Judith

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Wonder Finish Alapozó

Maybelline Wonder Finish Alapozó
2012. március 5.

Imádtam ezt az alapozót, a hófehér bőrömre is találtam jó árnyalatot. Gyorsan fel lehetett kenni ujjal-szivaccsal és nem kellett porpúderrel fixálni. Nem volt zsíros tőle a bőröm, nagyon jól fedett, tartós volt. Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Kb. egy évig kerestem jó alapozót, méregdrágán vettem astort, max factort, de rettenetes volt mindegyik, ki is dobtam, pedig nem kis pénz volt. Csodák csodájára az Essence olcsó alapozója vált be, ebből még találtam megfelelő árnyalatot is, mert általában a legvilágosabb szín is sötét a bőrömre. De sajnos még azt is fixálni kell porpúderrel. Szóval egyik alapozó sem ér fel evvel, de már mindegy...

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2012. március 5.

Imádom! 4 árnyalat van meg belőle, gyönyörű intenzív színek. Olyan a színe felkenve, mint a tartókájában, még csak nem is lesz halovány az eredmény. Tartós és nem szárít. Nagyon nagy színválaszték. Szívesen vennék még jó párat. Az árát is nagyon megéri. Remélem fogják később is gyártani, mert én csak ilyen rúzst akarok venni. A drogériákkal viszont vigyázni kell, meg kell szagolni és kipróbálni az állagát, mert sok romlott-büdös terméket is eladnak...:S

Lovely Terra Cotta Compact Szemhéjpúder Paletta

Lovely Terra Cotta Compact Szemhéjpúder Paletta
2012. március 5.

Fura, hogy ilyen sok embernek nem vált be, pedig az én bőrömről kopik le legelsőnek a festék általában. Sokszor még az alapozót is ledobja a bőröm, de ezt a sminkpalettát imádom, igaz én lealapozom a szemhéjamat is. Tartós, gyönyörű színei vannak, vizesen használva még intenzívebbek. 3 féle színvariációban is megvan, nagyon szeretem őket, ráadásul már nagyon régen vettem őket, jóval több mint egy éve, mindennap használom és mégis alig hiányzik a festékből, pedig nem fukarkodok a használatával...Szerintem sokkal jobb, mint jó néhány "márkás" smink, amiket nem is használok, mert meg se közelítik ennek a terméknek a minőségét. A sok szín miatt pedig nagyon jól lehet kombinálni-variálni a színeket, az ára meg hab a tortán, sőt cseresznye a habon :)

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2012. március 5.

Jók a színek, de leolvad az egész pillanatokon belül, hiába próbáltam fixálni porpúderrel. Nem érdemes megvenni.

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2012. március 5.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg akciósan a zöld és lila színűt. Tényleg hihetetlen, hogy ennyi pénzért ilyen jó sminket lehet kapni. Nagyon tartós és szerintem nagyon szép színük is van. Alig várom, hogy kipróbálhassam a barna és a fekete színt is. A hozzávaló ecset nekem annyira nem jött be.

Essence Eyeliner Pen

Essence Eyeliner Pen
2012. március 5.

Nagyon szép cicás vonalat lehet vele húzni, se nem túl vékony, se nem vastag. Nagyon tartós, szép erős fekete színe van és könnyű vele dolgozni. Nagyon megéri az árát.

Essence Gel-Look Zselés Hatású Fedőlakk

Essence Gel-Look Zselés Hatású Fedőlakk
2012. március 5.

Lassan szárad, buborékos és nem lehet vele esztétikusan dolgozni, nem jó. Egy szimpla átlátszó lakktól többet várnék.

Beckham Signature

Beckham Signature
2012. február 23.

Kedvenc parfüm, már nem is tudom hányadikat használom. Én nem szeretem a tömény és erős illatokat, szerintem ez sem az. De nem is az a lötyi, amit nem is érzel már 5 perc múlva se. Finom, elegáns, érzéki illata van. Nem beszélve az áráról. Pasik is szeretik ;)

Garnier Natural Sampon Sörélesztő és Gránátalma

Garnier Natural Sampon Sörélesztő és Gránátalma
2012. február 23.

Ilyen rossz samponnal ritkán találkozok, pechemre akció miatt 400ml-t vettem meg, hát nem sok fogyott belőle. A Garniertől jó terméket még nem vettem semmilyen kategóriában, de még csak elfogadhatót sem. Kuka lesz a sorsa. Zsírosítja a hajam (???), de ugye nem ezért mosok hajat :S

Serical Placenta Hajpakoló Krém

Serical Placenta Hajpakoló Krém
2012. február 23.

Szeretem, nagyon kellemes érzés már feltenni is, főleg hajfestés után igazi kényeztetés a hajamnak. Simít, fényesít, nem zsírosít. Balzsamként nem jó, mert elnehezíti a hajszálakat, de nem is azért van.