Jucsi10

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Sampon

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Sampon
2021. január 10.

Az illata hihetetlenül jó, még száradás után is boldogan szagolgatom a hajam. Puha, selymes lesz tőle a hajam. Pakoláss együtt használom, imádom.:)

Zara Orchid EDP

Zara Orchid EDP
2019. május 23.

Az egyik legfinomabb és legtartósabb illatú Zara parfüm.:)

Wilkinson Sword Intuition Borotva

Wilkinson Sword Intuition Borotva
2019. május 23.

A sensitive borotvát vásároltam meg, nagyon ötletes és különleges, hogy szappanos a fej.
Első használatkor teljesen elvarázsolt... Sosem volt még olyan borotvám, ami után ne pattogott volna ki a bőr, ne vérzett volna... Na de ez a termék szupi.:) Siklik a borotva, meg sem érezni. Az eredmény pedig lenyűgözött, mintha gyantáztam volna a lábam.:)
Ez lesz az első olyan borotva, amihez fejet fogok venni, nem pedig lecserélem egy új készülékre.:)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. február 21.

Nem szoktam alapozni magam, egy különleges alkalomra vettem meg az alapozó 20-as árnyalatát.
Eddig kétszer használtam, elsőre nem volt túl meggyőző, a fele ennyiért kapható hab állagú alapozóm jobban tetszett, de második alkalommal már jobb volt.
Nekem túl sűrű, nagyon nehéz kimosni az ecsetemből, az arcomról pedig kétszeri mosásra sikerült leszedni.
A fedése jó, de biztosan van ennél jobb alapozó is. :)

Miss Sporty Really Me! Glossy Liquid Lip Balm

Miss Sporty Really Me! Glossy Liquid Lip Balm
2019. február 17.

A really pink árnyalatot vettem meg, farsangi tavasztündér jelmezemhez gondoltam, hogy kellemes lesz ez a szín az ajkaimon.
Ennyi pénzért nem vártam csodát, a szaga nagyon mű, kicsit féltem is, nehogy bajom legyen tőle.
A színe kellemes, így nekem teljesen bevált a szagot leszámítva.

Nature Box Kókusz Sampon

Nature Box Kókusz Sampon
2019. február 17.

A sok ajánlás miatt gondoltam, hogy kipróbálok egy Nature Box terméket. A Müllerben erre a kókuszos samponra esett a választásom.
1600 Ft-ért jutottam hozzá, amit egyébként nem sokallnék, ha valóban hasznos termék lenne.
Az illata nagyszerű, nagyon kellemes, édeskés. Első használat után vártam, hogy puhább, selymesebb lesz tőle a hajam, de semmi. Szárította már első használat után is, így nem szívesen mosom vele újra a hajam.
2x használtam, azóta még nem voltam rákényszerülve, hogy újra azzal mossam a hajam.

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2019. február 17.

Kedvenc parfümöm lett, már a második üveggel használom.
Tartós az illata és nagyon kellemes.

Dermofil Arctisztító

Dermofil Arctisztító
2019. február 17.

Korábban használtam már Dermofil pasztát, de akkoriban még nem volt arctisztító változata.
A Rossmannban láttam meg, gondoltam, kipróbálom.
Nekem szárítja a bőröm, de úgy veszem észre, hogy tisztít. Eléggé hidratálnom kell utána, de eddig bevált.:)

Lacoste Touch Of Pink EDT

Lacoste Touch Of Pink EDT
2018. november 29.

Ajándékba kaptam, egyébként nem is tudtam, hogy a márkának parfümei is vannak.
Nem igazán nyerte el a tetszésem, kifújva nekem nagyon nagymamás illat. Ahogy elkezd párologni, enyhül a "szag", egész kellemes lesz.

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2018. november 29.

A Rossmannban vásároltam, ahol +50 ml volt a kiszerelésben, gondoltam, kipróbálom. Korábban már használtam a pumpás "tesóját", annak tetszett az illata és kellemes volt használni.
Arctisztító kefével használom. Nagyon jól habzik, kellemes az illata, szerintem nagyon jó az állaga is. Nem túl folyékony, inkább zselé állagú.
A bőröm selymesebb utána, talán tisztább is.