Judiit

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Oriflame Giordani Gold CC Cream SPF30+UVA

Oriflame Giordani Gold CC Cream SPF30+UVA
2021. október 27.

Kellemes csalódás. Egy médium árnyalat került hozzám. Sokáig kerikgettem, pont amiatt, hogy nagyon világos a bőröm, arra biztos nem lesz jó a szín.... Hát, jelentem tökéletesen passzol a porcelán árnyalatú arcomhoz. Brutál a fedése. Egy hangyafarknyi is szépen terül, lefed minden hibát. Matt marad rajtam meg a nap végére is. Nekem csillagos ötös, pláne ennyiért.

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF25

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF25
2021. május 9.

Nem nagyon vagyok oda a márka termékeiért. Jó pár alapozójukat kipróbáltam, de eddig semmi nem jött be , illetve sosem volt az a wow hatás , mostanáig.... Nagyon kedvesek voltak a Douglasban, mikor érdeklődtem az alapozóról, rögtön kaptam is egy kis mintát tégelyben. Másnap alapozó fel, hihetetlen mód pont jó lett a szín is . :) Könnyen eldolgozható, mégis photoshop hatás. Nem emeli ki a ráncokat, egyenletesen elfedi a bőrhibákat. Nem szárít, nem zsírosit, Maszk alatt ez is kopik, de szépen, nem feltünően. Nekem nagyon bejön. Megy az 5 csillag.

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Tusfürdő
2020. december 12.

Nekem nagyon nem. :( Csomagban költözött hozzám, így csak zuhany közben tudtam az illatát megnézni, Nekem ebben semmi téli, semmi karácsonyi. Enyhe szantál illat, semmi több, Az állaga.... fuh... hogy én hogy utálom ezt a sűrű, krémes alig habzó valamit. Első használatkor azt hittem, hogy véletlen a testápoló került a zuhanyzós cucccok közé. :) . Szóval nekem ez egy totátlis pénkidobás volt.

Essence You Better Work! Lenght Definition Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Lenght Definition Vízálló Szempillaspirál
2020. május 2.

Mellényúltam . A dúsító verzát szerettem volna megvenni. Ha már megvettem, akkor használom is, de nem vagyok tőle elájulva. Szép hosszú , szétválasztott pillákat csinál, de nincs az a wow hatás. Nekem ő hétköznapra , rohangálni oké, de nem lett a kedvencem.

Trend It Up Eyeppearance Szemhéjpúder Paletta

Trend It Up Eyeppearance Szemhéjpúder Paletta
2020. május 2.

299 Ft-ért vettem. Persze egyből kettőt. :) 010-es ezüstös, szürkés paletta. A két kedvenc szinem a két legsötétebb árnyalat :) . A másik a 030-as barnás, arany, zöd. Na ebben a smaragdzöld fogott meg. Csudajó az utolsó aranyszinnel kombinálva.
Pigmentáltsága nem a legjobb, na de ennyi pénzért még így is bőven megéri .

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2020. május 2.

299 Ft-ért vettem. Annyit biztos, hogy megér. 400-as árnyalat tulaja vagyok. A neve iszonyat átverős, mert ez messze van a matt fogalmától. Rajtam egy krémes, enyhén fényes rúzzsá válik. Sehol a kopogósra száradós , matt, az ajkakból az életet kiszívó hatás ( hála az égnek). Kontúrozás nélkül is szépen a szám vonalában marad. Evést , ivást kopással, de bírja. A szine nekem kicsit meleg, de annyira nem idegen tőlem. Pinkes, nude .
Azt hiszem szétnézek még abban az akciós dobozban és veszek még pár árnyalatot belőle :)

Sleek Goodnight Sweetheart I-Divine Palette

Sleek Goodnight Sweetheart I-Divine Palette
2019. december 7.

Update update-je :) Folyamatosan látom a Müllerek polcain. Most nemég még akciós is volt.

update:
Nem tudom, hogy gyártják vagy nem gyártják, de amazon oldalán van. Ami meglepőbb , hogy ma az esztergomi Müller Sleek polcán láttam :) Szóval csajok indulás a Müllerbe, ha kell ez a szuper kis paletta. Nálam imádás van mióta megkaptam.

Sajnos limitált, de azért fellelhető belőle itt-ott vadiúj példányban. Német amazon oldalát betámadtam és már nálam is a kicsike. Gyönyörű színek, mályvás, lilás.... tökéletes árnyalatok a zöld szeműeknek. Már imádom :) . A minőség a megszokott. Iszonyúan pigmentált, de kicsit porzó festékek, amik viszont meseszépen satírozhatók. Nekem bejön , mint eddig az összes Sleek palettám.

Inglot Freedom System Paletta [4]

Inglot Freedom System Paletta [4]
2019. december 6.

Már évek óta megvan. Hasznos kis paletta. Megveszed 4 kedvenc szined és csak bepattíntod. Kivenni sem bonyolult belőle és máris mehet a cserebere. A hsználat során a tetőn lévő Inglot felirat megkopott, de így is még évekig fog szolgálni ez a mágneses tartó.

Essence Hello New York Eyeshadow Palette

Essence Hello New York Eyeshadow Palette
2019. október 23.

Egyszerűen szuper paletta. A fehér kéken irizáló szín fogott meg elsőre, gyönyörűséges. A paletta minden színe egy kis csoda , a pan nem adja vissza a szépségüket, csak felkenve bújnak elő a rejtett huncutságok. Álomsminkeket lehet vele készíteni, nem potyog, egyszerűen , gyorsan satírozhatóak az árnyalatok. Amiért viszont megválnék tőle az az, hogy az én színeimmel sajnos nem működik :( Túl hideg sajnos .

Oriflame Giordani Gold Silky Alapozóecset

Oriflame Giordani Gold Silky Alapozóecset
2019. október 22.

Az agyam dobom el, hogy a márkás ecseteket leveri :D Több magasabb árkategóriájú alapozóecsetem illetve blenderem van, de ez nálam most mindent visz. Iszonyat puha a sörtéje . Rettentően minimális mennyiségű alapozó marad a szálak között sminkelés után . Gyönyörűen teríti az én folyósabb alapozóimat. Semmi csík.... tökéletes, természetes végeredmény. Szerintem veszek is belőle pótlást, bár meg sem látszik rajta hogy hónapok óta használom :)