jud678

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Skin Naturals Nutritionist Regeneráló Szemkörnyékápoló

Skin Naturals Nutritionist Regeneráló Szemkörnyékápoló
2014. május 24.

régebben használtam, de nem volt hatása

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő
2014. május 12.

Nagyon kellemes illatú tusfürdő, téli időszakhoz különösen jól passzol. Főleg az illata az, amiért annyira tetszik, nem is szeretném, ha túl hamar elfogyna, szerencsére még van belőle egy kevés :)

Eucerin Ph5 Intenzív Testápoló

Eucerin Ph5 Intenzív Testápoló
2014. május 12.

Nagyon jó testápoló, szépen hidratált, mondjuk már régebben próbáltam. Az illata kellemes volt ugyan, de semmi különös, pedig még parfümös is.

Palmolive Naturals Ultra Moisturising with Olive Milk Folyékony Szappan

Palmolive Naturals Ultra Moisturising with Olive Milk Folyékony Szappan
2014. május 12.

ez a folyékony szappan pontosan olyan, mint a tusfürdőjük. nekem nem tetszik az illatvilága. átlagos.

Today Sensitive Folyékony Szappan

Today Sensitive Folyékony Szappan
2014. május 12.

jó folyékony szappan, ahogy az egész márkacsalád is. ár/érték arányban nagyon jó! nekem a csomagolása is tetszik.

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír
2014. május 12.

Gyengéd, kíméletes arctisztító, kellemes illattal. Heti egyszer használtam, de még így is túl sok volt, nekem ehhez a radírhoz érzékeny a bőröm, utána mindig húzódott, jóformán viszketett.

Aloive Aloe Vera és Bio Olíva Sampon

Aloive Aloe Vera és Bio Olíva Sampon
2014. május 12.

Az illata kicsit erős, de azért viszonylag kellemes, még nem jöttem rá, mire emlékeztet.
Van benne ugye parfüm, ami szerintem felesleges bele, sok benne a habzóanyag, és habzik is rendesen, a hasonló samponoktól eltérően. Jól össze tudja gubancolni a hajam, ez mondjuk rövidebb hajnál talán nem tűnne fel. Frissít, és ez hajszárítás után is érződik, ahogy az illata is sokáig megmarad. Eddig a felét használtam el. Az ára viszont 2000.- körül mozog. De mivel tényleg habzik, nem kell belőle túl sok egy-egy alkalomhoz. Ami meglepett benne, hogy ez az első olyan samponom, amivel sokkal ritkábban kell hajat mosnom. Ezért pedig megkapja a csodaszer minősítést :)

Sensodyne Pronamel Fogkrém

Sensodyne Pronamel Fogkrém
2014. május 11.

Rajongok az ízéért, végre nem mentolos (bár ez van ráírva, de trópusi gyümölcs íze van). Nagyon eltalálták szerintem ezt a fogkrémet - íz, habzás, szín és hatás! Tökéletesen működik, segít a fogérzékenységen is, de én elsősorban a sok nyári gyümölcs/gyümölcslé miatt használtam. A mini változata is megvolt, nagyon szerettem :)

La Roche-Posay Toleriane Ultra Hidratáló Krém

La Roche-Posay Toleriane Ultra Hidratáló Krém
2014. május 11.

kedvencem! érzékeny bőrre nagyon jó, remekül hidratál és a csomagolása is pont ehhez a krémhez lett kitalálva. már első alkalommal a kedvencemmé vált.

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Oil-free Moisturizer

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Oil-free Moisturizer
2014. május 11.

A grapefruitos bőrradírja után vettem meg ezt a hidratálót, de a radírral ellentétben ezt már nem tudtam elhasználni. Szárított, csípett :(