Judith

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Barry M Bold Eyeliner Vegan Vízálló Szemceruza

Barry M Bold Eyeliner Vegan Vízálló Szemceruza
2014. július 4.

Már négy szín boldog tulajdonosa vagyok és ha elfogy veszem is újra mind. Nagyon tartós, a színek gyönyörűek, intenzívek. Bár engem nem zavar, de szinte minden használat után lehet faragni, annyira puha, ezért vízvonalra is tökéletes, nem sérti fel a szemet, ott is tartós. Sztem ideális hűtőben tartani, a könnyebb faragás miatt és ha esetleg a nagy melegben "törne" a hegy. Nekem Bioderma micellás vízzel könnyen lejön, de már kapható olcsóbb, más márkájú micellás víz is, szerintem az is beválik lemosáshoz.

Barry M Wink Marker Pen Eyeliner

Barry M Wink Marker Pen Eyeliner
2014. július 4.

Tartós, kicsit tömzsi a hegye, lehetne hosszabb vagy vékonyabb, így inkább vastagabb vonalat lehet ügyesebben rajzolni vele. Szerettem nagyon, de hamar kiszáradt, ezért vonok le egy pontot.

Sleek Respect I-Divine Palette

Sleek Respect I-Divine Palette
2014. július 4.

Én a natúr színek miatt vettem meg és megtetszettek a korall színek is. Bevallom már nem sűrűn használom. Leginkább a natúr színeket hasznosítom, bőrszínűek, így nem is látszódnak, de én pont ezért vettem meg. A korallos-pinkes-bordó-barna színek inkább barna bőrűeknek áll jól (enyém világos), így ezeket a színeket ritkán használom más színnel vegyítve. Egy-két szín már az első használat után összetört teljesen(???), de ez gondolom lehet szállítási baleset miatt is, ha másnál ez nem fordult elő.

Sleek Bad Girl i-Divine Palette

Sleek Bad Girl i-Divine Palette
2014. július 4.

Szuper! Végre egy olyan füstös paletta amiben nincs barna, hideg tónusú bőrhöz a legjobb füstös paletta szerintem. Tartós, extra pigmentált, sötét színek, és a két-három világosabb szín, amit szinte már el is használtam nappali sminkhez, annyira gyönyörűek! Nekem a világos színek pigmentáltságával sincs gondom, szépen csillognak, magában is újravenném őket. Talán az egyik kék és fekete ami nagyon porzik, használata után az arcomról le kell törölgetni ami odahullott. De ez kit érdekel ha utána tökéletes a smink. Már többször volt hogy buli után aludtam is benne és szinte reggel is fent volt, csupán annyi, hogy én mindig lealapozom a szemhéjam is.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2014. július 4.

Egy újabb sikertermék ami persze csak nekem nem válik be. Sok jót olvastam róla így vásároltam egy Pink Gold árnyalatút. Szép színe van, mivel világos bőröm van sok rózsaszín sápaszt, de ez üdévé teszi az arcom. A felvitel is kényelmes ecsettel, jól kenhető. De...pocsék a tartóssága és rettenetesen morzsolódik napközben alapozóval is, pár órát se bír ki, hogy esztétikus maradjon. Önmagában elég nagy csalódás, nem zsíros a bőröm, pláne a szemhéjam és még le is alapoztam előtte, ami más szemhéjfestéknél elég jól fixál....a szín csodás, mégse venném újra, talán majd lefixálom porfestékkel, csak akkor ugye mi értelme....gyenge 3-asra értékelem ár-érték arányban.

StarGazer Pro Paint Stick

StarGazer Pro Paint Stick
2014. február 19.

Extra rossz. Elvileg ez korrektor és alapozó. Korrektornak túlságosan maszkos, beül huszonévesen a szemráncaimba(??). A legvilágosabb van meg belőle, hófehér az arcom, de ez annál is világosabb. Alapozóként mozaikban válik le az arcomról az első perc után porral fixálva....normál bőröm van. Igazából 0-át adnék, totál pénzkidobás.

Anmas Rucci 168-As Paletta

Anmas Rucci 168-As Paletta
2013. június 8.

Hát én nem pont ezt, egy 120-as palettát rendeltem az ebay-ről 2000 Ft-ért (szállítással együtt) kísérlet gyanánt, van-e olyan jó mint a Coastal scent vagy a Bh cosmetics...Hibátlanul érkezett (két hét volt Kínából) kézbe és gyönyörű. Rengeteg szín! Csodás ránézni, válogatni melyik is legyen az aznapi kedvenc. Kísérletezni tök jó (olyan színeket is kipróbálhatok, amit egyébként nem vettem volna le a polcról), a minőség egyelőre megér 4 csillagot a pigmentáltság is (de csak azért mert a Sleek-et nehéz felülmúlni tartósságban és pigmentáltságban :))) Később írok még milyen tapasztalataim voltak. Ja és nem dagadt fel tőle a fejem, nem viszket a szemem, szerintem ugyanolyan káros mint a coastal vagy a bh, abban is vannak "jó" kis anyagok. Még annyit hogy a doboza sem gagyi, erős anyagból van, jól nyitódik, minden tálca be volt fóliázva külön is.

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2013. június 8.

5 árnyalatom van meg, ebből 4 erős piros és pink szín. Szeretem, kellően tartós, szuper pigmentált, csak egy kissé szárít. Lehet épphogy beleütögetni kis színt az ajkakba vagy erősebben is használni. Én a színükbe szerettem bele, végre olyanok amik nekem is jól állnak és nem az a tucatszín, olcsó hatást keltőek.

e.l.f. Essential Arcecset

e.l.f. Essential Arcecset
2013. június 8.

pfffff..szörnyű. Ilyen rossz ecsettel még nem találkoztam. Alig van szőre, az is műanyag, festékanyagot nem vesz fel...

e.l.f. Tápláló Ajakbalzsam

e.l.f. Tápláló Ajakbalzsam
2013. június 8.

Betegség után kezdtem használni, nagyon kiszáradt a szám, napokig hámlott és a Labello nem segített,sőt...pedig előtte mindig jó hasznát vettem. Ez csodát tett vele, fél nap alatt rendbe hozta. A labello-t beszívta a szám, de ez az olajtartalma miatt megmarad az ajkakon, védve azt (nap, szél, hideg) és tud alatta regenerálódni a bőr. Csak fényesít, nem színez, nem ragad.