Judith

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

e.l.f. Essential Brightening Eye Color Quattro Szemhéjpúder

e.l.f. Essential Brightening Eye Color Quattro Szemhéjpúder
2013. június 8.

Nem jó! Porzik, alapozóval sem tartós, pigmentáltsága is hiányos....

Lovely Terra Cotta Compact Szemhéjpúder Paletta

Lovely Terra Cotta Compact Szemhéjpúder Paletta
2013. június 8.

Érdekes véleményeket olvastam :) nekem nagyon bevált. Hosszú ideje megvan, pedig sokat használom, 3 árnyalatom is van. Bár a szemem lealapozom, ez hozzájárulhat a sikeréhez, de nekem nagyon tartós és pigmentált. Néha nedvesen is használom. A színeit nagyon szeretem. Abban egyetértek hogy felvitelkor porzik és nem is a hozzátartozó ecsettel használom.

e.l.f. Studio Wrinkle Refiner Ránctalanító Toll

e.l.f. Studio Wrinkle Refiner Ránctalanító Toll
2012. október 29.

A homlokomon nagyon szépen eltűnteti a ráncokat, ez a fő problémám, meg is oldja, úgyhogy nekem nagyon megéri az árát. Más hasonló termék nem vált be. Szem alá nem ajánlom, max a szem külső zugába ráncokra, mert nekem nagyon kicsípte a bőröm, mintha még "fel is oldotta" volna kicsit a bőröm és nagyon kipirosodott, pedig nem érzékeny. Nekem a felesleg megmarad az arcomon és dörgölésre leporzik.

Essential All Cover Stick Korrektor

Essential All Cover Stick Korrektor
2012. október 29.

korrektorként talán működik egy két folt eltűntetésére, de nem a szem alá, sőt tulajdonképp az orrom környékére se. Nekem porpúder nélkül elmászik zsírossága miatt, púderrel meg beleül az apró ráncokba és nem szép, öregít. Apró bőrhibákra, pattanás utáni nyomokra még jó. Kár, mert nagyon pigmentált, szép színekben van és jó ára is van és remek a kis tubusos-stiftes kiszerelés.

e.l.f. All Over Color Stick

e.l.f. All Over Color Stick
2012. október 29.

pirosítóként nekem nagyon bevált, mert mostanában nem alapozom magam és a natúr bőrömön szépen eloszlik krémessége miatt és ott is marad, szép egészséges fényt ad. Más pirosító (főleg a por alapú) csak valamilyen alappal működik, anélkül egy-két perc és lekopnak. A lilac petal árnyalat van meg, nagyon szép világos bőrön.

Barry M Bold Black Liner

Barry M Bold Black Liner
2012. október 18.

Nekem lila színben van meg, csillámos, valóban vízálló, alapozó nélkül is. Rohanós napokon pillanatokon belül el lehet vele készülni, nem kenődik, nem kell alá-felé alapozni, nekem ez nagyon sokat jelent. Vízvonalra is használtam, ott is megállta a helyét, pedig eddig még semmi nem maradt meg ott. Valóban irritálja az én szememet is, ha sokáig van fent (főleg, hogy ez csillámos), még néha a szemhéjam is viszket kicsit, de nem vészesen. És még egy kis negatívum, minden használat után lehet hegyezni, de ilyen áron nem kár érte, viszont nagyon krémes-puha, nagyon könnyű vele dolgozni, siklik a bőrön. Összességében az egy-két "negatívumot", messze felülírja a hatékonysága.

Sleek Ink Pot Black

Sleek Ink Pot Black
2012. október 18.

Elég jó, vízvonalra is használható (vízvonalra nekem még semmi sem vált be és már nagyon vágytam ilyenre, pár másodpercen belül megszárad-nem mozdul. Az ecsettel dolgozni szuper, tartósságával inkább a szemhéjamon volt gond, a lealapozott-púderezett szemhéjamra feltapadt és egy nagyon kicsit a szemzugban elkenődött pár órán belül. A vízvonalon tökéletes maradt.

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2012. október 18.

Rose Gold árnyalat van meg, a sok jó vélemény hatására rendeltem meg, főleg mert már volt egy hasonló árnyalatú pirosítóm és imádtam, de azt már nem gyártják. Gyönyörű kettős árnyalat, valódi jolly joker, mert szinte mindenkinek jól áll, tartóssága viszont, alapozó és egyéb fixálók nélkül nagyon gyenge...
Ui: sokan írták hogy csokibarna bőrön mutat csak jól, de bátran ajánlom a világos bőrre, hófehér-hideg tónusú az arcbőröm, mégis nagyon jól áll, felélénkíti az arcom. Az interneten is rengeteg kép található, ahol világos bőrre alkalmazzák.

L'Oreal Accord Parfait Alapozó

L'Oreal Accord Parfait Alapozó
2012. március 12.

Sikerült belefutnom megint egy drága, márkás és használhatatlan alapozóba. Nem illeszkedik a bőrszínemhez (enyhe kifejezés; a hullafehér bőrömön világít a fehérsége), de minek is, mert púderrel fixálva sem marad meg a bőrömön. Látványosan olvad le az arcról azonnal, később pedig a pórusokban marad meg csak a festék. Inkább nem használok alapozót, de ezt fel nem kenem magamra még egyszer. Kuka lett a sorsa. Azóta essence alapozót használok és nagyon jó. Szerintem ez sokat elmond a minőségéről.

Max Factor Colour Adapt Alapozó

Max Factor Colour Adapt Alapozó
2012. március 12.

Rémes. Mozaik szerűen és darabosan olvad-pereg le az arcomról rögtön felvitel után. Fixálni is lehetetlen. Ez egy max factor termék? Ennyi pénzért? Felháborító! Kuka, úgy ahogy van.