juccjucc

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: -

Tibolina Kézkrém és Testkrém

Tibolina Kézkrém és Testkrém
2014. szeptember 23.

Imádom ezt a krémet. Gyorsan beszívódik, nagyon jó illata van és nagyon szépen rendbe tette a kezeimet.Mindenhová viszem magammal. Ez egy örök szerelem kezdete :)

Manhattan Intense Lip&Cheek Balm

Manhattan Intense Lip&Cheek Balm
2013. november 15.

Nekem a Fly Me Pretty árnyalat van meg.Nagyon intenzív színe van,szerelmes is lettem rögtön:) Nincsenek benne csillámok,amiket úgy utálok.Hogy mennyire tartós azt nem tudom,még tesztelgetem de simán megkapja az 5*. Ennyi pénzért megéri.

OMBIA Tropical Feeling Kókuszus Testápoló

OMBIA Tropical Feeling Kókuszus Testápoló
2013. október 29.

Az illata mennyei kókuszos vaníliás.De ez a rengeteg csillám:S Ha tudtam volna meg se veszem:S Úgy ragyog tőle az ember mint Edward a napon:S

Manhattan Pastell Pretties Szemceruza

Manhattan Pastell Pretties Szemceruza
2013. október 11.

Nekem is a rózsaszín van meg.Vízvonalra használom és tényleg tartós.

Astor Perfect Stay Vízálló Szemceruza

Astor Perfect Stay Vízálló Szemceruza
2013. október 6.

Pénteken vettem a 100-as Creamy Taupe árnyalatot 899 Ft-ért.Nagyon szép színe van,könnyű vele dolgozni.4-5 órán át tartotta magát de nekem elég olajos a szemhéjam,ezért nem vonok le pontot.

Astor StimuLash Szempillaspirál

Astor StimuLash Szempillaspirál
2013. szeptember 26.

Már napok óta szemeztem vele és ma végre megvettem, 949 Ft-os áron.Ahogy hazajöttem ki is próbáltam.Alapból hosszú szempilláim vannak,csak szőkék:S Szépen befogta feketére és szétválasztotta a pilláimat.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2013. szeptember 25.

Teljesen megvagyok vele elégedve.Hetente 2x használom.Szépen leszárítja a pattanásokat,kitisztítja a pórusokat.Lemosás után öröm a tükörbe nézni:)

NYC Sweet Splash Gloss Stick

NYC Sweet Splash Gloss Stick
2013. szeptember 25.

Mikor megvettem ( Mango Punch ) párszor használtam de nem lett a kedvencem.Színe nincs,épp hogy csak fényt ad.Az illata édeskés.Meleg időben használhatatlan volt számomra.Na meg szárított is.

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2013. július 12.

Pár napja használom ( 40 Fair ) és nagyon tetszik.Kellemes az illata,könnyen eldolgozható.Én szoktam púdert használni fölé.Biztos újraveszem:)

Avon Glazewear Vitaluscious Szájfény

Avon Glazewear Vitaluscious Szájfény
2013. július 12.

Én a Peach Fection-t rendeltem meg.Azt hittem világos barackos színű lesz de hát tévedtem.Felkentem és olyan színű mint a szám.Kicsit feldobja a számszínét.Szerencsére az apró csillámok csak a tubusban látszódnak az ajkakon nem:) Nem ilyenre gondoltam,de így is tökéletes számomra:) Nem ragad,kellemes érzés viselni és nem szárítja ki a számat:)