jud678

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam
2014. június 19.

Ez a balzsam csodákra képes :) Nagyon sok, de igen vékony szálú hajam van (ezt minden fodrász mindig megállapította :)) és borzasztó könnyen gubancolódik, de ez a balzsam és a sampon társa együtt sokat segített már nekem :)

Balea Bőrradíros Tusfürdő Alma - Feketeribizli

Balea Bőrradíros Tusfürdő Alma - Feketeribizli
2014. június 19.

Igazán kellemes illatú bőrradír, de nekem enyhén viszket utána a bőröm, utána hidratálnom kell.

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs
2014. június 19.

Én is a 170-es play the plum árnyalatot vettem meg, mert beleszerettem abba a csodás ezüst csomagolásába! :) Először nagyon sötétnek tűnt önmagában, de felkenve egy vékony rétegben valami mesés! Ez az árnyalat nekem lett kitalálva, pedig magamtól egészen biztos, hogy soha nem választottam volna ilyen árnyalatot, de nagyon megérte :) Teljesen egybeolvad a szám eredeti színével, gyönyörűen kiemeli, és még az orcámon lévő természetes pír is szebbnek tűnik tőle, szóval nagyon elégedett vagyok vele :) Enyhén csillog (de ez csak közelről látszik), tartós, nem ragad, nem kenődik el, kellemes viselni. 5*
(Az enyémen csak 11 összetevőt tüntettek fel: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecanol, Mica, Cera microcristallina, Polyethylene, Diisostearyl Malate, Glycerin, Aqua, Aroma, Talc, Tin oxide)

Aquafresh White & Shine Fogkrém

Aquafresh White & Shine Fogkrém
2014. június 18.

Akárhányszor visszatérek az aquafresh/signal fogkrémekhez, mindig csalódom bennük. :(

Hawaiian Tropic Maximum Sensitive Protective Naptej

Hawaiian Tropic Maximum Sensitive Protective Naptej
2014. június 10.

Ha naptej, akkor hawaiian tropic :) kedvencem volt! az egyetlen naptej amit szerettem felkenni. Mondjuk nekem kupakos verzióban volt meg, nem pumpás kiszerelésben, több flakonnal is elfogyasztottam már belőle. Nem túl könnyen kenhető, az igaz, (gondolom a kupakos verzió állagra is 'nehezebb'), de az illata szuper.
Aztán a könnyebb kenhetőség miatt kipróbáltam ezt-azt, de szerintem idén nyáron is a hawaiian tropic egyike mellett fogok kikötni (feltéve, ha találok olyat ami igen magas védelemmel rendelkezik, pumpás és lehetőleg nem kémiai védelmet ad).

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)
2014. június 6.

Pár hónapja fogínyvérzésre használtam, már a második napon megszüntette a problémát, hatásában csillagos ötös. A tubusán lévő ígérettel ellentétben viszont nem lett kevésbé 'sós' íze még két hét után sem, viszont SLS-mentes, gyógynövényes, szép összetevőkkel, hatásos, így biztos, hogy még sokszor újra fogom vásárolni.

Nivea Visage Natural Beauty Bőrszépítő Szemkörnyékápoló

Nivea Visage Natural Beauty Bőrszépítő Szemkörnyékápoló
2014. június 6.

Alig bírtam elhasználni, csípte a szemem, alig szívódott be, ragacsos csillámokat hagyott maga után :(

Garnier Ultra Lift Ránctalanító Bőrfeszesítő Nappali Arckrém

Garnier Ultra Lift Ránctalanító Bőrfeszesítő Nappali Arckrém
2014. június 6.

Pár éve vettem egyet, mert szerettem volna feszesebbé tenni a bőröm, de nem csinált semmit. Nekem sem állagában, sem hatásában nem tetszett, a bőröm nem lett feszesebb, de még hidratáltabb sem.

Colgate Plax Sensitive Szájvíz

Colgate Plax Sensitive Szájvíz
2014. június 6.

Elég könnyed szájvíz ízre is és hatásában is, nem az a listerines "kirobbanó" tisztítás, úgyhogy aki még érezhető plusz tisztítást szeretne a fogmosás után, nem fogja szeretni. Nekem tetszett ez a könnyed íz, nem csípte a nyelvem (listerin szokta), de nem érzem sokkal többnek az ízesített víznél.

H&M Liquid Fekete Szemhéjtus

H&M Liquid Fekete Szemhéjtus
2014. május 29.

Elég tartós, de az "illata" olyan, mint az alkoholos filcé, nagyon erős.