jucimuci

Regisztráció dátuma: 2011. április 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 26.
Bőrprobléma: -

Body&Soul Bronzosító Ecset

Body&Soul Bronzosító Ecset
2021. július 28.

Márkásabb ecseteim vannak, de nem akartam vagyonokat bronzosítóra költeni, gondoltam kipróbálom. Hát ez egy álom, abszolút megéri az árát. Nagyon fluffy és puha, púderhez is ezt használom.

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2021. április 8.

Egyedül az állagát nem szerem, nem lehet például csak fél pipettányit adagolni, egyszerre kijön az egész. Nálam a Geek & Gorgeous az abszolút kedvenc.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. április 8.

Csak azért nem veszem újra, mert kifejezetten bosszantó, mennyire nehéz kiimádkozni a krém utolsó 1/3-át a tubusból. Egyébként tökéletes volt a száraz bőrömre.

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő
2021. április 8.

Ez a legkedvencebb Niva tusfürdőm, időről-időre visszatérek hozzá. Fantasztikus az illata és az olajgyöngyök miatt nem szárítja a bőröm.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2021. április 8.

Köszi krémmánia, ha itt nem olvasok róla tuti nem veszem észre a boltban. Az első pár másodpercben bounty ízű,aztán kellemesen mentolos. Az utóíze kicsit fura, ezért csak a négy csillag.

MAC Eyes On MAC Paletta

MAC Eyes On MAC Paletta
2021. február 27.

Az amber paletta van meg, imádom 😍 szerintem nagyon jól kihasználható színek, a mérete is tetszik, utazáshoz mindig ezt viszem. A sötétebb barna elsőre porolósnak tűnt, de rájöttem, hogy inkább krémes, könnyű satírozni és nagyon pigmentált, épp csak bele kell érinteni az ecsetet. A burgundy-n is sokat gondolkodtam, de inkább úgy döntöttem külön veszek egy-egy színt, az egész palettát nem használnám ki.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2021. február 24.

Nekem is beleül a szem alatti finom ráncokba, hiába hidratálok alá :(

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide
2021. február 22.

Rengeteg hidratálót használtam, de ez a pumpás megoldás verhetetlen. Könnyű kis krém, mégis jól hidratál, szép bőrképet ad. Legközelebb kipróbálom az éjszakai verziót, de nyárra tuti visszatérek hozzá.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2021. február 22.

Teljesen jól működik, viszont rájöttem, hogy a leave on hámlasztókat sokkal jobban szeretem. Ezért nem fogom csak újravenni.

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane
2021. február 22.

A száraz bőröm nagyon szerette, viszont sokszor elviselhetetlenül olajos érzés volt, főleg nyáron. A-Game-re váltottam, hasonló a hatása és az pikpakk beszívódik.