jud678

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Himalaya Herbals Szemfesték Lemosó

Himalaya Herbals Szemfesték Lemosó
2014. május 26.

Kidobott pénz, mert éget, csíp és nem gyengéd, nem lágy, nem kíméletes!
2-szer próbáltam, és nálam maradt egy egész flakon, érdekel valakit?

Avon Senses Garden of Eden Tusfürdő

Avon Senses Garden of Eden Tusfürdő
2014. május 26.

Könnyed tusfürdő, de nem venném újra. Az illata nem nyűgözött le, és enyhén szárítja is a bőröm. Még van belőle egy hatalmas flakonom, kell valakinek?

Nivea Pure&Natural Arctisztító Tonik

Nivea Pure&Natural Arctisztító Tonik
2014. május 26.

nagyon szerettem ezt a lemosót, többször újravettem, hogy kipróbáljak más termékeket is, de újra vissza fogok térni ehhez :)
az alkohol engem nem zavart benne, pedig érzékeny a bőröm, szépen tisztított, kellemes az illata (mert ugye parfum-ös sajnos)
a hatására 5 csillag, az összetevőket is nézve 4, de mivel még nem találtam jobbat, marad az 5 csillag :)

Balea Lábápoló Balzsam (régi)

Balea Lábápoló Balzsam (régi)
2014. május 26.

nehezen szívódik be, és hatásában nyomába sem ér a scholl termékeknek, pedig örülnék, ha lenne a scholl-nál olcsóbb és hatásosabb krém

Dove Beauty Care Shower Kényeztető Krémtusfürdő

Dove Beauty Care Shower Kényeztető Krémtusfürdő
2014. május 26.

Mindig belefutok a dove tusfürdőkbe, pedig nem tudok velük megbarátkozni. Egyedül a go fresh-eket szeretem. Ez sem a kedvenc tusfürdőm, túl krémes, túl nehéz lemosni, ragad a bőröm utána.

Nivea Volume Sensation Express Styler

Nivea Volume Sensation Express Styler
2014. május 26.

Szerettem ezt a terméket, a dúsító spay-khez képest szépen dúsította is a hajam. Az illata is kellemes volt, viszont a habok sokkal többet tudtak :)

Maybelline Wonder Finish Alapozó

Maybelline Wonder Finish Alapozó
2014. május 26.

Ez volt talán az első folyékony alapozó amivel találkoztam. Sajnos én nem szerettem :( 3 próbálkozás után tovább is adtam. Arra emlékszem, hogy nagyon folyós volt az állaga, szupergyorsan kellett eldolgozni.

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű
2014. május 26.

Az egyetlen dove deo, amit régen kedveltem. A go fresh termékekből a tusfürdők is jók.

Adidas Pro Clear Női 24 Órás Golyós Dezodor Anti-Whitening

Adidas Pro Clear Női 24 Órás Golyós Dezodor Anti-Whitening
2014. május 26.

Nagyon finom az illata, de felkenve nagyon krémes az állaga, picit nehezebben szívódik be. Mióta átváltottam a vichy/nivea golyós deo-kra, ez nem hiányzik.
Eleinte nagyon szerettem, finom volt az illata, de aztán egy idő után már zavart, hogy túl krémes az állaga, mintha picit zsíros lenne. Közben megtaláltam a kedvencemet (nivea stress protect golyós), és ahhoz képest ez egy nehezen beszívódó, krémes golyós deo, alig bírtam kivárni mire beszívódott a bőrömbe. A hatása sem éri el azt, amit a nivea tud. Nem fogok visszatérni ehhez.

Nivea Cream Sensitive Tusfürdő

Nivea Cream Sensitive Tusfürdő
2014. május 24.

Az illata nagyon kellemes, erre nem lehet panaszom, de túlontúl krémes, nehezebb lemosni és valamelyik összetevőre biztosan allergiás vagyok, ilyet más nivea tusfürdőnél még nem tapasztaltam.
Nem mondom, hogy abszolút pénzkidobás, valakinek biztos beválik. Nekem ezek után szükségem volt más nyugtató, gyulladáscsökkentő krémre, borzasztó, amit tett a bőrömmel.