangós van, de inkább barack illata van, nagyon kellemes.

Kiehl's Ultra Facial Overnight Hydrating Masque Hidratáló Maszk

Kiehl's Ultra Facial Overnight Hydrating Masque Hidratáló Maszk
2021. november 1.

Sajnos csak nagy volt belőle, szerintem sose fog elfogyni, még jó hogy viszonylag hosszan eltarthatóak a terméket, szívesen vettem volna belőle 25 ml-st. Nagyon sokáig elég, nem kell belőle sok, ugye máshol azt írja róla a márka, hogy ez egy 15 perces maszk, de ezt én is később tudtam meg, itt indokolt is, hogy az ember leszedje, mert kegyelenül ragad, szóval itt az "overnight" azért kicsit csúsztatás. Egyébként jól hidratál, de azért ez sokminden más is hozza olcsóbban, nem hiszem, hogy újraveszem, nehezen nyúlok érte, és ha mégis, akkor azért nem rossz, de mégse tudom jól beilleszteni a dolgot a rutinba.

Kiehl's Ginger Leaf & Hibiscus Firming Overnight Mask

Kiehl's Ginger Leaf & Hibiscus Firming Overnight Mask
2021. november 1.

Ódákat zengett róla az eladó lány, lehet kicsit túlzás volt, de nem indokolatlan. Kellemes, jó illatú, testes, éjszakára jól viselhető krém, inkább éjszakai krémként fogom fel egyébként, amit csak heti kétszer használok, de jól és hosszan hidratál. Nem az a klasszik maszk, amit muszáj lemosni.

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
2021. november 1.

Féltem tőle, mert régebben kaptam mintát ebből és a tonerből és valamelyik pattanásokat okozott, de most hogy a honlapon bekerült választható ajándéknak 30 ml-s gondoltam végülis ingyen kaphat egy esélyt, ismerek olyat akihez továbbmehet ha mégse. Eddig semmi gond vele, jól tisztít, de nem húzódik szét a bőröm utána, nincs pattanás, az illata is nagyon jó, gyorsan felhabzik, könnyen öblíthető. Tud mindent amit kell.

Kiehl's Avocado Nourishing Hydrating Face Mask

Kiehl's Avocado Nourishing Hydrating Face Mask
2021. november 1.

Hát nem vicceltek, tényleg az avokádó ihlette, teljesen olyan állaga van mint a villával összenyomkodott avokádónak, érdemes ezért tenyérben szétdörzsölni átmelegíteni, különben csak darabkákat tologatsz jobbra balra az arcodon, fel kell készíteni a felkenésre, emiatt mondjuk rendeléshez kapott maszk ecsettel lehetetlen használni :D Ettől függetlenül jó testes zsíros cucc, tényleg arra nagyon jó ha a bőr húzódik feszül, ez egy jó nagy hidratáló és olajadag egyben, kellemes használni, szerintem simán éjszakai krémnek is működhet, mert amúgy jól beszívódik, elég használat után csak finoman letörölni. Még tesztelgetem, de vettem egy kicsit és egy delux mintát is kaptam a rendeléshez, szóval lesz rá mód, majd updatelek. Télen különösen izgalmas, hogy mit tud:)

Mask Acne Gel Pattanásos Bőr Kezelésére

Mask Acne Gel Pattanásos Bőr Kezelésére
2021. október 2.

Apró szuvenírem romániából egy valódi tretinoin tartalmú krém. Ott egyébként nem vényköteles, csak leveszi az ember a patika polcáról és viheti is. Nagyon örültem hogy egyébként teljesen jó áron kezdő mennyiségű tretinoinhoz csak így hozzá lehet jutni, a bőröm edzve van az egyéb retinoidokhoz, de mégiscsak érdekelt a nagyágyú hatóanyag. Külön zseniális, hogy glikolsavval van házasítva, ami aknékra és anti ageingben is egyformán jó. Nekem mindkettő probléma, pattanás akné inkább időszakosan, az anti ageing pedig igazából alap program, mert az idő halad. Szóval mondhatjuk, hogy azért ez (mert egyébként ott más tretinoin is vény nélkül van) mert szuper egyedi kombónak tűnt hogy egyszerre hámlasztó is került bele.

Könnyed állagú remekül beszívódó gélkrém, tényleg olyan hogy csodálom, hogy nincs hype körülötte. Jól összepasszol bármivel, nem kukacos. 3 hete használom, minimális hámlást okozott, de nem kapott lángra a bőröm, heti 2 aztán 3 alkalommal estem neki, gondoltam heti 5 napos 1%os retinol után ez sima lesz, de lehet lassabban kellett volna, de nem gond, csak kiváltott némi reakciót. A pattanásokat szerintem nekiállt kipörgetni, ott ahol amúgy is szokott lenni hirtelen nagyon sok előjött, de más területeket nem hódított magának a probléma, ezért is gondolom, hogy kezdeti folyamatgyorsításról lehet szó, bízom benne hogy javulni fog a dolog és updatelek. Bár nem tragédia ha nem lesz akkora szerelem, mert a román határ mégiscsak messze van :D de sokszempontból már az, csak a hosszútávú hatás még tesztelés alatt.

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

2021. július 17.
A mintát használgatom szemkrém lévén jó sok alkalomra elég, ahhoz képest milyen pici tasak. Végtelen naptej rétegek, rájuk végtelen púderrétegek és a hőség eléggé feltolta az igényem valami jó zsíros nyugikrémre, mert alapvetően hiába zsíros a naptej, a púder miatt azt érzem folyamatosan száraz a bőröm, nekem most ez a testessége jól esik, hiába nem száraz a bőröm, úgy érzem éjszakára jó rá ez a kis pakolás szerű sűrűség. Aztán meglátom még, folytatom a tesztelést:D

2021. augusztus 30.
Már van 5 ml-s mintám és online rendeléshez is kértem mégegy mintát, de ebből szerintem vétel lesz, ha ezek elfogynak. Most azzal hírdetik, hogy véd a digitális szemfáradtság ellen, nost ezt nem tudom, de éjszakai munkához felkenem, és másnap nem látszik a kialvatlanság. AZ állaga emellett nagyon érdekes, ha nedves az ember keze, akkor csak gyurmázni tud vele, teljesen hidrofób, nem keveredik el nedvességgel, csak száraz bőrön lehet jól eloszlatni. Alaposan kitesztelem, annyira nem volt igényem sose a szemkörnyékápolókra, és sok helyről hallani is, hogy tulajdonképpen nem is szükségesek egy jó rutinba, de szerintem a szemkörnyékem igényli ezt a testes krémet, a teljes arcom viszont megfulladna tőle. Régebben is száraz bőrre való hidratálót vettem külön a szemem köré emiatt, csak az azért rendes arckrém volt, így ár érték arányban kellemesebb, de ez sajnos nagyon jó :D Leginkább arra, amire árulják, szóval nem retinol, ez hidratáltan tartja a szemkörnyéket, kellően feltölti, és megelőzi a kialvatlanság miatti karikásodást, ezt remekül tudja.

UPDATE
Hát még egy minta volt, mindig töltögettem a tasakokat a dlx mini tégelyébe de ma csak eljött a pillanat, vétel lett belőle, kis ajándékakcióra azért rárepülve, mert azért mégiscsak egy tizes, és mégiscsak egy hidratáló :D Nagyon megszerettem és sokszor tapasztaltam már hogy egy egy krém valahogy pár hét után már nem adja azt amit az elején, de ezzel nincs ilyen gond. Kőkemény éjszakázások várnak rám a következő hetekben munka miatt, szóval kemény tesztnek néz elébe, ha ezt is kiállja, akkor tényleg lecserélhetetlen darab.

Kiehl's Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Kiehl's Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate
2021. október 2.

Nagyon kellemes használni, iszonyat jó a texturája, de inkább olyan kis plusz kellemes cuccnak érzem, mint igazán hasznos elemnek, szilikon és glicerin, azonnal szépítő összetevők, így hogy az ember aznapra feltöltött legyen, vagy éjszaka használva másnapra szerintem jó lehet, a hidratálást inkább mással oldanám meg hosszútávon, de ilyen gyorsan ható cuccnak szuper, és nagyon jó élmény használni. Inkább olyan ez mint egy jó maszk.

Nivea Sun Mineral Napozókrém Arcra SPF50+

Nivea Sun Mineral Napozókrém Arcra SPF50+
2021. szeptember 28.

Én is azért kerestem fizikai fényvédőt, mert néhány kémiai összetevőtől folyik a szemem egész nap mint egy vízcsap. Ez a cucc viszont hát...viccnek jó volt :D Ez nem fehér réteget hagy, ez arcfesték, még a szükséges mennyiség töredékében is, percekig masszírozva se javul semmit a dolog. Hófehér, nem kicsit, az engem igazán nem zavarna, hanem kegyetlenül. El tudom képzelni, hogy sminkelni azért rá lehet, és így fedést segítő primerként fel lehet fogni, de amúgy, ennyi erővel, ha agyaggal kenem az arcom az is véd :D Így könnyű fényvédőt csinálni, hogy nem látszom ki alóla, a szó legszorosabb értelmében fizikai takarást ad.

Egyébként nagyon aknés bőrre, ha valaki sminket visel lehet telitalálat, hisz egyrészt segít egységesíteni a színt egy fehér base réteggel, másrészt tele van cink oxiddal ami a fényvédő tudása mellett nagyon jó gyulladáscsökkentő és sebgyógyító, de ezzel már csak találgatok, hogy kinek lehet jó, mert a szükséges teáskanálnyi/arc mennyiséget amit elvileg bármelyik fényvédőből fel kéne kenni, biztos hogy lehetetlen.