judit91

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrprobléma: -

Lora Körömlakklemosó Párna

Lora Körömlakklemosó Párna
2012. május 19.

Nekem nemnagyon akarta leszedni a lakkot, sokáig kellett "sikálnom" és nagyon olajos :s de nem büdös, mint a többi körömlakklemosó és 169 Ft-ért nem vártam sokat tőle.

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2012. május 18.

05 I like cotton candy van meg 2xer is, azért mert pont az szűnt meg és ezért beszereztem még1et tartalékba :) tartós és nagyon szép színe van és az illata is finom :) 1 picit ragacsos de nem olyan vészes, az applikátorral én se vagyok kibékülve.

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2012. május 18.

Intenzívebbé teszi a szemhéjpúder színét, sokkal tartósabb a smink és szerintem nagyon sokáig elég lesz ez a mennyiség, mert már használom 1 ideje és még bőven van benne :)

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. május 18.

Természetesebbnek hat mint 1 alapozó, a fedése se rossz, de púder nélkül nagyon zsíros hatást kellt és fénylik, ezért nem veszem újra.

Avril Lavigne Forbidden Rose EDP

Avril Lavigne Forbidden Rose EDP
2012. május 18.

Kedvenc parfümöm, ajándékba kaptam az egész szettet :D
Kellemes virágos- gyümölcsös, nem túl erős illat :)

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó
2012. május 18.

Régen ezt használtam, aztán meguntam és kipróbáltam mást de eddig ez a legjobb szóval ha elfogytak az újabb szerzeményeim, akkor visszatérek erre. Jól fed, problémás bőrre is jó, az ára se olyan vészes.

Dove Tápláló Hidratáló Szépségápoló Kézkrém

Dove Tápláló Hidratáló Szépségápoló Kézkrém
2012. május 18.

Többet vártam tőle, nem vált be sokat kell belőle használni, hogy legyen valami hatása. Nem veszem újra!

Nivea Visage Make Up Starter Száraz, Érzékeny Bőrre

Nivea Visage Make Up Starter Száraz, Érzékeny Bőrre
2012. május 18.

Télen használgattam, mikor kiszáradt a bőrőm, a célnak megfelelt de semmi extra.

Balea Dusche&Creme Cocos&Tiarablüten Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Cocos&Tiarablüten Tusfürdő
2012. május 18.

Teljesen jó tusfürdő, az illata mindent visz és az ára is :) azért nem csodaszer,használtam már jobbat :$

Avon Sun Napozás Utáni Hűsítő Spray C-vitaminnal

Avon Sun Napozás Utáni Hűsítő Spray C-vitaminnal
2012. május 18.

Tavaly sokat használtam, tényleg nagyon jól hűsít, leégés után különösen hasznos :$