Judee

Regisztráció dátuma: 2017. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Silky Diamond Tusfürdő

Balea Silky Diamond Tusfürdő
2020. február 6.

Nagyon imádnivaló tömény karamell illat. Legszívesebben megkóstolnám. Hamar elillan ugyan, de annyira bejön ez az édes finomság, hogy venni fogok még, amíg lehet kapni.

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló
2018. július 28.

Kezemben a doboza, magyarul csak ennyit közölnek: "Aqua hűsítő és hidratáló szemkörnyékápoló roll-on algakivonattal." És tényleg csak ennyit tesz amit ígér, (kellemesen hűsít a fémgolyó, kánikulás napokon pláne) nem többet. Mást ne várjatok tőle.

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Kéz- és Lábradír

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Kéz- és Lábradír
2018. július 25.

Imádom az illatát, tömény édeskés, használat után még sokáig érződik. Egész napos futkosás után tényleg regeneráló hatása van, felüdülés masszírozni vele a puhábbá váló lábamat.

Alverde Paradise Beach Ajakápoló

Alverde Paradise Beach Ajakápoló
2018. július 24.

A legjobb nyári beszerzésem. Az utolsót vettem meg a dm-ben a papayásból. 799 Ft -ért. Imádom az illatát (de a darazsak is!). Szeretem a színét és hogy nem csillogós. Úgyhogy nekem tökéletes.

Nivea Flower Time Deo Spray

Nivea Flower Time Deo Spray
2018. május 17.

Nem jó, nekem túl émelyítő az illata...

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2018. április 16.

3 szép pasztell lakkom van. Rácsodálkoztam a vastag ecsetre, de könnyű vele dolgozni. Nem érdemes begyűjteni belőlük, mert nem állnak el sokáig ( a Maybelline lakkok bezzeg igen ). Viszonylag tartós, mosogatások után is csak egy picit kell megigazítanom.

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém
2018. április 16.

Ettől a krémtől 4 nagy pattanásom keletkezett.+ Lelkifurdi:akinek odaadtam, soha nincs pattanása, na ettől lett. Szóval nagy csalódás.

Guess Seductive

Guess Seductive
2018. április 16.

Nagyon finom, igazi tavaszias illat. Tesztelésnél a kabátom ujjára fújtam belőle és még három nap múlva is éreztem rajta! Ez főleg akkor bizonyult hasznosnak, amikor a full teli nyitott kukák mellett kellett elmennem...

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű
2018. február 16.

Annyira finom az illata! A legjobb Dove dezodor. Mindig kell legyen otthon, pláne mert a tesóm is lenyúlja. A hajamra és a csuklómra is fújok belőle. Parfüm már nem is kell.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2018. február 15.

Az illata kellemes és tényleg természetesnek ható barna lettem tőle, a fehér pólóm is fehér maradt, viszont hamar lekopik.