jud678

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Fa Pink Passion Golyós Dezodor

Fa Pink Passion Golyós Dezodor
2014. július 8.

régen próbáltam, az illata egészen kellemes volt, de kb. ennyi a pozitívuma.
arra emlékszem, hogy elég gyenge termék volt, enyhén ragadt, nem szívódott be.
a hatása emiatt szintén nagyon gyenge. az összetevői sem túl szépek. találtam ennél azóta már sokkal jobbat.

Rival de Loop Olajmentes Szemfestéklemosó

Rival de Loop Olajmentes Szemfestéklemosó
2014. július 6.

nekem kicsit ez is csípi a szemem, ahogy a himalaya uborkás is, de az nagyon :/
az új változat a garnier essentials sensitive-ből viszont nem csípi a szemem :)

update: ma újra használtam ezt a verziót (B5 vitaminos), és a véleményem ugyanaz: nekem ehhez érzékeny a szemkörnyékem, nem szeretem azt a szárító, "hűsítő" érzetet, amit hagy maga után. lemosom vele a szemem, de mintha alkoholos arclemosóval mostam volna le, percekig csak pislogok, úgyhogy én maradok annál ami jobban bevált. elhasználom a flakonomat, de nem fogom újravenni.

Rimmel Volume Flash The Max Szempillaspirál

Rimmel Volume Flash The Max Szempillaspirál
2014. június 19.

Nekem sem vált be, nem bírta a szemem, csípett, viszketett, nem fogom újravenni.

Garnier 24 Órás Hidratáló Testápoló Tej

Garnier 24 Órás Hidratáló Testápoló Tej
2014. június 19.

Szeretem a Garnier testápolókat, főleg ezt és a "piros flakonosat" :) Szépen hidratál (maradandóan!), csakis 5*

Elséve Tápláló-Tükörfény Intenzív Hajpakolás

Elséve Tápláló-Tükörfény Intenzív Hajpakolás
2014. június 19.

Ez a pakolás nagyon jó gubancolódó hajra, csak nekem picit macerás volt a használata. Jobban szerettem a balzsamot ebből a termékcsaládból.

Carroten Naptej Spray

Carroten Naptej Spray
2014. június 19.

Nekem naptej és arckrém formájában volt meg, igazából elégedett voltam vele, bár nem rajongok a hagyományos flakonos naptejekért. Ez a naptej-spray kiszerelés jobban tetszik.

Avon Super Extend Szempillaspirál

Avon Super Extend Szempillaspirál
2014. június 19.

Nekem sajnos valamiért nem bírta a szemem, csípte, viszketett tőle, mintha 'szárította' volna. Egy-két hónapig használtam, tényleg kevés festéket tud felvinni, biztos nem fogom újravenni.

Elséve Tápláló-Tükörfény Hajfénykrém

Elséve Tápláló-Tükörfény Hajfénykrém
2014. június 19.

Ez a krém nagyon jó gubancolódó hajra. Szebbé teszi, fényesíti :)

Elséve Nutri-Gloss Light Tükörfény Sampon

Elséve Nutri-Gloss Light Tükörfény Sampon
2014. június 19.

Valamiért ebből a samponból a sima verzió jobban bevált, mint ez a zöld feliratos/light. Ezt kifejezetten nem szerette a hajam, nem győztem mosni.

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon
2014. június 19.

Ez a sampon csodákra képes :) Nagyon sok, de igen vékony szálú hajam van (ezt minden fodrász mindig megállapította :)) és borzasztó könnyen gubancolódik, de ez a sampon és a balzsam társa együtt sokat segített már nekem :)
DE azért - 1 pont, mert ezt használva sűrűbben kellett hajat mosnom, samponban az SLS és parfüm menteseket jobban szereti a hajam.