Jucuus

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus
2019. december 8.

Már sok fajta szemhéjtust kipróbáltam, de sajnos egyik sem bírta túl jól, hamar elkenődött, és nem volt túl szép látvány, főleg, hogy általában nem nézek félóránként tükörbe, hogy na akkor megigazítom. :D De ez nagyon jól bírja, könnyű felvinni, bár én 2 rétegben szoktam, nagyon gyorsan megszárad. Nem kopik le nap végére sem, kibírta az edzést, és a munkát is! Fürdésnél pedig hamar lejön. Ára pedig szerintem nagyon baráti, örülök, hogy megvettem!

Naava Argan Beauty Intenzív Hidratáló Testápoló

Naava Argan Beauty Intenzív Hidratáló Testápoló
2019. november 26.
(!)

Nagy reményeket fűztem hozzá, szerencsére nem csalódtam, hozta azt, amit elvártam tőle. :D Tetszik maga a tubus is, könnyű kinyomni belőle a testápolót, és tényleg annyi jön, amennyit szeretnék, nem zúdul a tenyerembe kétszer annyi adag, mint amennyit eltudnék magamon oszlatni. Az illata kifejezetten tetszik, és sokáig érződik a bőrön, szerencsére hamar be is szívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nagyon örülök, hogy én is tesztelhettem valamit (ez volt az első :)), örömmel fogom továbbra is használni! :D
Igaz nem egy túl olcsó testápoló, viszont tényleg nagyon szuper, és sokáig elég, így télhez közeledvén meg főleg öröm használni!

Avon Kétoldalú Sarokreszelő

Avon Kétoldalú Sarokreszelő
2019. november 11.

Minden bőrkeményedéssel elbánt, könnyű használni, nálam abszolút bevált! ☺️

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume
2019. november 1.

Kiszerettem volna próbálni valami új sampont, amit eddig még nem használtam, nézegettem a polcot, és erre esett a választásom. Olcsó, az illata is kellemes volt, így gondoltam, ha nem lesz jó, akkor legalább nem költöttem sokat rá. :D Eddig egyszer használtam, szépen tisztít, az állaga tényleg elég folyékony, de attól még jó kis sampon ez. Sajnos a fejbőröm ettől is viszket valamennyire, így csak 4 pontot adok neki, de ha többszöri használat után változik, akkor frissítek a véleményemen. :)

Sandel Kézbalzsam

Sandel Kézbalzsam
2019. október 3.

Az illata nem hivalkodó, hanem inkább semlegesnek mondanám. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. :)

Oriflame Swedish Spa Iszapos Testradír

Oriflame Swedish Spa Iszapos Testradír
2019. szeptember 28.

Ilyet lehet még valahol kapni? Úgy szeretem. Alaposan tisztít, felrissíti a bőrt, könnyű lemosni.

Syoss Pure Fresh Micellás Sampon

Syoss Pure Fresh Micellás Sampon
2019. szeptember 17.

Kellemes illatú, géles állagú sampon, egész jól tisztít, könnyen kilehet mosni a hajból. Nem zsírosodott extrém gyorsan a hajam az első használat után, bár eddig még csak kétszer használtam. Megelőlegezem neki az öt csillagot. :D

Update: sajnos viszket ettől a sampontól is a fejbőröm, pedig úgy szerettem volna, ha ez végre beválik. :( de az illata, állaga szuper!

Lady Speed Stick Invisible Deo Stick

Lady Speed Stick Invisible Deo Stick
2019. szeptember 8.

Szeretem ezt a géles állagot, jó kis cucc ez. Az illata elég erős, picit parfümös szerintem, de azért még tetszik. :)

Update: körülbelül másfél-2hónap használat után kijelenthetem, hogy a Garnier deok után ez a kedvencem. :D egyáltalán nem leszek izzadság szagú fél nap múlva sem, egy egész napot kibir egészen estig, a fürdésig. Nem bántam meg egyáltalán, és teljes áron (kb 800-900) is megéri! ☺️

Nivea Bronze Effect Body Lotion

Nivea Bronze Effect Body Lotion
2019. szeptember 6.

Már régóta szemezgettem vele, mert eddig a Dove önbarnítóját használtam, de hogy elfogyott, gondoltam kipróbálom a Niveát. Érdekes, kellemes illata van, egész hamar beszívódik, könnyű elkenni-nem ragad. Akciós áron vettem meg, de teljes áron is olcsóbb, mint a Dove, mert ez 400 ml-es. :D viszont nem győzött meg, alig ad valami színt, az előbb említett önbarnító sokkal jobb szerintem, mert bár drágább, hamarabb fogy, de első használat után gyönyörű barna bőrt ad. Legalább hidratál. Na sebaj, azért még elhasználom, hátha ha harmadjára kenem magamra, akkor barnább leszek.. :D egyelőre 4 csillagot adok neki.

Nivea Angel Star Krémtusfürdő

Nivea Angel Star Krémtusfürdő
2019. július 16.

Emlékszem milyen jó illata volt! Egy élmény volt vele a fürdés. :D