jud678

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2014. május 27.

még jó sok évvel ezelőtt egyik télen iszonyatosan kiszáradt a kezem (nem csoda, akkor a tél még tél volt, én meg nem hordtam kesztyűt! jajj...) és ez a kis krém segített! nagyon zsíros, de abszolút jó értelemben véve és egy éjszaka alatt is csodát tett a kezeimmel.
azóta már nincs szükségem rá, és bőven beérem a könnyedebb kézkrémekkel még télen is, de ha megint annyira rémes lenne a helyzet (kicserepesedett, piros bőr), biztos ezt venném.
gyors és biztos a hatása.

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló
2014. május 27.

nagyon szeretem ezt a krémet, és úgy örültem, hogy ilyen jó árban van egy ilyen csodakence :)
nagyon tetszik ez a tubusos megoldás is.

Faith In Nature Rozmaring Sampon

Faith In Nature Rozmaring Sampon
2014. május 27.

nekem annyira nem vált be, túlszárította a fejbőrömet, pedig igyekeztem én is hígítani, könnyebben is zsírosodott a hajam, és nem szeretem, hogy túl gyakran kell mosnom, mivel hosszú a hajam, és a legjobb szárítóval is 15 perc, mire teljesen megszárad. a fodrász ajánlotta, előtte ginko-sat használtam, de nem kellett volna leváltanom. kerestem más samponokat közben, még mindig megvan egy 3/4 flakon, érdekel valakit?
van egy bontatlan rozmaring balzsamom is, még azt sem mertem kipróbálni.

Faith In Nature Ginkgo Biloba Sampon (régi)

Faith In Nature Ginkgo Biloba Sampon (régi)
2014. május 27.

Ez volt az első faith in nature samponom, szerettem, teljesen rendben volt, kellemes illat, de aztán leváltottam a fodrász tanácsára a rozmaringosra. Nem kellett volna, mert az már túlszárította a fejbőrömet, jobban zsírosodott tőle a hajam. Ez majdnem olyan jó volt, mint előtte a garnier aloe vera (a régi változat!)

Eucerin Hydro Balance Arckrém

Eucerin Hydro Balance Arckrém
2014. május 27.

Azért vettem ezt a krémet, mert valami illatanyagmenteset kerestem, ami jó érzékeny bőrre, kellően natúr, de nem vált be. Patikus ajánlotta, hirtelen döntés volt, nagy csalódással. Talán 3-szor használtam. Ahogy látom az összetevői sem túl szépek. Nem hiányzik.

Il Makiage Dual Finish Alapozó

Il Makiage Dual Finish Alapozó
2014. május 26.

Nekem is bevált, nagyon szép sima lett utána az arcom, külön örültem, hogy kellően világos volt a színe. A szivacsának a szaga picit zavaró volt, ezt a vásárlás után vettem észre, és végig megmaradt, de ezt lehet cserélni. Egyszer jó vétel volt, de többször nem veszem meg. 10e Ft, és ehhez képest nagyon kevés van benne, viszont a csomagolása kifejezetten szép.

Syrene Hintőpor Kamillavirág Kivonattal és Rózsa Illattal (régi)

Syrene Hintőpor Kamillavirág Kivonattal és Rózsa Illattal (régi)
2014. május 26.

kellemes kamillás, ugyanakkor inkább rózsa illattal rendelkező hintőpor.
nem tapasztaltam allergiás reakciót.

update:
egyik tusfürdőre allergiás lettem, gondoltam egy hintőpor (oké tudom, parfümös, de azt írta természetes rózsakivonat) segít, de sajnos viszketett tőle a bőröm!
az eredeti 4 csillag helyett -1-et kap, mert nem nyugtatja a bőrt.

Wellaflex Volume Boost 2nd Day Volume Hajrögzítő Hab

Wellaflex Volume Boost 2nd Day Volume Hajrögzítő Hab
2014. május 26.

ragad, elnehezül tőle a haj. olyan, mintha lakk lenne.

Avon Winter Delight Tusolózselé

Avon Winter Delight Tusolózselé
2014. május 26.

Milyen kár, hogy már nem gyártják :( Legjobb téli tusfürdők egyike!
Mondjuk a zseléállag miatt nem egy túl tartalmas tusfürdő, de az illata nagyon finom volt.
Sőt engem a piros színe is feldobott :)

Garnier Naturals Aloe Vera Sampon

Garnier Naturals Aloe Vera Sampon
2014. május 26.

A legjobb sampon volt, amíg átlátszó zselés állaga volt!
Erre átnevezték (ultra doux) és a csomagolása, illetve az állaga teljesen megváltozott, fehér krémes tipikus átlagsampon lett, nagy csalódás. Pedig mennyire szerettem azt a korábbi igazi aloe vera illatú természetes hatású zselé sampont! :) Csak a régi verzió miatt 5csillag.