Jucccc

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Better Than Fake Lips Plumping Ajakdúsító Primer

Catrice Better Than Fake Lips Plumping Ajakdúsító Primer
2021. március 27.

Kicsit felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban.
A felvitel után hamar megszárad, kisimítja a redőket az ajkakon, ezáltal egyenletesebb felületre kerül a rúzs, ami ettől szebben is mutat. Kiemeli a rúzsok színét, élénkebbek lesznek, élettel teltebbek. Eddig szuper. Dúsít is, szintén pozitívum, és eleinte hidratál. Kellemes a felvitele, használata, érzete a bőrön.
Amit még tesztelnem kell, az az, hogy eddigi tapasztalataim alapján csak néhány (1-2) órán belül van pozitív hatása, utána viszont néhány rúzs csúnyábban kopik vele, mint nélküle, illetve a hidratáló hatása mintha szárításba csapna át...
Még próbálkozom vele, bár mostanában pont az utóbb említett tulajdonságok miatt parklópályán van. Azért nem rossz termék, szerintem egy próbát mindenképpen megér, és nem is zárom ki, hogy újra vegyem, hacsak nem találok jobbat.

MAC Le Disko Dazzleshadow

MAC Le Disko Dazzleshadow
2021. március 27.

Nekem a Slow/fast/slow szín van meg, ami erősen pigmentált, rózsaszínes réz színű (kicsit "színváltós" a fényviszonytól függően). A sok csillám ellenére nálam nem potyog, bár szemhéj alapozóra kenem fel. Általában füstös szemet készítek vele, de önmagában is szép. Hozza a Mac-től elvárható minőséget. Sajnos már nem mindegyik árnyalat kapható, pedig nagyon szép mind. Én egyébként hétköznapokon használom, nem érzem kifejezetten alkalmi, vagy "party" sminknek. Szeretem, gyakran használom, de azért sokáig elég lesz.

Vivienne Sabó Petits Jeux Sparkling Mono Eyeshadow

Vivienne Sabó Petits Jeux Sparkling Mono Eyeshadow
2021. március 27.

3 színben vettem meg. Nálam egy rétegben kicsit opálos a fedése, két rétegben az igazi. Mindig szemhéj alapozóra kenem (NYX), így nekem nem potyog. Füstös szemet szoktam csinálni vele, szép lesz a végeredmény. Egész nap a helyén marad, de ez nálam valószínűleg a megfelelő alapozásnak köszönhető. Nem olyan pigmentált, mint mondjuk egy Mac, de nem is kell azt várni tőle ilyen árban. Szerintem ennyiért megéri, nekem ár-érték arányban szuper.

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam
2021. március 27.

Két színben vettem meg, az egyik a rózsaszín, a másik pedig a Juno - a hamvasító változat. Mindkettő nagyon jól ápol, hidratál, könnyebb fésülést tesz lehetővé. Minden alkalommal érezhető a hatásán, hogy professzionális termék. Az ára is elfogadható, szerintem ár-érték arányban szuper. A hamvasító nagyon-nagyon jól bevált, már újravettem, nem is tudom kiváltani semmivel, pedig más márka hamvasító balzsamát is próbáltam már. Rendszeresen megdicsérik a hajamat, mert jó a színe és ápolt, és azt szokták hinni, hogy nemrég voltam fodrásznál. Amúgy melírozva van, kemény 7 hónapja látott utoljára a fodrászom, úgyhogy most már olyan balayage hatású az egész.... De ez a hamvasító nagyon jót tesz neki, frissíti és karban tartja a színt is, meg a hajamat is.
A rózsaszín változat ápolásban hozza ugyanezt, viszont nem színezi úgy a hajamat, mint vártam. Csak bizonyos fényviszonyban látszik, hogy van benne egy kis nagyon halvány rózsaszín, viszont nekem olyan, mintha sárgítana, a hamvasságot elveszi. Emiatt nem vonok le pontot, mert nem ront a hajamon, csak nem épp olyan a színe, mint amire számítottam, úgyhogy ezt el is ajándékoztam.

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2021. március 27.

A 35-ös, Treat yourself van meg nekem. Nos, nem egyszerű jellemezni... A színe feltűnő pink - nekem tetszik nyilván-, a felvitele könnyű, javítgatni is nyugodtan lehet, és nem kopik olyan csúnyán. Nem szárít elviselhetetlenül (nyilván nem is hidratál). Ami viszont fura, hogy a szám széléről, a kontúrról teljesen eltűnik minden egyes használat esetén, és ezt időnként ismételten újra kell kennem, mert utána sem marad ott. Bár szép színei vannak, biztosan nem veszek többet.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2021. március 27.

Dreamer árnyalatban vettem meg, lassan egy éve szerintem. Azóta próbálok rájönni, miért tud ez beválni valakinél, és miért utálom még mindig....
Ragacsos, rondán kopik, csak a szám bizonyos területein tartós, máshonnan meg eltűnik. Szárít is. Tipikusan alig várom mindig, hogy lemoshassam. A színe jó, de nekem max úgy válik be, ha agyonszáradt szájra kenem fel, akkor meg ugye szépen beleül a redőkbe. Ha krémezek előtte, esetleg aláhidratálok, botrányosan csúnya lesz, ha pedig próbálok javítani rajta, az sem segít, inkább ront. Pedig irtó sok rúzsom van, rengeteg márkától és árfekvésben, nem vagyok kezdő... De ez nagyon rossz.

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick
2021. március 27.

A 828 Framboise frenzy-t vettem meg tegnap, mert a színe lenyűgözött... De sajnos ez hiba volt, eddig úgy tűnik, ezt nevezzük pénzkidobásnak... Szóval szép, élénk a színe, a kis szív alakú fejjel rendelkező ecsettel nagyon jól kenhető, de ennyi a pozitívum. Rettentő rondán kopik, belül eltűnik, illetve a szám széléről is, kvázi összehúzódik az egész. Evés közben/után ráadásul foltos lesz. Ettől a szám kisebbnek is tűnik, és aszalt hatású lesz, amit nem igen csípek... Arról nem is beszélve, hogy kellemetlenül ragad elég sokáig. Még próbálkozok vele, egy másik márka hasonlóan rossz és mások által hype-olt termékénél az szokott segíteni, ha szájfényt kenek rá. Mondjuk az a tartósságát elveszi, viszont ezt az ocsmány kopást és a ragacsosságot megoldja. Azért egyelőre egy csillagot sem kapna.

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs
2021. március 27.

Nagy kedvenc ez is, nálam sokkal jobb, mint a drágábbak. Több színben is megvettem, eddig mindegyik nagyon szépen illik a szám természetes színéhez (ami amúgy lilás, így a megfelelő árnyalatoknál a kopás alig látszik). Púderes a finise nálam, nagyon szépen terül, jól kenhető, nem aszalja össze a számat... Tervben van még további árnyalatok vásárlása is.

Vivienne Sabó Matt Ajakrúzs

Vivienne Sabó Matt Ajakrúzs
2021. március 27.

Hatalmas kedvenc! Részben nagyon szépek a színek, részben pedig a viselése valami álom! Épp tegnap fürödtem be megint egy ennél kb kétszer drágább drogériás matt rúzzsal, amiből tök elegem van... Ebben a márkában még nem csalódtam, akármit vettem tőlük. Gyűjtöm a matt rúzsait, mert nagyon jól kenhetőek, tartósak, és nem lesznek csúnyák, ha rá kell kennem esetleg később még egy réteget, mert mondjuk evés után igazítani kell rajta. Nem is érzem, hogy fent van, nem ragad; ha kopik, akkor szépen... Nem is szárít olyan durván, mint a drágábbak. Van olyan szín, amiből már kettőt is vettem, és az egyik mindig a táskámban van. Csillagos ötös.

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2020. október 11.

Dupla tisztítás második lépéseként használom micellás víz vagy olajos lemosó után. Mindkét esetben nagyon jól tisztít, de mégis lágyan, nem csikorgósan. Micellás víz után nagyon jól habzik, olajos lemosónál kell neki egy kis plusz víz, úgy jobban teljesít. Egyáltalán nem irritál, nem csíp és nem szárít, nálam ez már nagy szó. Per pillanat a nagy hipe miatt nem egyszerű beszerezni, de szerencsére eddig mindig sikerült újra venni, még mielőtt elfogyott. Nálam egyébként kenterbe veri a high-end márkás, 2-3-szor drágább lemosókat is, úgyhogy remélem sokáig elérhető lesz, mert ár-érték arányban szuper.