judit0206

Regisztráció dátuma: 2019. május 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. október 17.

Ma megillatoztam végre. Sok rosszat olvastam róla előtte, de egyáltalán nem az. Igaz nem az én illatom, de nagyon kellemes kis cucc :)

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs
2019. október 9.

Nekem picit szárít, de szép a finishe és gyönyörü színekben kapható. Azért vonok le egy pontot, mert eddig a lovely matt lip kiteknél nem találtam jobbat. De mindenképpen használni fogom, csak kicsit jobban aláhidratálok :)

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2019. június 19.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de sajnos már drogériákban nem lehet beszerezni, így megillatozni se. Ezért megrendeltem egy 30 ml-es kiszerelést belőle, és nem bántam meg. Szerintem is hidegebb időben kellemesebb, de vszínű nyáron se fogom kibírni, hogy ne fújjam néha magamra :)

RdeL Young Nail Colour Körömlakk

RdeL Young Nail Colour Körömlakk
2019. június 19.

Több színem is van belőle. Szép a fedése, jó az ecsete. Ár-érték arányban is szuper.

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával
2019. június 19.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos konkrétan büdös lettem tőle. Pedig ha nem kenem be magam semmivel, akkor sem szokott ez előfordulni. Sajnálom :(

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2019. június 15.

Szép színek, de sajnos a körömlakk minősége elég gyengécske :(

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2019. június 15.

Ez a kedvenc ajakápolóm. Ezen kívül a Carmexet szeretem még, de talán ezt jobban. Az ára pedig szuper. Mindig próbálkozok újakkal, de nem nagyon válnak be.

Police To Be Woman EDP

Police To Be Woman EDP
2019. június 15.

Hétköznapi kellemes illat. Most épp nincs belőle, de ha le lesz leárazva valahol, valószínű beszerzem újra. De azért nem 5 *-os parfümök közé tartozik. :)

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő
2019. május 30.

Nagyon szeretem. Próbálok odafigyelni, hogy minél természetesebb krémeket használjak. Ez az egyik kedvenc alverde termékem. 5*

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2019. május 17.

Nem mindegyik árnyalat jó szerintem. Több mintát próbáltam, végül a Berry Blast es a Marvelous mocha árnyalatokat meg is rendeltem. Picit szárit, alá kell hidratálni, de nagyon szép színek.