JucMagic

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Dreams EDP

Avon Dreams EDP
2016. október 18.

Annyira azért nem rossz ez a parfüm.. a katalógusban szaglásztam akkor, olyan kis semmilyen édeskésnek tűnt. Legjobb barátnőm használja, rajta valami eszméletlen jó, de magamon nem bírnám el.
Ez is olyan, mint a legtöbb Avonos parfüm.. édeskés-virágos közepes tartóssággal.

Bione Cosmetics Szőlős Arckrém

Bione Cosmetics Szőlős Arckrém
2016. október 10.

Már 4 hónapja használom, így ideje véleményeznem :D
Tavasz végén - nyár elején elkezdett nagyon durván hámlani az arcom valamint, nagyon kiszáradt az amúgy zsíros bőröm, így kellett egy csoda krém, mert a Cannabisos tesója nem segített. Kellemes édeskés gyümölcslé illata van (tudjátok az a fura dobozos szőlőlé illat :D), picit zsíros így nem kell túl sok belőle és ezért, inkább estére ajánlanám.
Tényleg nagyon jól tudja a dolgát, mert napi használattal (reggel és este a hámlás miatt) kb. 1 hét alatt rendbe is hozta :) Meg az is egy nagyon nagy plusz, hogy nincsen telerakva olyan kemikáliákkal, ami durván szétbarmolná a bőrkémet.
Szóval ha, most kerestek egy picit zsírosabb de mégis egy könnyedebb krémet az őszi-téli hónapokra, akkor nagyon ajánlom ezt!

És egy jó tanács, ehhez véletlenül se használjatok plusz olajat (argán, szőlőmag, stb.), mert brutál zsíros fejet kaptok másnap reggelre.

CD Boldogság Deo Roll-On

CD Boldogság Deo Roll-On
2016. augusztus 31.

Brrr.. ez valami bűn rossz. Nem bírja a meleget (20 fok alatt még nem tudtam használni), de még megérteném azt, hogy nem használ semmit, na de az hogy olyan szagom lesz tőle, az valami hihetetlen. De hogyha nem használok semmiféle izzadtsággátlót, akkor nincsen semmi szagom, szóval nem nagyon értem én ezt :/
Meg érzékeny bőrre lehet használni, aha én is elhittem.. csíp mint a nyavalya, és el kell telnie legalább egy jó 5 percnek hogy ne akarjam a falat kaparni.
Már 1 hónapja szenvedek vele, de érzékeny búcsút fogunk venni egymástól, mert ez így tarthatatlan.

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló
2016. augusztus 31.

Imádom!! Már vagy 3 hónapja megvan, pedig reggel és este is bőszen kenegetem :) Sokkal jobb, mint hatásilag és kiszerelésileg, mint a nőknek való verziói.
Eddig nagyon masszív sötét karikáim voltak a kevés alvás, ill. az egész napos rohanás miatt. No, de ezt csak felkenem egy két csíkot húzva és külön szépen belemasszírozgatom a kis bőrkémbe és pár perc után csak pillogok, hogy hűű milyen kipihentnek tűnik az arcom :D
Szóval nagyon szépen halványítja a karikákat, hűsít és csökkentek a kis szarkalábaim is.
Végre egy nagyon jó szemkörnyékápoló a Baleától :))

Kallos KJMN Hajszőkítőpor

Kallos KJMN Hajszőkítőpor
2016. augusztus 13.

Barátnőm haját szőkítettem vele.. hirtelen felindulásból kitalálta, hogy ő márpedig szőke akár lenni hirtelen. Valljuk be, 1 év vörös hajszín után nem a legegészségesebb és a legegyszerűbb a hajszínváltás.
Nem vártam, hogy majd pikk-pakk kiszedi az összes vörös pigmentet a hajából, amit az nagyon hypeolt Olia festék tönkretett és foltosan kikoptatott, de azért reménykedtem na :D
A végeredmény végül nem volt gáz, de legalább nem lett zöld meg más fura színű a haja.
Ráfestettem a következő reggel a hajára a márka sötétszőke festéket, és egész jól nézett ki, bár ő nem rajongott az eperszőke aljért, de így jár az aki nem bírja várni :D

Mivolis Vitamin C Pulver

Mivolis Vitamin C Pulver
2016. június 10.

Imádom! Használtam már hajvilágosítasra is, de inkább belsőleg használom. Amióta ezt iszogatom (és nem a dobozra írt napi 1 adagoló kanalas verzióba szedem), azóta nem voltam beteg, pedig én voltam az első aki elkapott valami jó kis náthás kedvességet :D
És aki hajvilágosítasra szeretné használni, az ne lepődjön meg, hogy nem fog drasztikus (3-4-5 árnyalatnyi) változást elérni vele 1-2 használat alatt... arra ott van a peroxidos szőkítők.

Bione Cosmetics Mézes Ajakápoló

Bione Cosmetics Mézes Ajakápoló
2016. június 10.

Hmmm meglepődtem, hogy fel lett töltve, de nincs vélemény róla.. de sebaj orvosolom ezt :)
Még decemberben rendeltem meg a Cannabisos arckrémmel együtt, és azóta is megvan ill. használom.
Hát elég durva méz illata van, bár néha nekem hányingerem van tőle, ezért nem használom napi többször.
Kellemesen krémes, jól hidratál, nem tartalmaz káros anyagokat és csillám sincsen benne (hála a jó égnek). És nagyon sokáig elég a kiszerelés... még mindig van benne napi használat mellett. Szóval csak ajánlani tudom azoknak akik rajonganak a mézes dolgokért, ill. nem lesz rosszul a tömény mézes illatól :)

Freedom Makeup Pro Rúzs

Freedom Makeup Pro Rúzs
2016. június 10.

Húú én most kicsit kilógok a sorból, mert én rendeltem és nem a Pepcoban vadásztam.. :D
A Pro Pink termékcsalád Pink Lust árnyalatát vettem még, és egy pöppet csalódott vagyok. Maga a rúzs állaga krémes, de mattra szárad (mindenképp alá kell hidratálni).. ami a nagy bajom vele az a színe.
Nem ilyenre számítottam, mert képek alapján ez rózsaszínes-vöröses tűnt... ez egy olyan igazi barbie babás sötétebb pink árnyalat. Szóval végülis nem rossz, de nem erre számítottam :(
Emiatt nem pontozom le, de a tartóssága miatt igen... annyira mászik ez le, hogy ittam pohárból és konkrétan ott maradt a fél rúzsom, ami valljuk be nem a legjobb esztétikailag, valamint érzésre sem az.
Lehet, hogy megnézem majd a többi árnyaltot, hátha azoknak a tartóssága sokkal jobb mint ezé.

Avon Today EDP

Avon Today EDP
2016. június 10.

Nem sok Avonos parfüm nyerte el a tetszésemet (vagy inkább szaglásomat), na de ez.. ez valami fantasztikus, de mint előttem is írták igen erőteljes és tartós illat.
Én egyenlőre a miniparfümöt birtoklom, de hamarosan beszerzem a normál kiszerelés, mert oda vagy ezért :)
Csak kiöltözős alkalmakra, szóval nem hétköznapokba használom, mert egyfajta megjelenéshez dukál szerintem...

MakeUp Revolution Aqua Brow Tint Szemöldök Gél

MakeUp Revolution Aqua Brow Tint Szemöldök Gél
2016. június 10.

Tegnap jött meg abban a kis csomagban amit rendeltem... féltem hogy a medium árnyalat (képeken és swatchokon) elég sötét barnának tűnt, pedig élőben egyáltalán nem az, sőt! Elég vöröses színe van, aminek így utólag nagyon örülök, mert a hajamban most több a vörös pigment. Egyenlőre nem kopott annyit még a frissen festett hajam hogy ne üssön el, így még korrigálni kell szemöldökporral sajnos.
Amúgy nagyon kevés kell belőle, gyorsan szárad, szóval hamar kell javítani a hibákat, mert elég nehéz eltávolítani (pedig nem vízálló a termék).
Egyenlőre nem kapja meg a max. csillagot, majd pár hét használat után updatelek. :)