jud678

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Garnier Nutritionist Hidratáló Regeneráló Krém

Garnier Nutritionist Hidratáló Regeneráló Krém
2014. május 11.

régi kedvenc hidratálóm! akkor még egészen más típusú volt a bőröm, de nagyon bevált. többet is "elfogyasztottam" belőle :) ma már biztos nem használnám, de mivel akkoriban tökéletes volt a bőrömnek, 5öst kap :)

Essence Vampire’s Love Pirosító Zselé

Essence Vampire’s Love Pirosító Zselé
2014. május 11.

Megvettem, mert évekkel ezelőtt nagy kedvencem volt az oriflame zselés, ugyanilyen színű pirosítója, és évekig kerestem hasonlót, mire ez végre megjelent a piacon. Sajnos sokkal nehezebb kezelni, valóban hagy maga után egy határvonalat, nem oszlik el olyan szépen. Mintha állagában is gyengébb lenne, és nem is olyan tartós. Ugyanakkor a túl sok tényleg túl sok lesz az arcon. Az oriflame sokkal jobb volt.

Avon Senses Spirit Tusfürdő

Avon Senses Spirit Tusfürdő
2014. május 11.

régen elhasználtam egy flakonnal, de átlagos tusfürdő. könnyed állaga van, az illata közepes.

Dove Refreshing krémtusfürdő uborka és zöld tea illattal

Dove Refreshing krémtusfürdő uborka és zöld tea illattal
2014. május 11.

nagyon kellemes, frissítő tusfürdők! (dove-ból én csak a go fresh-eket szeretem)

Dove Go Fresh Grapefruit & Lemongrass Scent Tusfürdő

Dove Go Fresh Grapefruit & Lemongrass Scent Tusfürdő

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2014. május 10.

nekem a kiss kiss kiss árnyalat van meg, nagyon szép a színe :)

Nivea Aqua Effect Tápláló Éjszakai Arckrém

Nivea Aqua Effect Tápláló Éjszakai Arckrém
2014. május 10.

Az illata a klasszikus, tégelyes Nivea krémeket idézi (kamillás), télire szuper lehet.
Csakis hóban/fagyban/szélben töltött nap után kenném magamra, mert tényleg viszonylag nehéz, tartalmas, sűrű krém, nem szívódik be könnyen (mint a klasszikus Niveák)
Egyébként nekem hidratált, és az illata is tetszik.
Az Isopropyl Palmitate miatt bőrproblémások kerüljék.

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Legere

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Legere
2014. május 9.

Ezt a krémet sajnos le kell pontoznom.
Úgy használtam, mint "vízhiányos, üdeségét vesztett" arcbőrre való hidratáló, de annyira nagyon nem hidratált, sőt, inkább sehogy.
Bár parabénmentes, meg UV-s, de parfümös és szilikonos :(

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2014. május 9.

Nagyon nagyon jó az illata! Sokáig megmarad a bőrön, de mivel ennyire kellemes, engem nem is zavar. Azonnal beszívta a bőröm, és anélkül lett selymes és puha, hogy bármilyen olajos/nehéz/egyéb zavaró érzetet hagyott volna maga után. Még a pórusaim is összehúzta, olyan volt, akár a legjobb cc krém, csak éppen hidratálóban. Viszont aki hajlamos a bőrhibákra, vigyázzon vele, mert az INCI közepefelé lévő Myristyl Myristate maximálisan komedogén, illetve sajnos ez is parfümös.

Escada Island Kiss

Escada Island Kiss
2014. május 9.

Már először is kétségeim voltak ezzel az illattal kapcsolatban, de mostanra már egyenesen zavar. Voltak ennél jobb Escada parfümök is.